Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

24 kwie 2012, 16:11

Wkońcu udało się zaszczepić Borysa :ico_sorki: za 6 tygodni kolejne szczepienie co by nadgonic zaległe. I w związku z tym nie wiem czy na pneumo nie zaszczepie tylko w dwóch dawkach :ico_noniewiem:

Borys waży 7900 i ma 66 cm :-)

Lekarz mnie wkurzyl bo stwierdził że viburcol jest bez recepty i odbilam się od apteki jak pileczka bo okazuje się że jednak jest na receptę :ico_zly: no ale kupiłam ibum i altacet w zelu i mam nadzieję że noc będzie spokojna :ico_sorki: no i mam mu smakować dziasla bobodentem bo coś tam powoli zaczyna ruszac.

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

24 kwie 2012, 16:14

oj chyba lekarz mnie jutro i Lenkę czeka , marudna jest że szok , widac że śpiaca ,ale ten katar jej dokucza i ciągle się wybudza :ico_placzek: a mnie po spacerze tak głowa boli i gardło zaczyna drapac :ico_zly:

a te starsze jak na złośc takie dokuczliwe i łobuzujące że mam ich dość :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

24 kwie 2012, 16:15

Gabi, u mnie problem jest taki że Borys nie bardzo lubi spacerować w wózku. Spać owszem ale spacerowanie zwłaszcza w gondoli Gdzie niewiele widzi denerwuje go. Tak jak Mad dzisiaj napisała zrobił się z niego mały ksieciunio :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 kwie 2012, 16:35

Wy macie problem ze dzieci Wam spac nie chca na spacerze, a u nas znowu tak ze jak tylko mala wkladam do wozka zasypia od razu i spi caly spacer. Wracamy do domu to sie budzi w mieszkaniu.

Dzisiaj chyba cos wisi w powietrzu, spiaco jest i mala tez ciagle by spala i jadla i tak na okraglo.

[ Dodano: 24-04-2012, 16:36 ]
Aga26, wagowo Borys to jak pol roczne dziecko wazy :-) wow :-) i wysoki tez jest jak 66cm :-) Ja jutro jak nie zapomne poprosze by mi zmierzyly mala.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

24 kwie 2012, 17:00

witajcie!
Widzę, że każdy ma jakieś problemy z maluszkiem. U mnie tez sie pojawiły:-(
W sobotę i niedzielę byłam na zjeżdzie, malutka była na MM, ja ściągała w miarę możliwości, niestety nie miałam zbyt dużo czasu, wieć w niedzile wróciła z balonami i guzami. wczoraj Ola zaczeła mi fiksowac i nie chciała ssać piersi, wiec karmień było mniej, a dizs to mega załamka, cycki mam jak flaki, Malutka chce jesć a nie ma co i butla musiała pójść, strasznie to przeżywam. teraz pije te herbatki i soczki na laktajcę, bo nie chce dopuścić aby zanikł mi pokarm. W dodatku mał wysypało po czymś, być może po mleczku z butli, jutro czeka nas wizyta u lekarza :ico_placzek:
zdrówka - dla Waszych smerfów i bUUUziak dla mam!!!

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

24 kwie 2012, 17:04

agasio, ech te cyckowe problemy ;) zdrówka dla was i odwzajemnione buziaki :)

daj zna po wizytce co lekarz powiedział :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

24 kwie 2012, 19:43

chciałąm nagrać Kubę jak "warczy" ale mu się odwidziało i wogóle już nie chciał tego gryzaczka i jutro pójdę kupić mu taki jak ma Martynka bo ten chyba jest trochę za szeroki i mu niewygodnie się go gryzie i tu macie jak pięknie wypluwa gryzaczka :ico_haha_01:
http://www.youtube.com/watch?v=8MaW8IaUWgA

a co do wielkości to ja przedwczoraj robiłam pomiary Kuby i wzrostu ma też 66 cm tak jak Borysek ale wagowo to ma ok 7600 czyli ciut mniej także oba chłopaki pokaźnej postury są :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 24-04-2012, 19:47 ]
dziewczyny zdrówka dla Was Jadzia nie daj się przeziębieniu i trzymam kciuki żeby Lence szybko przeszło

agasio, za Ciebie tż trzymam kciuki żeby cyce wróciły do normy i powiem Ci że ja też raz tak miałam że jednego dnia miałąm cyce twarde i guzkowate od nadmiaru mleka a na drugi dzień flaki się zrobiły i wyglądały jakbym mleka wogóle nie miała ale zaraz po tym się unormowało i też herbatki chleptałam na potęgę wtedy i młodego co chwilę przystawiałam do piersi żeby laktację pobudzić

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 kwie 2012, 21:07

Kaja, moze sie wstydzil bo wiedzial ze ciotkom chcesz pokazac hehe ;-)
Tez duzy chlopczyk CI rosnie :-) :ico_brawa_01:

Martynka ma 62cm o ile dobrze zmierzylam takze urosla 8cm od narodzin.

Jadzia zdroweczka dla Lenki ! co by chorobsko ja ominelo szerokim lukiem :ico_sorki:

agasio wiem co przezywasz. Walcz ! cycusianie to piekna sprawa :ico_noniewiem:

[ Dodano: 24-04-2012, 21:50 ]
Wybralismy zaproszenia slubne :-D uffza duzo tego i problem z wyborem byl

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

24 kwie 2012, 21:59

hej

agasio trzymam kciuki za poprawienie sie laktacji...moze to tylko chwilowy kryzys :ico_sorki:

Aga26
To Twojej Emilce tak jak mojemu Dawidkowi pierwszy ząbek wyszedł gdy miał 4,5 miesiąca. :-D Być moze i Boryskowi juz dokuczają. I super waga małego :-D . Moj Dawidek w wieku trzech miesiecy miał 8550g :ico_haha_01: i 74 cm.

Patryk w domku w dzien nie spi mi wcale, robi sobie tylko 10-cio minutowe drzemki :ico_noniewiem: wiec nie wiele w domu robie. Na spacerach w miarę ok...ale tylko dzieki smokowi...już nie raz mi sie przebudził i od razu do wycia...identycznie jak starszy braciszek g:(\ .

mad
Twoja Martynka pieknie bawi sie gryzaczkiem, jest już taka "świadoma" swoich rączek... :ico_brawa_01:
jak ma Martynka bo ten chyba jest trochę za szeroki i mu niewygodnie się go gryzie i tu macie jak pięknie wypluwa gryzaczka :ico_haha_01:
http://www.youtube.com/watch?v=8MaW8IaUWgA
ale za to jaki ma stoicki spokoj :ico_oczko: moj Partryk to nerwus :ico_noniewiem:

i ja zmierzyłam swe dziecie...ma już 74 cm :-D , a waga pewnie z 7kilo.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 kwie 2012, 22:25

ma już 74 cm
Cieszy mnie to że chlopcy - rowiesnicy Martynki beda duzi. Bedzie miala w czym wybierac i do kogo/czego sie tulic jak mama i tata beda juz be :P

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości