Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Co robić w zimę? :)

23 lis 2018, 08:54

Też mam z tym problem, puki jest lato to mogę sobie w ogrodzie spędzać czas i przesadzać roślinki. Też czekam na ostatnie zamówienie z Podkarpackich Sadów i jak na weekendzie będzie w miarę pogoda to wsadzę i koniec wojaży po polach. A w domu to pewnie książka, może jakiś ciekawy blog sobie poszukam do czytania. angielski trochę poprawię bo jednak nie używam i zapominam.

Robert
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 gru 2018, 16:49

Re: Co robić w zimę? :)

12 gru 2018, 14:07

Zima to dobra pora roku.)) Zwłaszcza, gdy spadnie śnieg i można siedzieć w ciepłym domu

krolowalodu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 gru 2018, 17:23

Re: Co robić w zimę? :)

08 mar 2019, 20:03

zimowe wieczory sa idealne na seriale :) moj ulubiony obecnie to rodzinny interes, leci na pulsie. bardzo przyjemny :) polecam

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Co robić w zimę? :)

10 cze 2019, 21:43

Ja zaczęłam odświeżać swój angielski. Zapisałam się na kurs do tutlo z myślą o wakacjach- żeby poćwiczyć komunikację przed wyjazdem za granicę;)

Awatar użytkownika
Kyrie
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 13 cze 2019, 13:28

Re: Co robić w zimę? :)

13 cze 2019, 13:43

Ksiazki, ksiazki i jeszcze raz ksiazki!

luna11
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 cze 2019, 12:42

Re: Co robić w zimę? :)

28 cze 2019, 09:11

Ja zaczęłam odświeżać swój angielski. Zapisałam się na kurs do tutlo z myślą o wakacjach- żeby poćwiczyć komunikację przed wyjazdem za granicę;)
Hej, możesz mi powiedzieć jak wrażenia po nauce u nich? Ja jestem po próbnej lekcji już jakiś czas i tak szukam kogoś, z kim mogę jeszcze pogadać. Ja się najbardziej boję, że nie przełamie swojego strachu, że będę gadała strasznie niepoprawnie.. jak było u Ciebie?

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Co robić w zimę? :)

03 lip 2019, 14:58

Ja zaczęłam odświeżać swój angielski. Zapisałam się na kurs do tutlo z myślą o wakacjach- żeby poćwiczyć komunikację przed wyjazdem za granicę;)
Hej, możesz mi powiedzieć jak wrażenia po nauce u nich? Ja jestem po próbnej lekcji już jakiś czas i tak szukam kogoś, z kim mogę jeszcze pogadać. Ja się najbardziej boję, że nie przełamie swojego strachu, że będę gadała strasznie niepoprawnie.. jak było u Ciebie?

No szczerze mówiąc to dokładnie tak samo;) Ledwo co byłam w stanie sklecić jakieś zdanie a o poprawności to nawet nie wspomnę!;) Ale przecież po to się zapisałam, żeby coś z tym zrobić i w końcu mówić poprawnie. Spoko, bo nikt się ze mnie nie śmiał ani nic takiego. Na spokojnie speakerzy wszystko mi tłumaczyli i poprawiali aż do skutku;) Teraz już sama po sobie widzę, że jest lepiej, na pewno mam więcej odwagi i chętniej podejmuje rozmowę- nawet jeśli nie zawsze wiem jak coś do końca powiedzieć poprawnie;)

Awatar użytkownika
magbr33
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2019, 12:09

Re: Co robić w zimę? :)

03 lip 2019, 22:18

Jechać na przeciwległą półkulę, gdzie wtedy panuje lato :P

luna11
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 cze 2019, 12:42

Re: Co robić w zimę? :)

23 lip 2019, 08:59

Ja zaczęłam odświeżać swój angielski. Zapisałam się na kurs do tutlo z myślą o wakacjach- żeby poćwiczyć komunikację przed wyjazdem za granicę;)
Hej, możesz mi powiedzieć jak wrażenia po nauce u nich? Ja jestem po próbnej lekcji już jakiś czas i tak szukam kogoś, z kim mogę jeszcze pogadać. Ja się najbardziej boję, że nie przełamie swojego strachu, że będę gadała strasznie niepoprawnie.. jak było u Ciebie?

No szczerze mówiąc to dokładnie tak samo;) Ledwo co byłam w stanie sklecić jakieś zdanie a o poprawności to nawet nie wspomnę!;) Ale przecież po to się zapisałam, żeby coś z tym zrobić i w końcu mówić poprawnie. Spoko, bo nikt się ze mnie nie śmiał ani nic takiego. Na spokojnie speakerzy wszystko mi tłumaczyli i poprawiali aż do skutku;) Teraz już sama po sobie widzę, że jest lepiej, na pewno mam więcej odwagi i chętniej podejmuje rozmowę- nawet jeśli nie zawsze wiem jak coś do końca powiedzieć poprawnie;)
Nie taki diabeł straszny :) wbrew pozorom bardzo miło zostałam przyjęta, a regularne lekcje dają fajny efekt
Ostatnio zmieniony 27 sie 2019, 12:34 przez luna11, łącznie zmieniany 1 raz.

PeekaRu
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 01 sie 2019, 13:41

Re: Co robić w zimę? :)

01 sie 2019, 13:49

Czytac duuuzo ksiazek pod kocem i przy kominku :D

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość