Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

21 kwie 2012, 11:37

wiem... dam na luz z tym smoczkiem :ico_sorki: i bede go jej dawac przez kazdym snem -oczywiscie po pozadnym posilku - bo od razu mam spokoj a mala moze sobie lezec sama w lozeczku nawet godzine i cnokac i zasypia sama :ico_sorki: a ja moge isc sie wysikac w spokoju i zajac sie czyms innym niz lulaniem jej na raczkach ... a gdy zasnie gleboko to poprostu go wypluwa albo sama usuwam go z buzi i jest ok .. tylko musi usnac na 100 % :-D

a tak to ja sie boje ze teraz gdy go cmoka to nie bedzie juz jesc jak wczesniej i moze stracic na wadze no nie wiem .. po czym poznam ze mala jest najedzona skoro wczesnioej to cycala bardzo dlugo cyca dosc glugo .. nieraz po godzine ...a teraz ... zje sobie z 15 min - 20 min i potem smok z dzioba i zasypia ...

mama zuzi oby to byl poczatek porodu &&& :-D
a tak w ogole to gdzie martalka ??
asienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za porod...dobrze, ze zdecydowalas sie na cc bo z taka waga byloby bardzo trudnoooo.. pomysl o rybce ktora rodzila zuzie taka duza i tylko lekarze zaszkodzili malej :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

21 kwie 2012, 11:42

kingoza, coraz krotszy czas malutka bedzie chciala spedzac przy Twojej piersi :-)
Smoczkiem sie nie przejmuj, one maja teraztakie przerozne ksztalty... co wiek to wieksze rozmiary ze nie ma co sie martwic o zgryz. Grunt w pore oduczyc.
Martyna ciumka smoka bo bardzo lubi. Nie zakolidowalo nam to z karmieniem piersia. Z butelki tez moje mleko dostawala jak odciagalam. Kocha cycusia dalej... tylko cos cycusie szwankuja. A 3 miesiace sie karmilysmy ! Teraz dopajam MM ale nstaram sie nie miec z tego powodu wyrzutow sumienia.
Dawaj spokojnie smoka i ciesz sie spokojem i cisza :-)

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 kwie 2012, 11:48

kingus ja np mala bede przyzwyczajac sama do smoczka.. moj kuba do 3 roku zycia ssla kciuka !!!!! to bylo dopier ookropne zgryz sie popsuł mu.. smoczek mozesz wyrzucic potem i latwiej odzwyczaic a palucha mial non stop..w nocy w dzien w autobusie..wez 3 latek z palcem w ustach.. lakierem smarowalam gorzkim zaklejalam palca plastrem nic nie pomagało ... a smoak potem wyrzucisz i nie ma ... dlatego lene od pierwszych chwil bede uczyla smoka..

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

21 kwie 2012, 12:12

Dawaj spokojnie smoka i ciesz sie spokojem i cisza :-)
tak bede wlasnie robila :ico_oczko: chce zeby dobrze jadla z cycuscia i sie najadala a nie tylko smoka :-) cycac
wez 3 latek z palcem w ustach.
ja znam jedna 4 latke ze smoczkiem wiec ... ale rzeczywiscie 3 latek z kciukiem w ustach to juz "problem"

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

21 kwie 2012, 14:39

kingoza, jak bedzie głodna to nawet smoczek jej nie uspokoi i będzie płakała
mój jak jest głodny to smoczkiem gardzi
wręcz się nim krztusi
przyjmuje tylko jak chce się uspokoić

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

21 kwie 2012, 15:03

jak bedzie głodna to nawet smoczek jej nie uspokoi i będzie płakała
o właśnie, mój jak daję jemu smoka i jest głodny to będzie go cyckał ale za choinki nie uśnie i prędzej czy później zacznie płakać..
moj kuba do 3 roku zycia ssla kciuka !!!!!
szwagierki syn ma 5 lat i zdarza się jemu ssać kciuka!! i to jest typ totalnie bezsmoczkowy- po każdym jednym wymiotował.. i pediatra powiedział ze przez takie ssanie kciuka miał ciągle zapalenia gardła itp :ico_sorki: z dwojga złego lepszy smok :ico_oczko:
mama zuzi no to trzymam kciuki aby się rozkręcało :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

21 kwie 2012, 16:21


kiedy ciążę uważa się za donoszona bo wszędzie pisze inaczej .....????????
Sylwia, gdy do wyznaczonej daty porodu zostaje 21 dni (to są słowa mojej położnej!), wtedy uznaje się ciążę za donoszoną.

Ale wiadomo, że tempo rozwoju dzieci jest inne, i jak jedno po skoncz 37tc będzie dojrzałe, to inne dopiero w 40, itd.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 kwie 2012, 16:50

Martalka, dziękuje :ico_sorki: czekamy :-)

[ Dodano: 21-04-2012, 19:10 ]
jej wszystkie rodzic poszły ??? że tu taka cisza??!! :-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

21 kwie 2012, 22:39

ciekawe jak tam rybka. wyszla w koncu ze szpitala?

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

22 kwie 2012, 07:00

Witamy :-) no właśnie ma ktoś nr tel do Rybki ?? powinni już wyjsc...

Ja stawiam MEGA TORT z okazji skonczonego 36 TC i początku 37 !!!!!!

:ico_tort:
doczekalam się, teraz tylko czekanie aż młoda zdecyduje się :-)

Kuba dziś spał pierwsza noc w swoim pokoju, nie sam bo ze mną ale mówił że sam nie chce .... jak urodzi się młoda to babcia zapowiedziala że jak by się dalej bal sam spać to będzie z nim spala ..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość