Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

20 cze 2008, 11:29

ja dziś mam kinder bal, moja najstarsza jutro konczy 10 lat , dziś zaprosiła koleżanki a jutro rodzinka wpadnie

mojej chyba w nocy nie przeszkadzają dziąsła, ja jestem leń, jak juz sie poloze na jeden bok i nakarmie z jednego cyca to na nastepne karmienie z tego samego daje (ale w nocy tylko) i chyba za duzo tam sie nie nazbiera i cżesciej jest głodna i sie budzi ale nad ranem już przekladam na druga str łóżka i sie przewracam na inny bok i dam z drugiego cyca to jest cisza i długi sen

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

20 cze 2008, 12:59

tylko, że teraz już mało mnie nie trafia i co jeszcze zauważyłam, że to moje maleństwo bardzo mało spi w dzień jakieś 2 godziny.
Zirafka a wiesz co ja zauważyłam. Jak moja mała mało śpi w dzien to potem jest i kiepska nocka a jak sioę poządnie wyśpi w dzien to ładni epotem nockę przesypia.

Lalunia ja też małej nie ruszam w nocy i jak jej się podoba to śpi cały czas na tym samym boku ale ja mimo tego daję zwsze na zmioanę raz z jednego cyca a raz z drugiego. Da rade tak spróbuj :)

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

20 cze 2008, 13:10

jak sioę poządnie wyśpi w dzien to ładni epotem nockę przesypia.
u mnie tez taki okres byl, dziwne nie?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

20 cze 2008, 13:26

Zirafka a wiesz co ja zauważyłam. Jak moja mała mało śpi w dzien to potem jest i kiepska nocka a jak sioę poządnie wyśpi w dzien to ładni epotem nockę przesypia
ja właśnie zauważyłam to samo i od tych paru dni prawie nic w dzien nie śpi i w nocy budzi się po 3 razy. Bo co to na takie małe dziecko przespać się 2 godz w dzień???

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

20 cze 2008, 13:41

Bo co to na takie małe dziecko przespać się 2 godz w dzień???
moj tez malo spi w dzien, no chyba ze na spacerku, ale za to cala noc przesypia bez cyca i przewijania :-) ciekawe na jak dlugo :-) ale juz to tak z miesiac trwa ;-) :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

20 cze 2008, 14:02

ale juz to tak z miesiac trwa
jak Wam dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

20 cze 2008, 14:05

ale juz to tak z miesiac trwa


jak Wam dobrze

ha to Anuszce dobrze bo u mnie coś sie ostatnio zepsuło i 3 razy do niego wstaję :ico_olaboga: a rano jestem nieprzytomna. Marzy mi sie przespana cała choc jedna noc. :ico_puknij:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

20 cze 2008, 15:02

ja nie nazekam na spanie w nocy bo jak izie spac okolo 22.30 to spi tak do 5 czasami 6 ale jak si eporzadnie naje przed spaniem,wczoraj dalam jej butekle okolo 7 zjadla 120ml a potem cyc na noc ,a mialam duzo pokarmu bo wczesniej zjadla butelke to sie nazbieralo w sumie to az za duzo bo nie zjadla wszystkiego i cyce nad ranem mialam jak arbuzy duze i twarde :ico_haha_01: ,ale nocka przespana,
zirafka sprobuj wprowdzic jakies zmiany bo sie wykonczysz kobieto,ja jestem nie wyspana jak mi sie mala o 3 i 6 budzi czsam i to zauwazylam ze wtedy jak nie doje jak naprzyklad jest bardzo spiaca i mi na cycu zasypia tp pobodka o 3 gwarantowana :ico_zly:
sylwia moja moze dlatego sie nie przekreca bo jej na brzuszku nie klade bo straszie nie lubii placze ,ale jak ja w nocy na bczku kade to sie bez problemu na plecki przekreca, to chyba wszystko w porzadku i nie wiem co robic czy zmuszac ja do lezenia na brzuszku?
ja malej dalam aptamil odpowiednik polskiego bebilonu,a wy jakie mleko dajecie[te ktore prubuja]?
ja malej dalam bo chcialam zobaczyc czy jejbedzie smakowalo bo za 3 tygodnie zostawiam ja z babcia bo jade na wesele[w koncu jakas rozrywka :ico_brawa_01: ] i kupila takie gotowe porcje w kartoniu tylko chwilke podgrzac w goracej wodzie i mozna podawac
narazie zamiezam ja tylko cycem karmic ale mam kilka kartonikow na jakies nieprzewidziane okazje

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

20 cze 2008, 17:19

sylwia moja moze dlatego sie nie przekreca bo jej na brzuszku nie klade bo straszie nie lubii placze ,ale jak ja w nocy na bczku kade to sie bez problemu na plecki przekreca, to chyba wszystko w porzadku i nie wiem co robic czy zmuszac ja do lezenia na brzuszku?
Moja tez bez problemu przekręca się z boczu ka plecki i też nie lubi leżeć na brzuszku. Wytrzyma góra 1-2 minuty. Też ją mało kładę ale z raz dziennie ją położe (no czasami mi sie zapomni :ico_oczko:) Ale już z miesiąc temu potrafiła sie przekręcić z brzuszku na plecki mimo, że leży na tym brzuszku naprawdę troszeczkę.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

20 cze 2008, 17:36

a moj nawet lezy kilka minut ale ani razu sie nie przekrecil, moze dlatego ze go zawsze podtrzymuje, musze mu dac sprobowac :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość