Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 sie 2008, 08:37

rude tez piekne bo własne
:ico_brawa_01: pewnie
takie male rudaski ale slodaski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale juz kilka razy spotkalam sie malenstwa mialy wloski wpadajace w rudawy a tak po roczku zupelnie im sie kolor zimieni :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 sie 2008, 10:34

ale juz kilka razy spotkalam sie malenstwa mialy wloski wpadajace w rudawy a tak po roczku zupelnie im sie kolor zimieni
tak tak dzieciaczka to sie włosy jeszcze piec razy zdaza zmienic :-) moja sasiadka urodziła np. malenstwo z włoskami ciemnymi prawie czarnymi a teraz po kilku miesiacach juz jej sporo wyjasniały i na pewno takich ciemnych juz nie bedzie miec.

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

30 sie 2008, 13:00

wiola85 napisał/a:
ja to sie zawsze smieje, ze nasze dziecko bedzie rude taka mieszanka jasnego i ciemnego

rude tez piekne bo własne
no a ja bardzo bym chciała żęby Antek miał rude włoski ( może wyjść rudy bo ja jasna a Jarek ciemny )

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

30 sie 2008, 14:15

slonko2008, - no niestety mała mozliwość zeby miało rude włoski, napewno nie po was. Tak mowią krzyżówki genetyczne :) Chyba ze po dziedkach albo pradziadkach, jesli ktos był rudy.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 sie 2008, 15:16

no niestety mała mozliwość zeby miało rude włoski, napewno nie po was. Tak mowią krzyżówki genetyczne :) Chyba ze po dziedkach albo pradziadkach, jesli ktos był rudy.
blumek ty to masz mozg nie od parady :-D

sylwia27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2008, 19:53

31 sie 2008, 10:40

ciekawa jestem jakie moje maleństwo będzie miało włoski, mąż ciemne a ja mam jasne, już nie długo się przekonam :-)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

31 sie 2008, 13:21

u nas jest tak samo-ja blondynka, a Mężulec czarny... :ico_oczko: wiec zobaczymy, co z tego będzie. na pewno nie rude, bo kolor włosów nie jest wypadkową koloru włosów rodzicow :ico_oczko:
no i z oczami podobna historia-bo ja mam niebieskie a P ciemny brąz :ico_noniewiem: w ogóle to ja mam typowo słowiańska urodę, a Małż to taki cygan :ico_oczko:
Kropek snił mi sie dwa dni temu-miał jane włoski i duze czarne oczy :ico_oczko: i śmiesznie mi sie przygladał, tak podejrzliwie :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

31 sie 2008, 16:35

blumek napisał/a:
no niestety mała mozliwość zeby miało rude włoski, napewno nie po was. Tak mowią krzyżówki genetyczne :) Chyba ze po dziedkach albo pradziadkach, jesli ktos był rudy.
blumek ty to masz mozg nie od parady
zgadzam się jesteś wielka choć troche mnie zmartwiłaś że Antek nie będzie rudy :ico_placzek: :ico_placzek: , ale mam jeszcze 31 dni więc moge sobie myśleć że będzie rudy a jak się urodzi to już będzie wiadomo ( chyba że mały łysy będzie :ico_oczko: )

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

31 sie 2008, 18:14

wiola85, - dzięki dzięki hihihi poprostu kiedys interesowałam się genetyką i krzyżowkami genetycznymi, ehh, dawne czasy :)

sylwia27, - no to niunia bedzie miała albo ciemne albo jasne hihihihi

slonko2008, - no raczej nie bedzie rudy :)

zirca, - u nas podobnie, ja slowianka, M ciemna karnacja ale niebieski oczki czarnw wlosy

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

31 sie 2008, 20:26

Widze, ze jest nas wiecej takich mieszancow :-D jedno ciemne durgie jasne. Ja dzis spedzam nudna niedziele w łózku, jakos nieciekawie sie czuje, słaba jestem i w ogole.
We wtorek ide do lekarza, zobaczymy jak tam moja szyjka sie trzyma, oby dobrze. No ale nie wiem kiedy znowu tu sie pokarze, bo dzis ostatni dzien internetu :ico_placzek: od jutra nie mam, załatwiamy nowy ale nie wiem ile to potrwa :ico_olaboga:
Wiec mam nadzieje, ze jak tu zajrze nastepnym razem to nie zostane sama do porodu :ico_szoking:
Mam nadzieje, ze odezwe sie jak najszybciej :ico_sorki: trzymajcie sie cieplutko ciezarowki :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], maximllCeap i 1 gość