Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

19 sty 2009, 22:27

Biedne te nasze piersi :) ja tam mysle ze i tak kazde piersi moga slicznie wygladac w ladnej bieliznie :)
I tego sie trzymajmy!! A mezczyzni niech sobie robia co chca :) poza tym im pewnie zwisa wiecej rzeczy niz nam :P

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 sty 2009, 11:31

czesc dziewczyny
wczoraj juz nie pisalam bo nie mialam sily ale dzis wam opisze...usypianie Igi :ico_haha_01:
wiec ona zawsze zasypia na spacerku i spi 3h jak nie to nie spi-znaczy zasnie przy cycu na 1,5h ale wczoraj padalo i wpadlam na pomysl ze poloze ja spac do lozeczka :ico_puknij:
no sie zaczelo wyla jakby ja ze skory obdzierali,lzy sie laly smarki lecialy :ico_placzek: a ja do lozeczka po kilku chwilach wycia na raczki i spowrotem do lozeczka normalnie tak sie zdenarwowala ze na koncy juz padala od tego wycia a sie caly czas wzdrygala zeby nie zasnac :ico_olaboga:
w koncu zasnela po1,5h usypiania-leb mnie do teraz boli :ico_chory: SPALA CALE 15 minut :ico_haha_01: ...chyba oszczedze juz jej i sobie tych strasznych przezyc :ico_olaboga:
masakra :ico_olaboga: teraz nie wiem co robic czy nadal ja zmuszac do spania po poludniu w lozeczku :ico_noniewiem: co myslicie ????????????

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

20 sty 2009, 13:44

mmarta81, jak juz zaczęłaś cos robic, to konsekwentnie!!! bo szkoda tych męczrni Igola i twoich. Nawet jak Igol to twardziel, pomeczycie się maxymalnie tydzień, z bardziej układnym dzieckiem-3 dni.
I pewnie dlatego nie chce spać w nocy, bo za długo spi w dzień :ico_noniewiem:

Al śpi 3-4 razy w ciągu dnia, czasem godzinke, czasem pół. W zaleznosci od tego czy aktywnie spedzał czas. Generalnie staram się byc wrazliwa na znaki które daje. jak widzę, że jest zmeczony-fik do łóżeczka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

20 sty 2009, 14:38

U nas nocka spokojna jak zwykle o 1 3 5 a dzisiaj płacz nawet o 6 godzinka gadania z mamusią i tatusiem który miał nadzieje na jeszcze godzinke snu a potem znowu sen do 9 tato niestety poszedł do pracy niewyspany :ico_noniewiem: , Antek pieknie dzisaj przekładał gryzak z jednej rączki do drugiej i zaczyna już głosno sie śmiać :-D :-D o 12 pojechał na spacerek a teraz jeszcze śpi :ico_brawa_01: ja już zrobiłam :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie: a teraz gotuje obiadek dla mnie warzywa a dla Jarka miesko :ico_oczko:
zirca pisze:mmarta81, jak juz zaczęłaś cos robic, to konsekwentnie
z tym to najgorzej jak dla mnie ja też zaczynam Antka uczyć zasypiania w dzień w łózeczku ale płaczu przy tym jest co niemiara , wieczorem jak tylko go położe w łózeczku to zasypia w 10 min a w dzien za nic w świecie nie chce , ja narazie ucze antka zasypiać na łózku kłade się koło niego i spie razem z nim troche płaczu przy tym jest ale zasypia po 15 min a ja potem moge wstać i coś zrobić . Mysle ze narazie to lepsze niz jakby mały miał spać na rekach . :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 sty 2009, 15:17

Witam

my juz jestesmy w Niemczech, podroz wykanczajaca, nie mialam sily, maly juz pod koniec plakal nam- nie wiem ale podroz autem z tak malym dzieckiem to nie dla mnie.

Po poworcie do domu mielsismy co robic, na urlopie wywalilo u nas korki i tesciowa nie wiedziala, ze lodowka nie dziala i wszytsko co w niej bylo, mieso w zamrazalniku sie zepsulo, plesn i czarna woda a smrod nie z tej ziemi tak opowiadala tesciowa, jak przyjechalismy to nadal smierdzialo, wczoraj maz szorowal lodowke i jest juz lepiej.
bylam zla na nia, bo nie dopilnowala mieszkania, ale w sumie to nie jej wina, ze korki wystrzeliliy, ale z drugiej strony mogla zerknac czy display na lodowce jest wlaczony.....

Moj Eris top maly cudak, jest taki kochany, gada jak stray chlop :-D moge tego sluchac i sluchac..... smieje sie, bawi sie zabaweczkami, juz wyciaga po nie raczki piekny widok jak taki maluch sie zmienia.

A i stawiam spozniony :ico_tort: za 4 miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

miszka ja Cie rozumiem z tymi zebami, u nas tez tak jets, tylko ze moj maly wyje przy jedzeniu, jak mu posmaruje to zje bo tak to wyje niemilosiernie, u nas jak an razoe sie wstrzymaly, juz prawie 2 miechy jak ma biale dziaselka ale zabkow ni widu ni slychu- juz moglby by sie wybic, ile to mozna :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Eris wczoraj zjadl pierwszy obiadzik, pol sloiczka, zupke jarzynowa, chyba mu smakowala bo nie plul, ale byl caly umurzany, pchal raczki razem z lyzeczka i wyrywal mi ja, sam chcial jesc :-D potem dostal herbatke malinowa z dzika roza i byl wniebowziety bo tak mu ta herbatka smakowala :-D

Dziekuje wszystkim za komplementy dla mojego synka :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

20 sty 2009, 15:27

Pati85 pisze:A i stawiam spozniony za 4 miesiac
brawa dla naszego Erika :ico_tort: :ico_tort:
Pati85 pisze:Eris wczoraj zjadl pierwszy obiadzik,
ale fajnie brawa dla takiego dużego chłopczyka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 sty 2009, 15:30

slonko2008 pisze:ale fajnie brawa dla takiego dużego chłopczyka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


juz nie moglam sie doczekac kiedy mu dam cos innego do jedzonka, ale miaal ubaw przy tym bo sie wyglupial jak nigdy, smial sie krzyczal

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 sty 2009, 15:36

Zirca skonczylam pisac posta i Igol zaczol marudzic wiec wzielam ja na gore i do lozeczka na chwile(nie zeby spala) bo musialam wstawic pranie i rozwiesic wczesniejsze ta oczywiscie buczy po 2 minuta cisza :ico_szoking: lece mopwie pewnie sie zadlawila od ryku malo nog nie polamalam na schodach a ta spi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: co prawda 20 minut spala :ico_haha_01: ale ja nawet sie tego nie spodziewalam :-D
a co do konsekwencji to mi o tyle trudno ze prawie codziennie chodze z nia na spacer no i jak zasnie to spi w tym wozku na ogrodzie :ico_noniewiem: bo budzic ja i usypiac w lozeczku to nie mialo by sesu :ico_noniewiem: -ale powiem Ci ze nawet jak padalo i ona w dzien nie spala nic to w nocy budzila sie o tych samych porach 1-3-6 wiec to chya z glodu :ico_noniewiem:
Pati witaj :ico_brawa_01: i wspolczuje takiej podrozy :ico_olaboga: mnie znowu czeka lot z Igolem do PL do PL jest ok bo lot jest o 17 30 ale spowrotem o 21 30 odlatuje wiec juz jest jazda bo Igol zmeczony :ico_olaboga:
slonko mi sie tez wydaje ze to lepiej jakby mial spac na rekach :ico_sorki:
wszystkie mamy inne dzieci i chyba musimy sie same nauczyc z nimi postepowac ale jak jedna drugiej cos doradzi to nigdy nie zaszkodzi :ico_nienie:
kupilam dzisiaj piaty rodzaj mleka sztucznego :ico_haha_01: tym razem nestle NAN :ico_haha_01: zaloze sie o 100F ze i tak Igol bdzie wypluwal :ico_olaboga: ale dzis mi rano wypila 20ml koperkowej z butli :ico_szoking: :ico_szoking: szok :ico_szoking: a butelek tez juz mam zapas bo 5 roznych typow testowalam :ico_haha_01:
teraz na topie jest niemiecka butla NUK :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 sty 2009, 15:39

mmarta81 pisze:teraz na topie jest niemiecka butla NUK :ico_haha_01: :ico_haha_01:


ja wlasnie uzywam butelek z nuka i jestem zadowolona, mam wszystkie z nuka i maly od razu je zaakceptowal i smoczki tez

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

20 sty 2009, 15:45

Pati85 pisze:mmarta81 napisał/a:
teraz na topie jest niemiecka butla NUK


ja wlasnie uzywam butelek z nuka i jestem zadowolona, mam wszystkie z nuka i maly od razu je zaakceptowal i smoczki tez
u mnie to samo mały bardzo lubi te butelki a jaki masz smoczek ???

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość