Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

20 cze 2008, 20:18

Anuszka pisze:a moj nawet lezy kilka minut ale ani razu sie nie przekrecil, moze dlatego ze go zawsze podtrzymuje, musze mu dac sprobowac
no pewni eże daj mu spróbowac a nawet popchnij go troszkę żeby się przekręcił. jak załapie o co chodzi i da rade to co kawalek się będzie przekręcał hihi

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

20 cze 2008, 20:34

:-)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

20 cze 2008, 21:03

Ale dawno mnie nie było.. zaprawiałam dziś truskawki :-D
Anuszka, nie podtrzymuj go, a tak jak pisze Sylwia.O., nawet popchnij. Ja Zuzię zaczęłam przewracać to teraz próbuje się turlać na wszystkie strony.. a najbardziej jak ją obrócę tyłem do telewizora i zasłonię pieluchą to wtedy robi niestworzone wygibasy żeby ściągnąć pieluchę (wieszam ją na tych pałąkach na macie edukacyjnej) i popatrzyć w tv. Na boczki ładnie się przekłada, kilka razy udało jej się z brzuszka na plecy i prawie już umie z pleców na brzuszek. Wczoraj zaczęła wyciągać rękę po grzechotki leżąc na brzuchu :ico_brawa_01: i łapać się za stópki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

20 cze 2008, 21:49

oki, bede probowac :-)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

20 cze 2008, 23:01

AniaZaba pisze: i łapać się za stópki
brawo to bardzo wcześnie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-20, 23:02 ]
Moja ma jeszcze kiepskie raczki. czasami próbuje coś złapać ale zadko. Rączki poi co służą jej do gryziemie. Ciągle pcha je sobie do buzi

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

21 cze 2008, 07:12

Sylwia.O. pisze:Moja ma jeszcze kiepskie raczki. czasami próbuje coś złapać ale zadko. Rączki poi co służą jej do gryziemie. Ciągle pcha je sobie do buzi

u mnie też cos próbuje sobie złapac ale nie za bardzo mu to wychodzi - choć wyciąga je do zabawki ale jakos tak smiesznie i jak juz nie da rady to od razu do buzi i jakby się dało to wylądowałyby oby dwie w pyszczku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

21 cze 2008, 08:42

Moja też nie ma mocnego chwytu, złapie coś, poruszy, włoży do buzi, poruszy i wyrzuca :ico_haha_01: a stópki zaczęła zauważać bo od jakiegoś czasu na przewijaku "pokazywałam" jej stópki, brałam jej rączką dosięgałam do nich no i chyba to dało efekt :-D

[ Dodano: 2008-06-21, 08:48 ]
aaaa i zapomniałam dodać, że od kilku dni mała zasypia bez lulania na rączkach :-D pewnego dnia zaczęła się tak drzeć i wyrywać jak ją lulałam, że włożyłam do łóżeczka bo nie wiedziałam co jest grane, a ona zasnęła i teraz przytulam ja tylko minutkę daję buziaka w czółko i do łózeczka, a ona przytula się do pieluchy i zasypia :ico_szoking:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

21 cze 2008, 09:15

pozdrawiamy wszystkie ciocie z TT -> Konradek z mamusia. wlasnie siedze w foteliku i patrze co mama robi :-D buziaczki w ten piekny, sloneczny poranek :-)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

21 cze 2008, 09:35

AniaZaba pisze:aaaa i zapomniałam dodać, że od kilku dni mała zasypia bez lulania na rączkach pewnego dnia zaczęła się tak drzeć i wyrywać jak ją lulałam, że włożyłam do łóżeczka bo nie wiedziałam co jest grane, a ona zasnęła i teraz przytulam ja tylko minutkę daję buziaka w czółko i do łózeczka, a ona przytula się do pieluchy i zasypia
ja też tak robię ale niestety nie zawsze mojej pannie podoba się zasypianie w łóżeczku i wtedy muszę ją włożyć do rożka ale nie bujam jej.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

21 cze 2008, 09:59

Oluś strasznie kopie nogami, zwlaszcza jak sie cieszy. Lubi, jak robi mu sie samolocik :-) czesto jak lezy w lezaczku, to wystarczy, ze poglaszcze go po buzce, a on zaczyna zasypiac i w ciagu minuty spi.

Lubi tez lezec na brzuchu na moich piersiach i wtedy mnie uslini, ze jestem cala mokra :-) No albo na brzuszku na kolanach tak bokiem :-) Wasze tez tak leza?

Co do trzymania, chce bardzo chwytac, ale zazwyczaj niedlugo trzyma.

Mj zasypia w lozku ze mna przy cycu zazwyczaj albo w lezaczku. NIe zasypiam go na sile, tylko czekamm az sie zmeczy i sam zaczyna padac. MOze daltego spi do rana(?)

Co palnujecie na weekedn dziewczyny? Ja nic szczegolnego, sprzatanie, gotowanie, moze cos upieke, spacer... a juz za tydzien chrzcimy Olusia i wielka impreza :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość