Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

23 cze 2008, 19:27

super zdjecia kamizela :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wiktorek ma takie spodenki jak Kacper,te ogrodniczki beżowe z autem na kolanie :-D

byliśmy na spacerku,Kacper zaliczył glebę,krewka poleciała z kolanka :ico_olaboga: było :ico_placzek: bidulek

co do nocnika to dzis 1:0 dla niego jak narazie,niestety nie zawołał ani razu,ale tylko 1 raz sie zlał i to niedawno,a chwile wcześniej pytałam czy chce siku i mówił ż enie z po chwili zlał się :ico_olaboga:
a na dworze jak miał pampersa poinformował mnie jak robił w niego siku :ico_noniewiem:

pokażę Wam pościel jaką mu zamówiłam
Obrazek

teraz szukam jakichs koszulek z krótkim dla niego jeszcze a Kacper ogląda teletubisie

dziś zjadł zupe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a frytek o dziwo nie chciał :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-06-23, 19:58 ]
i 2 : 0 dla pierdoły :ico_olaboga: zsikał sie po czym mnie poinformował ze to zrobił i pokazał gdzie :ico_olaboga: dziś mam cierpliwość ale jak bedzie dalej :ico_puknij: wiem że musze tylko u mnie z cierpliwościa to mogą być kłopoty :ico_olaboga:

zmykam narazie,zaraz kąpanko i spanko i luzik,wpadne wtedy,tylko przyjdźcie też :ico_sorki:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

23 cze 2008, 20:21

hej mój szkrab zasypia w łóżeczku

mój tez nie jest chytry uwielbia karmić mnie, i psa :-D :-D
z jedzeniem nie mam problemu je wszystko, tylko nie chodzi byłam u lekarza ale powiedział ze jest zdrowy tylkjo musi na niego przyjśc pora, ładnie stoi, za jedne rękę ślicznie chodzi, ale nie chce sie puścić, denerwują mnie juz pytania taki duży chłopczyk i nie chodzi, poprostu przyjdzie na niego pora

mówię wam co się dzisiaj u nas w Krakowie działo
Krzyś zasnął więc poszłam na p[lac na zakupy, a z młodym został mój szwagier, chmurzyło się, ale nagle zerwał się wiatr, zaczęło wiać, wszystko fruwało, mój mąż dzwoni z pracy gdzie jestem, żebym natychmiast wracała do domu, bo u nich pada wielki grad i jest straszny wiatr, normalnie tragedia wszystko latało

u nas urwało rynne w domu :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-06-23, 20:22 ]
kamizela super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

23 cze 2008, 21:56

__DOMI__ Kacper też kiedyś jadł wszystko,oby Twojemu tak zostało :ico_sorki:
ale mieliście pogodę,dobrze że nie byłaś akurat z małym na spacerze :ico_olaboga:
a co do chodzenia,to przyjdzie czas i na niego,w tym wieku ma jeszcze prawo nie chodzić,najważniejsze ze zdrowy :-)

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

23 cze 2008, 21:58

witajcie

Gabusiu wszystkiego najlepszego usmiechu na calego z okazji urodzinek :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

Aniu super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kamizela ciesze sie ze urlopik sie udal i fotki bomba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas od rana cieplo i caly dzionek na dworku a teraz moja dzidzia spi :-)
wybiegala sie i zasnela bez problemu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

23 cze 2008, 22:20

witaj magda

mierzyłam dzisiaj Kacpra i wiecie ile ma wzrostu 97-98cm, w ciagu 3 miesięcy przybyło mu ok 5 cm :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

23 cze 2008, 22:31

kasiekk, to super Kacperek to duży chłopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niech rośnie
a moja Gabi to stanela w miejscu caly czas taka sama :-)
mikrusek i tyle :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

23 cze 2008, 22:38

weszłam na strone kampania rosne zdrowo i zalogowałam sie,obliczyło mi tam że Kacper jest na 93 centylu ze wzrostem ,wysoki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

23 cze 2008, 23:00

kasiekk pościel bardzo fajna :ico_brawa_01: A wiecie, że Wiktor nie oglada bajek :ico_oczko: Jego bardziej interesują teledyski na Vivie :-D

I też coś ostatnio na bakier z apetytem choć u niego to raczej żadna nowość - winę mogę zwalić albo na zęby, albo na upały albo na cyca ... którego wydoi i nie ma już miejsca na nic innego :ico_noniewiem: Wróciłam więc powinnam go zacząć odstawiać.... oj marnie to widzę :ico_olaboga: :ico_olaboga: I wiecie co, myślałam o tym ostatnio, rozmawiałam z mężem i byłam w :ico_szoking: bo przyznałam się sama przed sobą, że duży wpływ na moją decyzję mają uwagi innych typu - jeszcze karmisz ??????? itp. Nie mam ani ochoty ani siły im tłumaczyć dlaczego Wiktor doi cyca. Przecież na litość krzywdy mu nie robię, nie zmuszam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

23 cze 2008, 23:14

a moja Gabi to wogole nie oglada bajek a szkoda troche bym miala spokoju a takto tylko marudzi lub wariuje :-D
Daniel juz ogladal bajki jego nie bylo jak byly bajki lub reklamy :ico_sorki: a ta jest inna :-D
Kasiu to prawda ta posciel jest extra Ty zawsze cos wypatrzysz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

23 cze 2008, 23:16

dzięki :ico_sorki:

kamizela jak chcesz jeszcze karmić malego to go karm i olej innych i ich gadanie ,może nie jesteś jeszcze gotowa żeby go odstawić ? Przyjdzie na to czas :-)

[ Dodano: 2008-06-23, 23:19 ]
Kacper bardzo lubi bajki,zwłaszcza noddiego,boba budowniczego,myszke micky,kaczora donalda i teletubisie oczywiście aaa i krecika jeszcze
inne też lubi ale te najbardziej

za domisiami jakos nie przepada,kiedys bardziej lubiał

a Wiktorek ma jeszcze czas na bajki :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość