Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 sie 2011, 19:25

trzeba by je w końcu pojechac kupić :ico_haha_01:
A już wiesz jakie chcesz?
Maksio u mamy wypijał tak 120-140 mojego mleka,
Mateuszek też tyle wypija mm.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 sie 2011, 22:04

A już wiesz jakie chcesz?
Ogólny zarys jest :-) tzn. wiem jak kolorystycznie chce mieć, jaka faktura itd. ale konkretnych jeszcze nie wybrałam. Po powrocie z nad morza idziemy kupić :-) Panele już mamy wybrane, trzeba tylko zamówić :-)

Aaaa i byli u nas brat i bratowa- znowu poszli do tego "fajnego" lekarza. Dzisiaj stwierdził, że na pewno są 2 pęcherzyki i już nic nie wspominał o krwiakach itd. W środę jadą do mojego lekarza. Martwi mnie tylko postawa mojej bratowej- jest załamana, ona nie chce tych dzieci!!!! :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Boshe ja bym je wzięła bez gadania!!!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 sie 2011, 06:59

Witam,
u nas kolejna cała noc przespana :-D Młodemu coś się śniło i koło trzeciej zaczął gadać tak że ja się obudziłam myśląc, że chce jeść. Udało mi się szybko zasnąć. Wczoraj wieczorem znowu przeszła burza-grzmiało i błyskało chyba przez godzinę.
Boshe ja bym je wzięła bez gadania!!!
Ja też. Chyba za łatwo im poszło :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

09 sie 2011, 09:58

u nas kolejna cała noc przespana
pieknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my dzis sami, tzn z moim tata, bo mama z siostra i bratem pojechali do Krakowa do jakiegos lekarza, wroca w nocy

slonecznie mamy, ale silny wiart wieje

[ Dodano: 09-08-2011, 09:58 ]
w ogole to czesc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 sie 2011, 10:05

w ogole to czesc :ico_oczko:
Cześć :-)

U nas też chłodno, wiatr wieje, takie byle jakie to lato w tym roku!
Na obiad mam zupkę z botwinki :-) mniaaam
u nas kolejna cała noc przespana :-D
Pięknie :ico_brawa_01: U nas standardowo 1 pobudka :-)
Teraz też Maksio śpi, jak wstanie to pójdziemy na spacerek, a ja się teraz biorę za zmywanie!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 sie 2011, 12:17

witam się i ja :-D

Krzysztof śpi, to korzystam z okazji i siedzę przy kompie, jak wstanie, to idziemy na spacerek.
Wyobraźcie sobie, że dzisiaj kurier przyniósł mi tą parasolkę Implasta, którą zamówiłam 16 czerwca :ico_szoking:

Murchinson ładnie Mati wytrąbił :ico_brawa_01: jak ja Ci zazdroszczę tych przespanych nocek :ico_oczko: Mąż wczoraj nie szył wózka, bo nie miał kiedy, ale dzisiaj go przycisnę :ico_oczko: U nas wczoraj wichura straszna się nagle zerwała i potworna ulewa!

Koroneczka dieta nie jest zła, bo się najadam-nie ma tu głodówki, ale najgorsze jest dla mnie to, że słodyczy nie można jeść :ico_placzek: :ico_haha_01: Super, że kolejny etap domku zakończony :ico_brawa_01: wybieranie wyposażenia to sama przyjemność teraz :-D dopóki nie trzeba zapłacić :ico_oczko:

Emilia i jak podwieczorek? :-D

[ Dodano: 2011-08-09, 12:19 ]
Znalazłam wczoraj u nas aptekę, w której Delicol kosztuje 25zł :ico_brawa_01: i szczepionki są o 100zł tańsze :ico_brawa_01: to apteka Stylowa

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 sie 2011, 12:47

to apteka Stylowa
Pisałam Ci kiedyś o nich, one są bardzo tanie, bo właściciel ma już ich całe mnóstwo i dostaje dobre ceny od producentów i z hurtowni. Moja kuzynka w Stylowej pracuje, zdarza się, że coś za darmo się skapnie, bo dostają jakieś gratisy :ico_oczko:

Ja już uciekam, ubieram Maksia i idziemy. Wejdziemy też do mamy, bo dziś wcześniej kończy pracę. No i jakiś strój kąpielowy muszę kupić, bo w mój się w biuście nie mieszczę :ico_haha_01: A w piątek jedziemy nam morze :-) Ciekawe jaką pogodę mieć będziemy :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 sie 2011, 13:10

My po spacerze. Kupiłam mnóstwo owoców do zjedzenia zamiast słodyczy.
slonecznie mamy, ale silny wiart wieje
To tak jak u mnie.
...takie byle jakie to lato w tym roku!
Na obiad mam zupkę z botwinki :-) mniaaam
Nie pamiętam kiedy ostatnio był taki deszczowy lipiec :ico_noniewiem: a o buraczkach dziś myślałam, jak D będzie miał ochotę to jutro zrobię.
jak ja Ci zazdroszczę tych przespanych nocek :ico_oczko:
Jeszcze trochę i Krzyś pewnie też będzie wydłużał sobie sen w nocy. Może jakby zjadł wieczorem więcej to dłużej by pospał? A jaka masz dietę, jakąś specjalną czy po prostu MŻ? Ze słodyczami jak się odstawia to najgorzej jest przez pierwsze 2 tygodnie.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 sie 2011, 18:01

Koroneczka fajnie z tymi wakacjami :-D nam jak się uda, to jesienią w ciepłe kraje uderzymy :ico_oczko:

Murchinson dieta trochę podobna do Dukana, ale można jeść od razu owoce i warzywa odstawia się cukier, tłuszcz, ziemniaki, makaron, trzeba przestrzegać określonych pór jedzenia i jeść dane produkty o danej porze-ułożona przez dietetyka. Krzysiu nie zje wieczorem więcej jak 120ml, a po takiej porcji budzi się zazwyczaj po 5h.

My w końcu dzisiaj na spacer nie poszliśmy, bo nadeszły straszne chmury i zapowiadało się na porządną ulewę, ale nie spadło ani kropli i niepotrzebnie zostaliśmy w domu :ico_sorki: teraz to już na spacer za późno.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 sie 2011, 18:10

Oj to taka dieta nie dla mnie ze wzg. na pory bo ja jem kiedy chcę(jestem głodna).A dieta ułożona dla Ciebie czy dla kogoś innego? żebyś sobie problemów nie narobiła, uważaj.
Mateuszek też na początku jadł 120 na noc a po miesiącu chciał więcej.
Koroneczka fajnie z tymi wakacjami :-D nam jak się uda, to jesienią w ciepłe kraje uderzymy :ico_oczko:
A gdzie? My w tym roku tylko w kraju ale w przyszłym jedziemy we trójkę :-)

Mojego D jeszcze nie ma z pracy, uruchamiają produkcję i musi wszystkiego dopilnować.
Dziś kręgosłup mi chyba pęknie z bólu :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość