Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 cze 2007, 18:18

martuunia1 pisze:Teraz jest sezon na glupawke u facetow


Coś w tym jest. Wczoraj bylismy na grillu i tam jak było nas 5 kobitek i 8 facetów, tak wszyscy faceci jakąs głupawkę mieli... Nie wiem, noze słonce im nie służy.

A co do alkoholu. Jak jeszcze nie wiedziałam, ze jestem w ciąży, to miałam taka ochote na wino, że wypiłam cała butelke i troche... I nic. Nawet w głowie mi sie nie kreciło. Dziwne było to o tyle, ze ja alkoholu nigdy nie pije. Nawet na dyskotekach jakos unikałam. Nasze dzidzie czasami potrafia robic z nami takie rzeczy... Nawet jak nie wiemy, że tam są. (Ja wtedy byłam gdzies w 6 tc). :-D

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

17 cze 2007, 20:13

ja pije bardzo duzo piwa teraz. zwlaszcza mocno schlodzonego :ico_wstydzioch:
ale musze zaznaczycz,ze pije tylko bezalkoholowe. zeby nie bylo :ico_nienie: ide na mala drzemke :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

17 cze 2007, 21:46

Witam moje :ico_ciezarowka: nie bylo mnie tu dwa dni bo odpoczywalam na świerzm powietrzu dzisiaj po odwiedzinach teściowej w szpitalu (leży bo jakieś badania jej robia) pojechal;iśmy nad wodę i sie troszku pomoczylam a wczoraj był grill i wyrzerka na calego.
Co do alkoholu to ja piwka i wina sobie nie odmawiam oczywiście bez przesady ale tak jak wczoraj jedno piwko na caly wieczór to nic zlego.
A dzisiaj zamowilismy w końcu pościel i wypełnienie :ico_brawa_01: niemoge sie doczekać kiedy je dostanę a tymczasem od jutra zaczynam robotę z ciuszkami bo już wiekszosć skompletowalam wiec teraz :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 cze 2007, 22:10

Ja tez wczoraj zamówiłam pościel dla swojego Szkraba. Chce kupic jeszcze jedną. Tak własciwie sama nie wiem po co...
To jest ta, którą kupiłam : http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 0132401426
A to ta, którą chce kupic: http://www.toysrus.com/product/index.js ... age=family

A dziś zaczynam pranko. Nio, mam nadzieje, że sie w koncu do tego zbiorę... Niedługo przyjadą do mnie szafa i komoda, to wreszcie będę miała gdzie poukładac te wszystkie rzeczy. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-17, 22:11 ]
Aha, miałam sie Was zapytac: jaki kolor będziecie miały w pokoikach u swoich Pociech? Ja chciałam taki seledynkowo zielony, ale teraz juz nie wiem... :ico_noniewiem:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

18 cze 2007, 06:33

nasz dzidzia będzie narazie mieszkała w naszej sypialni, bo dobrze będzie jak zdążyy sypialnię i salon przygotować, o pokoiku dzicinnym nie ma co mówić narazie. I szczeże, to właśni dyskutujemy na temat koloru sypialni, bo do kuchni przedpokoju i salonu wybraliśmy już dawno, a do sypialni jakoś nie. Ja chciałabym coś w stylu lawendy, ale Sebek mówi, że od róży i fioletów to on obstrukcji dostaje :ico_oczko: . Trzeba iść do sklepu i przejżeć pantony.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

18 cze 2007, 08:49

wisienka piekne te posciele ja kupilam takie:
http://www.allegro.pl/item202953367_pos ... rozek.html wzór 3 i 26
My mieszkamy w jednym malym pokoiku mamy w nim niebieska tapetę w muszelki ale gdybym miala taka możliwosć wybrala bym jakiś odcień zieleni
A dzisiaj zaczynam pranko :ico_brawa_01:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

18 cze 2007, 10:48

Wisienka sliczna ta posciel u nas takiej nie widzialam rewelacja... ja kupilam Feretti zielona pod kolor naszej sypialni bo groszek bedzie spal z nami narazie ma jedna posciel przescieradla kupimy 2 bo przeciez na poczatku to i tak w rozku i ewentualnie kocyk ktorych jeszcze nie mam ale wyczerpalismy budżet w tym miesiacu :ico_placzek: ma duzo rzeczy w zielonym bialym zoltym i najwiecej chba w blekicie tez moglabym prac ale nie mam jeszcze proszku ktory kupujecie? a wiecie mialam taki sen ze pojechalam rodzic a tu nic nie przygotowane :ico_szoking: nawet nie mialam co malemu ubrac :ico_szoking: mam jeszcze jedno pytanko czy tez tak tyjecie na koncowce i macie taki apetyt ja wczoraj o 22 do Zabki zasuwalam na zakupki bo w domu nic dla mnie nie bylo :ico_szoking: co do alkocholu to ja sobie malego piwka z soczkiem tez nie odmawiam co do duzego to raz wypilam i bylismy trachnieci :ico_oczko: a dodam ze jeszcze wtedy jezdzilam autem wiec szczyt szczytow dosc ze w ciazy to jeszcze po pijaku samochodem :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

18 cze 2007, 11:50

ja kupiłam płyn do prania Lovella i dzisiaj zaczęłam wielkie pranie rachunek za wodę bedzie kosmiczny bo mam conajmniej 4 pralki prania w tym jedno gotowanie :-D
nie wiem tylko co z metkami bo narazie ich nie odcinałam i wolała bym tego nie robić bo jak dostalam ubranka bo bratanku to tam były poobcinane i wogóle nie mam pojecia jaki to rozmiar wiec wole zachować metki a co wy o tym myślicie?
anita no jak się zachce jeść to nie ma takiej sily zeby nas powstrzyma :-D ć

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

18 cze 2007, 12:28

Dziewczyny a nie za wczesnie na pranko??Znajac nas baby w ciazy to jeszcze 100000 razy bedziemy te ciuszki ogladac i przekladac a tym samym sie beda brudzily...Nie lepiej poczekac tak do lipca, nawet polowy lipca?Mnie juz tez ciagnie jak cholera ale jakos sie powstrzymuje :-D
A My dzis dziewczyny mamy 2 rocznice slubu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jestem taka szczesliwa od samego rana.Postatnowilismy zostac w domciu i zrobic pyszna pizze na obiadek, potem bedziemy ogladac plyty ze slubu i wesela a w miedzy czasie cos fajnego bedziemy robic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Takze bede doipero jutro na tt.
Życze milego pranska i prasowania :-)
Buzka

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

18 cze 2007, 12:35

martuunia wszystkiego dobrego z okazji rocznicy
A co do prania to ja mam termin na 3.08 i lekarz powiedzial że juz kolo 20.07 mszę być gotowa wiec nie wydaje mi sie to za wczesnie a najwiekszy szał ogladania juz mam za sobą a wolę być przygotowana bo mój Grzesiek do prania niestety nie jest stworzony a o prasowaniu8 nie wspomnę :ico_oczko: pozatym aby spakować sie do szpitala też muszę mieć ciuszki wyprane

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość