Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 kwie 2011, 16:00

Karolina1980, gratulacje :-D Moja siostra tez ma 3 coreczki i planuja 4 chlopca :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

26 kwie 2011, 16:50

Karolina :ico_brawa_01: twoj maz to ma cela w dziewuszki :-D ale tak jak piszesz juz wszystko wiesz o dziwczynkach to masz o tyle latwiej i ciuszki i i zabawki itp wiec mniejszy klopot :-)

zirafka ja caly czas kombinuje nad tym ile pracowac, teraz mam zajob w pracy, wiec mysle ze ten tydzien do konca sie wyrobimy i potem bedzie troche wiecej luzu i chcialam isc po wczesniejsze l4, ale znow czy sie oplaca glowe zawracac, jak 6.05 mam wizyte umowiona i wtedy juz na pewno poprosze o zwolnienie :ico_noniewiem: sama nie wiem co zrobic, ale czuje juz spory dyskomfort jak siedze te 8 godz, czuje jak Mala nie umi sobie za bardzo miejsca znalezc i cisnie sie pod zebra, albo napiera na pecherz okrutnie :ico_noniewiem:
a jesli chodzi o imie mojej cory to nazywa sie Milena :-)

katelajdka nie martw sie na zapas, po co sie stresujesz, zobaczysz co wyjdzie na badaniach, a poza tym no co ty mozesz za to ze dziecko rosnie az tak..jak przestaniesz jesc to co nimy ono przestanie rosnac, nie..bedzie bralo z twoich "resztek" i jakas niepowazna ta polozna zeby cie tak strofowac :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

26 kwie 2011, 19:30

Karolina gratuluje :D dziewuszki górą ;)
a my sobie własnie zjadłysmy pierwszego arbuza i tak fajnie nam się obu czka :D
ja mam czkawkę i mała też.. za łapczywie :DD
ostatnie dni u mamusi , za 4 dni już na swoje idziemy :DD
mieszane uczucia mam jakoś...
mąż w pracy już.. a pogoda śliczna :) opaliłam się dziś troszeczki :D


A tym czasem mam pytanie :D
czy wielkość brzucha w ciąży zależy od tego jakiego rozmiaru będzie dzidziuś ?

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

26 kwie 2011, 20:53

halo halo po świętach - oznajmiam , że dziś miaąłm ostani dzień w pracy
:-D :ico_brawa_01:
Katelajdka - to ile przytyjesz - nie ma wpływu na ciężar/wagę dziecka !!!! - masz przykłąd - siostra mojego męża - 3o kilo wrzucone - dziecko 2700 .. przykładów mam mnóstwo . Koleżanka - przytyła 9 kilo - dziecko 4300 ... róznie jest - wpływ na wielkość dizecka - ma np cukrzyca ciążowa .. no . mam nadzieje, że sie uspokoiłaś
Malinkax33, - czkawka jest smieszna - wielkośc brzucha - nie ma znaczenia - to moga być duża ilość wód płodowych
Karolina1980,- no gratuluję 3 córa!!! :-D :ico_brawa_01: - fajnie i pewnie troche smutku , bo może synek .. ale wiem, że sie cieszycie :-D
iw_rybka, - planujecie 3 - super :ico_brawa_01: ja cie pamiętam - bo ty kwietniówka 2007 - więc pamiętam ile wtedy było smiechu i jak nas dużo było :-D

pamiętam coś o wycinanych migadłkach .. ja bym jechała .. co ma byc to bedzie - jak ma sie rozłożyc to i w domu - bedziesz pilnowąc i tyle :-D
ja od jutra na zwolnieniu - a mój mały w swieta sie rozłoży - chore ucho .. :ico_olaboga: wię csiedzimy w domu - antybiotyk jest .. i rozwolnienie ..2 razy dziennie kupa - ale rzadka mega ... daje bakterie ochronnie .. hmm ..
dobra lece poczytac dokądniej

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

26 kwie 2011, 23:01

hej właśnie skończyłam oglądać film Usta Usta ppryczałam się jak głupia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: strasznie lubię ten film ale dzisiejszy odcinek był dla mnie zaskakujący. Polecam wszystkim aby w wolnej chwili obejżeli ten film od początku czyli od pierwszej części.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 kwie 2011, 09:11

Karolina1980, - też płakałam ... :-D mąż się ze mnie smiał :-D miłego dnia dziewczyny i :ico_kawa: - a ja mam wolne lallal lalalal lal a :-D . żal tylko samochodu służbowego .. ale cóż życie :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

27 kwie 2011, 09:46

Karolina twoj maz to ma cela w dziewuszki

no gratulacje kochana, zawsze to więcej zaoszczędzisz bo przeciez większość rzeczy juz masz :-D . A wiecie co ? mam taka koleznake, gdzie ma 7 sióstr i ona jest ósma, bo jej ojciec uparł się na syna... ale widac zrezygnowali po ósmym dziecku :-D :ico_oczko: A wogóle to cześc laski u nas pogoda piękna świeci słonce jest ciepło i ja mam wolne... życ nie umierac!
Dzisiaj Kuba został zaproiwadzony do żłobka bo zywcem temu dziecku się nudzi no bo ilez można siedziec z mamą na działce albo na placu zabaw?! Wczoraj to sam mi mówił, ze chce iść doi żłobka do dzieci się pobawić :ico_szoking: no więc jego zyczenie się dzisiaj spełniło a ja jestem sobie luzak, bo obiad na dzisiaj mam tak więc błogie lenistwo mnie dzisiaj czeka, miałam iśc po sklepach zobaczyc ale jakoś nastroju nie mam...
ale znow czy sie oplaca glowe zawracac, jak 6.05 mam wizyte umowiona i wtedy juz na pewno poprosze o zwolnienie
e no to chyba Ci się nie opłaca bo to tylko 1,5 tygodnia Ci zostało.... ja do pracy wracam 11 maja tzn do tego dnia mam zwolnienie i chcę wrócic chociaż jeszcze na 2 tyg żeby wszystko zakończyc ... takie mam plany , ale plany czasami się zmieniają, bo życie różne pisze scenariusze..
a jesli chodzi o imie mojej cory to nazywa sie Milena

no tak myslałam i jest to jedno z kilku które mam na liście dla swojej dziewczynki :ico_brawa_01:
A wy jakioe imiona planujecie dla swoich maleństw?

[ Dodano: 2011-04-27, 09:48 ]
a mój mały w swieta sie rozłoży - chore ucho

wspólczuję... nie ma gorszej rtzeczy jak ucho u dziecka... też to przerabiałam niedawno.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

27 kwie 2011, 09:50

hej właśnie skończyłam oglądać film Usta Usta ppryczałam się jak głupia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Tylko nie mow o co chodzi! :P Ja wczoraj ominelam jeden odcinek bo ogladalismy film na polsacie ale w weekend bede ogladac powtorke ;]
A wy jakioe imiona planujecie dla swoich maleństw?
Moj synus bedzie Oliwier, tak mi sie podoba to imie ze juz inne mi nie przychodzi do glowy :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 kwie 2011, 10:34

heja - u nas chyba Bartosz Mikołaj .. lub Artur Mikołaj lub Grzegorz Mikołaj .. ooo sie nie możemy zdecydowac - ja bym chciała Borys .. ale na to mój mąz powiedział - jasne Majkel .... :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

27 kwie 2011, 10:45

Borys .. ale na to mój mąz powiedział

no pamiętam jak u na Kuba tez miał byc Borysem, ale mi nie odpowiadało.... potem miał byc Mikołajem i w sumie p[rawie całą ciąze tak mówiliśmy, ale jak się urodził to został po prostu Kubą :-D
A teraz u nas jest sporo propozyji więc tak : Alicja, Milena, Maja, Julita, Helena, Karina. no i chyba tyle by było :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-04-27, 10:46 ]
u nas chyba Bartosz Mikołaj ..

jak dla mnie to ta wersja najlepsza!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Donaldrak i 1 gość