Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

21 wrz 2008, 22:35

hej babeczki


szkoda ,że juz jesteście ,a zaraz znowu was nie bedzie :ico_placzek: dostałam odpowiedz na temat naszego prywatnego wątku jutro bedziemy go miały , chciałam was zapytac czy macie pomysł na nazwe ,bo do jutra musze dać odpowiedz konkretną ,ale z tego co widze raczej nikt sie nie pojawi na wątku więc bede musiała sama podjąc decyzje :ico_placzek: ,a mi tak jakoś niezręcznie samej decydować,żeby potem na mnie nie było ,że cos nie tak

[ Dodano: 2008-09-22, 07:58 ]
:ico_olaboga:

czekam tu na was dziewczęta ,udało mi sie uprosić emke ,żeby dała nam kilka dni (3) na tytuł wątka ,sama nie chciałam przyznam szczerze ,bo i żaden pomysł mi do głowy nie przychodził mysle ,że razem coś wymyślimy

[size=150],, dawajcie propozycje-tytuł naszego nowego wątka,,[/size]

[ Dodano: 2008-09-22, 08:48 ]
zaczełam sie martwić już nie na żarty :ico_olaboga: o age ,a raczej emilke :ico_noniewiem: już prawie tydzien jej nie ma ,a z tymi szmerami to mnie wystraszyła nie ma co ,pisze sms do niej

[ Dodano: 2008-09-22, 09:03 ]
uffffffffffffff odetchnełam z ulgą tą opcje też miałam na mysli z tym netem ,ale wolałam sie upewnić
[size=150]

sms od agi[/size]


[size=150]U nas wszystko OK .Niestety nie mam neta.Niby na dniach mają naprawić,ale nie wiem kiedy dokładnie.Bardzo za wami tęsknie.Ucałowania dla wszystkich :ico_buziaczki_big: [/size]

[ Dodano: 2008-09-22, 13:42 ]
musze wam powiedzieć ,że moje dziecie było dziś na wizycie u fryzjera :-D oczywiście klijentką była mela, wizyta trwała krótko tylko podcinaliśmy grzywke i z tyłu z całej długości trwało to może z :ico_noniewiem: 3 minutki ,albo i nie,niestety musiałam jej sciąc te pierwsze włoski bo robiło jej sie sianko z tyłu ,mam nadzieje ,że teraz już sie wzmocnią,aaaa jaka grzeczniutka była hoooo ,raz sie obejżała co ta pani jej tam robi mówiła ciągle tylko PAM czyli pani bo dla niej PANI I PAN TO :PAM :ico_haha_01: te krzesełka doskonale zdają swój egzamin mela zakładała nóżki i roczki trzymadełka i bummm bumm mówiła -niby ,że rower :ico_haha_01: BYŁO SUPERRRR :ico_brawa_01:

A TERAZ SMACZNIE SPI PO ZUPCE :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

22 wrz 2008, 18:22

WRÓCIŁA CYWILIZACJA :-D Narazie cosik kulawo działa bo co chwile się rozłacza ale i tak jest ok :-)

Skrobnę coś wieczorkiem bo muszę iść przygotować małej kaszkę i śmigam na basen :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

22 wrz 2008, 18:29

aga ano super :ico_brawa_01:

wsumie nie masz duzych zaległosci :-)

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

22 wrz 2008, 22:33

Dobry wieczor za to ja mam wielkie :):):)
u mnei tez nie bylo neta ale to przez mojego P bo rozalil laptoka i mosial kupic nowego :) wiec klikam z nowej sztuki :)
u nas wszytsko ok bez zmian oprocz dzisiejszego wieczoru kolo 19 wracalam do domu i mialam mala stluczke jechalam od mamy do domu i facet nie wychamowal i przywalil a poniewaz ja sie nie znam wiec zadzownilam do mojego P i przyjechal on zostal z tym facetem a ja pojechalam jego samochodem do domu a oni spisywali jakies oswiadczenie, nam nic sie nie stalo wiec ok
a tak jest ok od 1 padziernika wpada ekipa i bedzie wylewacc fundamenty :) a 5 pazdziernika dostajemy klucze do nowego mieszkania i czeka nas przeprowadzka oddam mojej mamie macia na 2.3 dni i sie ogarniemy :)
buzialki dzis juz spadam odezwe sie jakos buziplki papap kolorowych snow

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

22 wrz 2008, 23:00

Hej :-)

I ja wpadłam na chwilę, nieco późno ale zawsze.

Stawiam torcika na półtora roczku Zuzi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Tak poza tym stęskniłam się za Wami, przeczytałam wszystko ale zupełnie nie mam czasu i siły odpowidziec na wszytkie posty. Dzieciaki dają mi w kość, muszę przyznać że jest cieżko. Teraz śpia i niby mam chwile, ale powinnam sie polozyc bo niedlugo Krzys wstanie...ahhh.. :ico_noniewiem:
Dajcie znać jak juz sie sprywatyzujemy jakis link czy cos, bo zupelnie nie mam pojęcia jak tam trafić. A tytuł to może poprostu przeniesć taki jaki jest, przyznaję ze mam do niego sentyment i się już przyzwyczailam.

Buziaki dla Was :-)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

23 wrz 2008, 07:54

witajcie babeczki



noooooo wkocu wiadać jakis ruch łolabogaaa :ico_olaboga: wprawdzie wczoraj w godzinnach póznych ale jest


karolka nom to super ,że tak szybko dajecie se rade z budową domu ,a stłuczka kazdemu moze sie zdarzyc i to nie raz :-) bież kochana te klucze ,ogarniaj sie i pokazuj nam nowe salony :-)

sensibel ,ten temat idzie na pierwsza strone forum ,wiec taki tytuł nie wchodzi w rachube-zapomniałam wam wcześniej dodac ten tytuł tematu nie liczy sie!!

u nas leje od rana ,mela śpi ,a mi sie nic nie chce ,umyłabym se głowe ale lenia mam buuuu

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 wrz 2008, 08:15

Becia witaj w klubie :-) Ja też mam MEGA lenia. Emiśka ogląda bajki a ja siedzę pod kołdrą i nie mam ochoty spod niej wychodzić. Pogoda dalej do bani :ico_zly: znowu pada :ico_zly: ech normalnie powoli zapominam jak słońce wygląda. Od prawie dwóch tygodni pada, masakra.

U nas wszystko wporządku. Udało nam się iść prywatnie do kardiologa i z serduchem Emi wszystko ok :-)

sensibel wszystkiego najlepszego dla Zuzieńki.
karolina stłuczki współczuję. Dobrze że Twój mąż się dogadał z tym kolesiem
becia co do tytułu to może hmmmm... nie wiem.... Marcowe pogaduchy
Nie mam kompletnie weny :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

23 wrz 2008, 08:59

sensibel zapomniałam :ico_sorki:


dla zuzieńki

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-09-23, 09:01 ]
aga może byc tytuł :ico_brawa_01:lecz pogaduchy odpadają bo już istnieją ,trza bedzie jakimś innym słowem zastapić ,a moze rozwinąc bardziej jeszcze?

:ico_noniewiem: może marowe gadu-gadu ?
lub kalendarium marcowe ?
lub tiktaczki marcowe ?

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

23 wrz 2008, 13:51

jestem za tiktaczki marcowe tylko wytlumaczcie mi jak sie tam dostac gdzie to bedzie i wogole
Obrazek

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

23 wrz 2008, 15:25

karolinka bedziesz wchodziła bezpośrednio przez strone głowną forum ,wcześniej podam wam link gdzie macie klinąć i bedzie zrobiona lista forumowiczek tzn nas ,każdy kto dołączy bedzie wpisany na ta liste uzytkowników i bedzie juz potem mógł normalnie wchodzić ,a jeśli by sie ktoś dobijał na nasz wątek i chciał poklikac to bedzie musiał sie zgłosić do moderatora wątku z prośbą o wjazd :-) i teraz jeszcze jedna kwestia czy: na wątek mają byc wpuszczane wszystkie marcowe dzieciaczki roku 2007 czy każda marcowa mama nie zależnie od jakiego roku???????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość