Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

18 paź 2007, 11:06

Ja caly czas czuje, ze to bedzie chlopak...... ale zobaczymy! :ico_oczko:
Mam tylko nadzieje, ze cokolwiek bedzie widac.... :ico_haha_01:
Juz nie moge sie doczekac!

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

18 paź 2007, 11:17

Cześć dziewczyny!!!
Dzięki za gratulację, faktycznie to już tylko 100 dni do końca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,a ja jeszcze z zakupami jestem daleko za murzynami :ico_olaboga: :ico_olaboga: .
Mnie też czeka to badanie i babka z laboratorium powiedziała mi że najpierw mi pobierze krew, później będę musiała wypić glukozę i znowu mi pobierze krew.

mz74 nie martw się, na pewno wszystko jest ok i daj znać jak wrócisz od lekarza!!!

madziarka śliczny ten kombinezon!!! I oczywiście czekamy za wynikami!!!

U nas dzisiaj zimno i ponuro, więc zrobię kawkę żeby nie zasnąć, może któraś się napiję :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: i ciasto na polepszenie humorku :ico_tort: :ico_tort: ????

Pozdrawiam i życzę miłego czwartku...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

18 paź 2007, 11:44

Ja czuje sie dzisiaj bardzo zle strasznie mi slabo . Noc mialam ciezka zasnelam kolo 2 a przed 6 Julka mnie obudzila i musialam z nia czekac na tate wiec moze przez to jestem taka zmeczona i slaba. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 paź 2007, 17:30

mary-niektóre teściowe takie są... jak ma ochotę to niech marudzi :ico_oczko: wypuszczaj drugim uchem
mz ja obstawiałam dziewczynke i zgadłam
w poniedziałek mam wizytę u gina i powinnam dostać skierowanie na morfologie, mocz no i na glukozę chyba pora najwyższa
a kombinezonu szukam na 58, tylko, że już na allegro widziałam wiele fajnych (czaje się na śpiworek) ale zawsze jest tak, że jeszcze poczekam... a może jeszcze nie teraz, a może jeszcze jakiś inny :ico_oczko: mam nadzieję, że nie obudze się z ręką w nocniku

[ Dodano: 2007-10-18, 17:41 ]
A Wczoraj przy okazji ładnej pogody zrobiłam mojej psinie zdjęcie-Jakub mi ją podarował na pocieszenie po moim zaginionym pieseczku, ale nie mam jakoś dla niej tyle serca i cierpliwości, na dodatek już jest dość duża i ściąga jedzenie z blatu w kuchni jak się coś zostawi, ostatnio całą podłogę wysmarowała masłem... i generalnie czasami mi się wydaje, że to najgłupszy pies na świecie :ico_olaboga:
Obrazek

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

18 paź 2007, 22:36

Dobry wieczór!!! :-D

a co tu takie pustki??? Myślałam ze sobie poczytam a tutaj tylko kilka postów :ico_nienie:
zastanawiam się co się dzieje z naszą Monią, nie odzywa się juz kilka dni :ico_noniewiem:
Fintifluszka, ładna psinka :ico_brawa_01: szkoda ze tamten piesek nie wrócił, miałam nadzieje ze po prostu wyskoczył sobie na dziewczynki :ico_placzek:
mariola, jak tam? Lepiej się czujesz???
mary, fajnie ze koleżanka dała Ci te rzeczy, ja tez lubię dostawać od kolezanek rózne cudenka dla dzidzi :-) A teściową się nie przejmuj. Wiem ze łatwo powiedziec ale mimo wszystko próbuj olewac to co mówi do Ciebie. :ico_oczko:
Gosia czekamy na wiadomości po usg :-)
misia85, ja wczoraj miałam studniówke a widzę ze Ty dzisiaj!!! Gratulacje z tego powodu!!!
A gdzie się podziewa Kasia??? :ico_oczko: Nie było jej dzisiaj ani wczoraj chyba tez :ico_noniewiem:
Goonia pewnie odezwie się przy wekeendzie :-)
Mam nadzieję ze nikogo nie pominęłam. Jezeli tak to :ico_sorki: :ico_oczko:

Buziaczki dla wszystkich :ico_buziaczki_big:

Monia odezwij się :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

18 paź 2007, 22:48

Cześc :-)
Wpadłam dopiero teraz bo miałam dziś leżony dzień :ico_olaboga:
Od rana miałam strasznie twardy brzuch , ale musiałam jechac z moim małym do alergologa. Przed gabinetem tak mnie chwycił ból z prawej strony że myslałam że tam odjadę :ico_placzek: Cholernie bolało i do tego promieniowało aż na plecy :ico_placzek: Nie wiem co to było, ale byłam gotowa jechac do szpitala. na szczęście po ok. 30 minutach przeszło i wróciłam do domku.

Madziarka kombinezonik sliczny ale rozmiar 68/74 może byc rzeczywiście troszke za duży na początek.

Mary masz racje lekarze czasem sie mylą w kwestii płci, dlatego ostatnio zapytałam lekarza jaką tym razem widzi płec. I kiedy powiedział że dziewczynka to odetchnęłam i myślę że chyba sie jednak nie myli. Wydrukował mi nawet na dowód zdjęcie z usg z obrazem warg sromowych :ico_haha_01:

Gosiu czekamy na wieści od lekarza. Mam nadzieję że maluszek albo maluszka jednak sie pokaże w całej okazałości :-D

Miłych snów, a przede wszystkim przespanej nocki :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-18, 22:50 ]
A jestem, jestem madziarka :ico_haha_01: I wczoraj też byłam raniutko :-D

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

18 paź 2007, 22:56

kaska28, mam nadzieje ze to nie było nic poważnego i dobrze ze przeszło.

Mnie czasami tez łapią rózne bóle, zdarza sie ze nie mogę się wyprostowac ale w pierwszej ciąży tez tak miałam i zazwyczaj szybko przechodzi.
U mnie często jest tak ze dzidzia naciśnie na pęcherz i ledwo dochodzę do łazienki i to zazwyczaj dzieje się nagle. Wy tez tak macie???

Co do płci to ja tez zastanwaiam się czy lekarz się nie pomylił.kaska28, u Ciebie jak juz powiedział drugi raz i na dowód dał fotkę to raczej o pomyłce nie ma mowy :-D
Uważaj na siebie :-)

Myślę ze powoli trzeba zbierac się do spania ale jakoś mi się nie chce :ico_oczko: A rano będą oczy na zapałki :-D

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

18 paź 2007, 23:09

Oj z pecherzem tez tak mam :ico_haha_01: Niby nic a tu nagle pach i muszę leciec na zlamanie karku, zgieta wpól , do kibelka :ico_haha_01:

Ja chyba tez juz się położę. Zobaczymy co przyniesie dziesiejsz nocka, bo ostatnia była straszna. Wstawałam chyba z 5 razy. Mogę spac tylko na prawym boku, bo na plecach raczej nie powinnyśmy, a na lewym boku coś mnie tam zawsze pobolewa...

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

18 paź 2007, 23:10

No dobra to lecę do łazienki i do łóżeczka :zzz:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

18 paź 2007, 23:13

Tak tak, dopóki sie razem nie zamieszka to u faceta zawsze jest super porządek :-D Jakimś dziwnym zrządzeniem losu póxniej po tym porządku nie pozostaje nawet ślad... :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość