Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

27 cze 2007, 17:21

iw_rybka pisze:kapiel nalezy do nich - wczesniej robilismy to razem ale ja sie wypisalam - to jest czas tylko ich.
super!! u nas nie ma jak samemu bo trzeba wanienkę postawic na miejscu przewijaka... i ja ją trzymam... ale moze zaczne cos w tym kierunku robić!

[ Dodano: 2007-06-27, 17:23 ]
mała bokserka przed wyjsciem na ring:
Obrazek

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

27 cze 2007, 17:38

Hej!!
Prosze Was dziewczyny jak robiłyscie wyniki czy wasze dzieciaczki miały podwyzszone płytki krwi (plt) bo mój Cyprian ma przekroczona norme, norma jest 110-440 a on ma 681. Czytałam ze jest podwyzszony przy chorobach krwi!! :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

27 cze 2007, 17:56

witam kochane,
przeczytałm wszystko dokładnie ale od razu się przyznaję, że nie pamiętam wszystkiego :ico_sorki:

[center]Obrazek

Kochana Gabrysiu,

Twoje urodziny są wyjątkowym dniem
w którym pragnę życzyć Ci
wspaniałych ludzi na Twojej drodze
przyjaznych gestów którymi będą Cię obdarzać,
bezchmurnego nieba w Twoich snach,
barwnej wiosny w Twoim sercu,
śpiewu słowika w Twoich marzeniach
oraz wiecznej młodości Twojej duszy!
Kasia i Vikusia
[/center]

[ Dodano: 2007-06-27, 18:05 ]
Delicja kupki u dziecka na "niekrowim" mleku są koloru zielonego ze względu na bardzo dużą ilość żelaza w takich mieszankach... a co do skazy to po twoim opisie poroponuje ci się przejśc do innego lekarza, bo wg mnie maleńka skazy nie ma... przy skazie białkowej dziecko ma krostki głownie na policzkach, uszach i za uszami... skóra jest szorstka i sucha... a dodatkowo takie dziecko ulewa lub wymiotuje, ma biegunki i inne sensacje żoładkowe...

Dagles zdjęcia Jagódki superasne i ona taka śliczna... a to zdjęcie w opisie bardzo pomysłowe :ico_brawa_01:

Kamelek blixniaczka twojej Lenki tez uwielbia noszenie na prostkę, bo wtedy moze sobie świat pooglądać a zarazem byc bliziutko mamusi i się do niej poprzytulać :-D na szczęscie moje dziecię jest równiez zafascynowane karuzelką nad łóżeczkiem i mata edukacyjną więc częśc czasu spedza tam...

Mordeczka zycze ci super relaksu i odpoczynku na piwku :564:

Katrin wielkie brawa dla narzeczonego Vikusi za wagę :ico_brawa_01: ja jutro się dowiem ile wazy Vikula... dwa tygodnie temu ważyła 5400g...

Iwcia nie, na pewno nie od szarego mydełka :ico_nienie: :ico_haha_02: a poza tym ja je nadal uzywam, tylko w trochę innym celu :ico_haha_02: po kąpieli i osuszeniu małej smaruje wilgotnym mydełkiem kregosłup Vikusi, pod kolankami i stópki bo wg mojej mamy to stary i sprawdzony sposób na uczynienie jej mięśni i kości mocnymi :ico_haha_02:

pozostałe kwietnióweczki którym nie odpisałam ślę wam ogromne buziaczki :ico_buziaczki_big: najmocniej przepraszam :ico_sorki: , ale pojemnośc mych szarych komórek po ciązy zdecydowanie się zmniejszyła :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-27, 18:11 ]
a zapomniałam napisać, że z moją Vikusią lepiej :ico_brawa_01: maści ze sterydami nie uzywam, bo pozostałe dwie nic nie pomogły więc nie będe jej truła jak efekty marne :ico_nienie: ale co 2-3h smaruje mała tym kremem podobnym do Nivea i twarz juz jest super a na ciałku plamy zniknęły i zostały tylko krostki... ale lekarz ostrzegał, że rawdziwa poprawa nastąpi dopiero po jakichś 2 tygodniach stosowania tego kremu i to kilka razy dziennie :ico_szoking: :ico_olaboga:

A jutro ide z Vikusią na kontrol (pierwszą po porodzie) i na szczepienie :ico_olaboga: :ico_noniewiem: Boję się strasznie, tzn. boję szczepienia a nie kontroli... malutką będa kłóli aż 2 razy, bo tu najpierw daja tą skojarzoną 5 w 1 a potem jeszcze na pneumokoki... ja chyba będe płakała bardziej niż Vikusia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

27 cze 2007, 18:56

kasi.k mnie też się wydaje że mała skazy nie ma, chyba jednak wybiorę się do innego lekarza :ico_noniewiem:
cieszę się że z Vikusią już lepiej. Powodzenia jutro na szczepieniu!!!Będę trzymała kciuki, żeby wszystko poszło szybko i bezboleśnie!!!
dagles mój mąż zajmuje się małą 5 minut w ciągu 24 godzin. fakt, że na 8 godzin idzie do pracy ale nawet w dzień wolny spędza z nią tyle samo czasu :ico_noniewiem: nawet kąpię ją sama, no w sumie on nie ma co do roboty przy kąpieli, ale żeby w nocy wstał, czy ją przewinął???? :ico_olaboga: podobnie jak u ciebie czasem ją zagada pocałuje i pcha wózek na spacer. TYLE!!!!!!!!

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

27 cze 2007, 19:07

no to musze powiedziec ze nasz tata jest na medal zajmuje sie swoja córeczka ile tylko może po pracy. Kąpiemy ja razem tata przewija nosi całuje bawi sie no tylko nie karmi bo jego cycuszki puste ale mysle ze gdyby mogł to by i to uczynił .
A o pchaniu wózka na spacerku nie spomnę :-)

[ Dodano: 2007-06-27, 19:26 ]
Obrazek

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 cze 2007, 19:28

Kasiu bardzo dziękuję za życzenia. Super że Vikusia czuje się już lepiej, całuski dla Was

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 cze 2007, 22:56

wiecie co .. jak czytam o tych tatusiach ( no moze nie wszystkich ) to tak jakbym widziala mojego meza przy poprzednich dzieciach ... i tak sobie pomyslalam ze .. nie mam czego zalowac ze go nie ma bo tylko wiecej gotowania i prania by bylo a zadnych kozysci ;)
Piwko u siostry smaczne bylo i super odpoczelam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 cze 2007, 23:14

Dagles, ale super fota :-D I widze,ze smoczek Nuka taki sam jak nasz :-)

A to reprezentacja wagi koguciej z Sopotu

Obrazek

a tu po walce :-P

Obrazek

justynat., patzrylas wedlug tych tabel dla dzieci? Bo wiesz,ze dla dzieci sa inne.

kasi.k, to dobrze,ze z malutka juz lepiej :-D
A my jak bylismy teraz u lekarza,to widzielismy chlopca ( 6 m-cy ),ktory dostal 3 zastrzyki i ani razu nie zaplakal.Nawet sie nie skrzywil :ico_szoking:

delicja, a jak Twoj okres????Moj dalej skromny ale jest.

M0rD3CzKa, co wkleilas???Ja mam tylko czerwony krzyzyk :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 cze 2007, 23:15

ide spac chyba ... czas odpoczac dobranoc:)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 cze 2007, 23:17

o juz widze,ze to poscik byl.

No ja jak na niego napisalam dzis,to przed praca caly czas sie nim zajmowal :ico_szoking:

Chyba musze zwrocic honor :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-06-27, 23:18 ]
dobranoc Marzenko :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość