Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 sty 2009, 15:47

u mnie to samo mały bardzo lubi te butelki a jaki masz smoczek ???
ja mam smoczki na szerokie butelki, mam antykolkowe i sa w ksztalcie piersi

[ Dodano: 2009-01-20, 14:48 ]
Moj maly spi oby pospal bo chce troche sobie odpoczac, choc nie moge narzekac, bo jest grzeczniejszy, umie sie zajac soba i to na dlugo wiec moge troche porobic w domku, ale od wczoraj jest marudny wiec podejrzewam ze to zabki.

Dzis wstal o 08.05 a zasnal po 20

O wlasnie sie obudzil i wiszczy :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-20, 14:51 ]
Jednak spi daej smoczek mu wypadl i musialam mu wlozyc i spi :-D

A ja musze jeszcze podlogi pomyc wszedzie, bo sa takie brudne i klejace :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

20 sty 2009, 15:52

ja mam smoczki na szerokie butelki, mam antykolkowe i sa w ksztalcie piersi
u mnie te same :-D :-D moze dlatego takie dobre ze cycek przypominają :-D :-D ja daje tylko 1 wieczorem butelke ale mały jakoś się nie dopomina cycka i jest spokojny i najedzony a tak jak dawałam cycka to zawsze wieczorem miałam płacz i nerwy . Teraz juz nawet cycki się przyzwyczaiły do tego mamy o tej porze mniej mleczka :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 sty 2009, 15:53 przez slonko2008, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 sty 2009, 15:53

a co piersi to moje sa okropne, moze wygladalyby inaczej dybym dluzej karmila, ale mowi sie trudno, nie zmienie ich, sa mniejsze niz byly i strasznie miekkie i zwisajac, bardzo ich sie wstydze i jak sie przytulamy z mezulem i on je dotyka to jakos tak mi zle, bo tak w sumie nie ma co dotykac :ico_placzek: :ico_placzek: nie moge na nie patrzec zwisy :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-01-20, 14:55 ]
u mnie te same :-D :-D moze dlatego takie dobre ze cycek przypominają :-D :-D
mozliwe nie mam pojecia, ale musi cos w tym byc :-D dobrze, ze takie wymyslili :-D
a tak jak dawałam cycka to zawsze wieczorem miałam płacz i nerwy .
oj wiem cos o tym, bo miedzy innymi z tego podowu odstawilam malego od piersi, mialam juz dosc tych akcji nocnych i w ogole w ciagu dnia bylo to samo, ciagle plakal i plakal bo sie nie najadala ja nie mialam duzo pokarmu

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 sty 2009, 16:10

hej dziewczynki ale jestem zdołowana :ico_placzek: wczoraj dostalam list z mojego szpitala,ze mialam przyjsc z malym na jakies badanie,tylko nikt mi nic nie mowil nie dzwonil ani listu nic nie dostalam :ico_zly: , a teraz mi przysylaja,ze wyznacza mi inny termin, a w liscie jest napisane ze maly urodzil sie z mild hypospadias :ico_placzek: tzn . spodziectwo :ico_placzek: tylko mi kur%&%&(5 nikt w szpitalu nic nie gadal to jest wada prącia i robia na to operacje normalnie masakra, jutro tam do nich chyba pojedziemy bo dodzwonic sie nie moge do tych baranow, choc jak patrze na jego siuraczka to wyglada normalnie juz sama nie wiem co, pamietam tylko jak wszpitalu położna cos mowila o jego siurku ale dalszych informacji nie dostalam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 sty 2009, 16:14

adia26, kochana przykro mi, dziwne, ze nikt Ci w szpitalu nic nie powiedzial, ja bym ich brzydko mowiac opierdolila :ico_zly:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

20 sty 2009, 16:15

Dzien dobry :) my po spacerku, pieknie u nas dzisiak :) 10 stopni i sloneczko swieci :) ja lece z nina pospac troche bo jestem padnieta :/

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

20 sty 2009, 16:18

a w liscie jest napisane ze maly urodzil sie z mild hypospadias tzn . spodziectwo tylko mi kur%&%&(5 nikt w szpitalu nic nie gadal to jest wada prącia i robia na to operacje normalnie masakra,
:ico_olaboga: :ico_olaboga: co za ludzie wiadomo ze człowiek nie jest lekarzem , :ico_zly: :ico_zly: na pewno jesteś strasznie zestresowana , biedny nasz Kacperek :ico_placzek: :ico_placzek:
choc jak patrze na jego siuraczka to wyglada normalnie juz sama nie wiem co,
kurcze a jak to można poznac ze coś jest nie tak :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 sty 2009, 16:18

Dzien dobry :) my po spacerku, pieknie u nas dzisiak :) 10 stopni i sloneczko swieci :) ja lece z nina pospac troche bo jestem padnieta :/
hej i milych snow :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

20 sty 2009, 16:58

Antek zasnoł w łózeczku sam był juz tak zmęczony ze padnoł :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: oby tak dallej

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

20 sty 2009, 17:47

yoanna,slonko sloczne foteczki maluszkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
adiakochana,akurat jestem na bierzaco ze spodziectwem bo moj chrzesniak jest aktualnie po 3 operacji(zreszta tez Kacper).Zaczne od tego ze wielu ludzi myli to ze stulejka a to zupelnie co innego.pocieszajace jest to ze jezeli si to Tobie bardzo nie rzucilo w oczy to przewod moczowy jest krotszy tylko nieznacznie i prawdopodobnie skonczy sie na 1 zabiegu,ktorego Kacperek nie bedzie pamietal,bo tutaj przeprowadza sie to do 8 miesiaca zycia.Naszemu Kacprowi w naszej cudownej ojczyznie oczywiscie tego nie zrobili bo powiedzieli ze ma skonczyc 3 lata,no i mamy teraz tutaj klopot,z tad 3 operacje przy minimalnym spodziectwie.Tutejsi llekarze sie za glowe zlapali jak to uslyszeli.To bardzo wazne dla jego pozniejszej sprawnosci seksualnej.Kochana wiem o tym naprawde duzo,wiec w razie pytan sluze pomoca :-)

[ Dodano: 2009-01-20, 16:49 ]
kurde ja sie chyba cofam w rozwoju,nie wierze w to co pisze normalnie----0chcialam napisanc na biezaco :ico_wstydzioch: Byki jakprzedszkolak wale :ico_wstydzioch:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości