Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

06 maja 2008, 22:14

Witajcie Lipcóweczki :ico_ciezarowka:
badanka porobione i wszystko jest ok , no ja jestem w pierwszej ciązy i też odczówam te bóle w krczu ciekawe skąd sie to bierze , no i ten kregosłóp :ico_placzek:
pozdrawiam

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

07 maja 2008, 09:55

badanka porobione i wszystko jest ok
No to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja dziś jadę z koleżanką na zakupki dzidziusiowie do hurtowni niemowlęcej w Krakowie :ico_brawa_01: Nie moge sie doczekać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

07 maja 2008, 11:10

Hej
ja dolegliwości przez Was opisanych nie mam i nigdy nie miałam,alke szczerze współczuję
Dziś czuję się kiepsko nic mi się nie chce...
Muszę się chyba zmobilizować do roboty...
Wczoraj byliśmy na obiadku w Sphinksie, a później skoczyliśmy na działkę było tak ślicznie
Dziś m. idzzie na 14-tą do pracy, a ja z Filkiem po przedszkolu skoczę do rodziców.
Pogoda u nas śliczna

[ Dodano: 2008-05-07, 11:10 ]
Serena, super,że badanka ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-07, 11:11 ]
BeataW, udanych zakupów

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

07 maja 2008, 11:19

A jak Wam się śpi w nocy?? Bo mnie coraz gorzej,dzidzi uciska chyba na płuca,bo nie mogę złapać "pełnego oddechu" w pozycji leżącej,mam wrazenie czasami,jakbym się dusiła....próbuję spać w pozycji półsiedzącej,ale tez niewygodnie,ja od zawsze spałam na płaskim,bez poduszki i teraz nie mogę się przyzwyczaić...tak źle i tak niedobrze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

07 maja 2008, 22:40

Witajcie :ico_ciezarowka:

dzieki Dziewczyny :ico_oczko:

BeataW, jak tam po zakupach ? :ico_oczko: udane ? :ico_haha_01:
ze spaniem nie mam aż takich problemów, tylko krzyż czasem dokucza ale jest spoko
dziś u nas piekna pogoda wiec troszke posprzątałam a potem poszalałam na ogródku :ico_brawa_01: kosiłam trawnik umyłam autko i czuje się troche zmeczona ale było fajniście :ico_oczko: :ico_oczko:
życze Wszystkim dobrej nocki
pozdrawiam :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

08 maja 2008, 08:57

BeataW, jak tam po zakupach ? udane ?
Serena, udane,tylko trochę w kasie mnie zdołowali,byłam przygotowana na wydatek max do 200 zł,a tu ponad 250 zł wyszło za same drobiazgi typu gąbka do mycia,termometr do wanny,pieluchy tetrowe,kilka par śpiochów itp...nic więcej nie kupowałam,bo mam po Izie...
Ale najważniejsze,że wszystko już mam gotowe,nawet pomału torbę do szpitala sobie przygotowałam,tzn nie mam jeszcze wszystkiego spakowanego,bo na to jest czas,ale już dla mnie koszule,ubranka dla dzidzi,pieluchy juz mam spakowane :ico_oczko:

Dziś zaplanowałam WIELKIE pranie ciuszków dla dzidzi,miałam wywiesić na polku,wieczorem poprasować,to pogoda się schrzaniła,nie dość,że zimno jak diabli,to jesczez pochmurno i wietrznie :ico_noniewiem: :ico_zly:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

08 maja 2008, 09:12

BeataW, no to poszalałaś
Ja torby jeszcze nie pakuję poza tym nie mam jeszcze nic przygotowane poza ubrankami i moimi koszulami,bo zakupiłam 2 nowe, dziś może kupię te majtki poporodowe,a w przyszłym tygodniu wybierzemy się na kosmetykowo-pieluchowe zakupki
U nas też pochmurno,ale myślę,że się rozpogodzi

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

08 maja 2008, 10:13

BeataW, super, że zakupy udane...
mi też się śpi w nocy coraz gorzej-pół nocy nie przesypiam bo nawet się przekręcać nie mogę... w dzień czuję się w miarę dobrze, a jak noc się zbliżą to mam bóle brzucha i krocza :(
ja wczoraj wybrałam się po wyprawkę do olsztyna i wróciłam z dwoma kaftanikami, 1 spioszkami, oliwką, mydełkiem, butelką, czapeczką i skarpetkami... mialam taką wielką listę zakupów, ale te ceny w marketach są poprostu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i w sobotę wybieramy się na zakupy nie daleko nas... a dla siebie mam na razie tylko wkładki laktacyjne :ico_wstydzioch: ... ale w sobotę zamierzam już wszystko kupić i dla Dzidzi i dla siebie :) dla Dzidzi w sumie nie mam dużo do kupienia, bo moja Mama dużo mi przysłała :)
no i odebrałam w końcu wczoraj prawko :ico_haha_02: ale się cieszkę. pierwszą jazdę naszym autkiem mam zaliczoną :) nie było źle :) tylko muszę się porzyzwyczaić do innego samochodu :) ale chociaż teraz będę mogła się gdzieś wybrać bez Męża :)
jutro idę na glukoze 75 g :ico_szoking: mam nadzieję, że wyniki ok wyjdą :)
no i we wtorek na wizytę i USG :) już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę Maluszka :)
idę sprzątać w domku, bo po 13 Gości będę miała... papa pozdrawiam

[ Dodano: 2008-05-08, 10:13 ]
laupina, a u nas pogoda super, na krótki rękawek mozna chodzic :)

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

08 maja 2008, 11:09

mojamaja.corcia, Gratulacje pierwszej jazdy i trzymam kcikuki za jutrzejszą glukozę.
ja chciałam jutro iść wreszcie do internisty,bo nie mam konsultacji wciąż w kartę wpisanej,ale okazało się,że ma urlop i muszę to przełożyć do przyszłego tygodnia,bo dziś po południu nie zdążę iść,gdyż mam wizytę z Filkiem u ortodonty,ciekawe co powie na jego obity ząbek. A wiecie jestem w szoku,bo on mu się przestał ruszać :ico_szoking:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

08 maja 2008, 11:35

mialam taką wielką listę zakupów, ale te ceny w marketach są poprostu :ico_szoking:
Zgadza się; a nie macie w okolicy hurtowni niemowlęcej? U nas w Krakowie jest kilka,ceny dość przystępne,na większe zakupy dają rabaty,karty stałego klienta itp :ico_oczko:
jutro idę na glukoze 75 g mam nadzieję, że wyniki ok wyjdą :)
Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wiecie jestem w szoku,bo on mu się przestał ruszać
:ico_szoking: :ico_szoking:

Zrobiłam jednak to pranie ciuszków dla maluszka,wprawdzie na polu nie ma rewelacji,przychmurzone,ale co mi tam...mam powera,może do wieczora wyschnie,to poprasuję :ico_oczko: I wiecie co? Dopiero jak wieszałam te miniaturkowe ciuszki,to poczułam,że za niedługo maleństwo będzie juz z nami :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość