ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 kwie 2008, 09:13

hello
u nas tez piekny dzien sie zaczał..Mila spała do 7:30 :ico_szoking: bez pobudki :ico_szoking: ładnie zaczyna przesypiac nocki... :-) my na pewno dzis bedziemy duzo na dworze, planuje nawet dłuzszy spacer...

doris współczuję ci siedzenia w pracy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 kwie 2008, 11:00

[size=150]Glizdunia : przesyłam dla Ciebie serdeczne życzenia urodzinowe :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: [/size]

Sikorko coś za coś - ja chcę żeby Wiktor był nauczony spać we własnym łóżeczku, czasami oczywiście biorę go siebie i wtedy 1. śpi spokojniej ale 2. my z mężem się nie wysypiamy, bo jest straszny ścisk. Chociaż we własnym łóżku chcę mięć męża na wyłączność :ico_oczko:

lady mimo, iż zapewne rozstanie z piersią będzie trudne to gdybym miała jeszcze raz zadecydować czy Wiktor będzie na cycu czy na butli postąpiłabym tak samo !!! Jestem dumna z siebie, że karmię go już 11 miesięcy i mogę mu dać z siebie to, co najlepsze.

Miłego dnia.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 kwie 2008, 14:45

:-D :-D :-D :-D :-D :-D
jestem i ja!!starsza o rok...ale za to jaka dumna :ico_wstydzioch: ...Sikorko-dziekujemy za komplementy w imieniu Mayi...czy Kacper moze jest zainteresowany?hihihi....poki co to narzeczona Matiego ale jak ją odpowiednio podtuczymy to nigdy nie wiadomo :ico_haha_01: :ico_oczko:

Kmizela...dziekuje za zyczenia!!!!bardzo mi milo!!!!ja chce zaczac konczenie z cycem kolo roczku ale to dla mnie przyjemne z pozytecznym wiec jeszcze nie mam pomyslu na rzucenie cyckania...ale mi chyba bedzie latwiej bo Maya w nocy nie je :ico_noniewiem: ....
a dajesz malemu moz kaszke wieczorem zeby sie najadl do syta?ja tak robie i mala nie musi doic cycusia w nocy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

27 kwie 2008, 18:30

GLIZDUNIA, :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: Bądź szczęśliwa i niech Ci się spełniają marzenia!!!!

Przepraszam, że dopiero teraz z tymi życzeniami, ale nas nie było.

kamizela, ja też uwielbiam spać z mężem, ale jak jestem niewyspana to mąż nie ma ze mnie pożytku więc wolę się wyspać, a z mężem zawsze znajdę chwilę na " brykanie" nie koniecznie w łóżku nawet, żeby było jakieś urozmaicenie :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 kwie 2008, 18:47

własnie Dariu wszystkiego najlepszego, oby kolejny rok był dla Ciebie tak samo, a moze i bardziej pomyslny i obfity :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

a dzis tu widac przeludnienie :ico_haha_01: u nas wspaniala pogoda była, wiec spedzilismy dzien na dworze, teraz Mała jeszcze fika, a mysle ze za chwile kapiel i :555: bo nie spała nic po południu wiec do poł godz padnie, a ja sie ciesze, bo mam dzis wene do pisania i licze ze wieczorem podgonie troche z praca...

miłego wieczoru..

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 kwie 2008, 20:14

Glizdunia Wiktor je po kąpieli michę kaszki na gęsto, popija cycem, a czasem nawet dwoma :ico_szoking: ale i tak budzi się w nocy na cyca :ico_noniewiem: Ja póki co też nie mam pomysłu na oduczanie :ico_noniewiem:

Dostałaś jakiś prezencik urodzinowy od mężulka? :ico_oczko:

Sikorko a później nie będzie problemu żeby Karolek spał sam ??? Wiktor jak był przeziębiony spał z nami i później był problem z powrotem do swojego łóżeczka :ico_olaboga:

Ech ...

Dobranoc.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 kwie 2008, 20:20

Cześć!!!

ja dopiero co niedawno wróciłam, J jechał odwieźć ciocię, Hania usypia a ja usiadłam poczytać, ale najpierw napiszę, a potem nadrobię zaległości...

Kochana Dario! przede wszytskim życzę Ci dużo zdrowia i oby w Twoim życiu zawsze był spokój i harmonia, żebyś miała same takie cudne dzieciątka no i trzymaj się swego chłopa, bo dobry jest! dużo słońca!!!

My wyruszyliśmy o 7! droga ok, targi fajne, choć jak dla mnie za dużo produktów. Ja raczej nastawiłam się na sprzęt i za bardzo się nic nie dowiedziałam. Jedną maszynę wypatrzyłam fajną i sprzęt do natryskowego opalania. Sama też dałam się opalić :ico_haha_01: i doczepiłam fioletowe pasemko :ico_haha_01: i zrobiliśmy zakupy...500zł puściłam na takie drobne kosmetyki...a potem drugie tyle na szmaty, bo oczywiście zahaczyliśmy o sklepy... :-D kupiłam se dżinsy, pierwsze firmówki po chyba 10latach...chyba fajne...i 2koszulki i tunikę, bardzo mi się widzi...

ok, idę poczytać co słychać dziś!

[ Dodano: 2008-04-27, 20:32 ]
Ja bym nie miała siły na cyckanie w nocy...trochę za długo jak dla mnie...ale jeśli Kamizelci to odpowiada...kochana jesteś mamusia! :ico_brawa_01:

Lady to spróbuj w tego niby-zęba popukać łyżeczką! jeśli nawet go nie widać to słychać będzie na pewno!!!

Doris a Wy co, na urlop???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 kwie 2008, 20:49

hello...dziekuje Wam wszystkie za zyczonka !!!bardzo to mile i doceniam naprawde :-)

Maya spi...czyli mamy wolne.....i dobrze bo glodna jestem i spiaca troche...

Kamizela
...no to Maya je tak samo wieczorem jak Wikus...i są 2 opcje...albo cycka z przyzwyczajenia albo wiecej potrzebuje poprostu...ja Ci powiem z mojego doswiadczenia ze ja zawsze dawalam Mayi cyca w nocy jak sie wiercila albo zaczynala ssac kciuka i robila to tak ze 2 razy na noc ale do placzu nigdy z glodu nie dochodzilo ...i kiedys jak sie tak wiercila to sie odwrocilam na drugi boczek(bo spimy razem) i tym sposobem Maya spala do rana bez cyca....widocznie nie byl jej potrzebny a ja myslalam inaczej....gdybym ignorowala takie jej pobakiwania nocne to juz dawno spala by ciagiem do rana...wiec przy nastepnym dzidziusiu bede madrzejsza :-D

Zborra...swietnie ze targi udane...no i nawet nie probuj sie nam nie pokazac w nowej opaleniznie i ciuchach!!!!!!zapomnialam tez dopisac wczoraj ze ogromnie sie ciesze ze biopsja moze sie okazac niepotrzebna :ico_brawa_01: co za ulga....a no i jeszcze przepraszam ze tak pozno ale ja zapomnialam i dzis mi mama powiedziala o przelewie-dziekujemy!!! :-)

Lady...owocnego pisania!!!

wiecie co...mamy chyba nadmiar sukienek na roczek :ico_haha_01: :ico_puknij: ...2 mamy takie eleganckie i moi dziadkowie sa aktualnie w Stanach u ich syna i moja ciocia kupila jakies 2 sukienki dla Mayci na roczek :-D ...jakas marynarska i druga w kwiatki....no i super-tylko gdybym wiedziala to bym tylu felernych kiecek na ebayu nie kupowala :ico_zly: :ico_puknij: ...no nie wazne...dobytek nowy bedzie wiec super!!!za 1,5 tygodnia wyjazd :ico_chory: ...no ciekawe jak to bedzie...juz ubolewam nad tym ze na tt mnie raczej nie bedzie :ico_noniewiem: chyba ze z siostry kompa sie uda kuknac ....

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 kwie 2008, 21:02

Glizdunia Wiktor budzi się z płaczem :ico_haha_01: I jak nie dam cyca to się raczej nie uspokoi - to chyba jego potrzeba tulenia :ico_noniewiem:

Dzisiejsze fotki. :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z mamusią.

Obrazek

Z kuzynem.
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 kwie 2008, 21:06

hehehe...ameryki nie odkryje jak powiem ze WIkus to cala Ty....ale jaki modnic!!!super sie prezentujecie,widac ze pogodny i przedewszystkim grzeczny z niego chlopiec!!! :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość