Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

21 lis 2011, 09:20

Cześć dziewczyny,
To i ja dołączam do :ico_ciezarowka: z mdłościami. Dzisiaj rano myślałam że nei wyjdę do pracy... :( :( :( a już myślałam że mnie to ominie... a tu niestety matka natura mnie nie oszczędziła. Po za tym to cały czas bym spała i spała :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: cały czas ziewam mimo że wczoraj położyłam się wcześnie spać :/ Dzisiaj zjadłam activie na śanidanie i narazie nie myslę o niczym innym bo od samego myślenia już mi nie dobrze :587: w autobusie to myślałam że wysiadę... iledwo dojechałam do pracy... do tego coś mnie chorubsko łapie bo cały nos mam zajęty :(:(:( :ico_chory: mam nadzieję że to tylko tak straszy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
we środe idziemy do doktorki posłuchać serduszka :)
Pozdrawiam serdecznie wszystkie :ico_ciezarowka: i życze jak najszybszego powrotu do życia bez mdłości i innych dolegliwosci :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 lis 2011, 11:23

Hello :ico_ciezarowka:


Witam z porannymi mdłościami... komu trochę "NORMALNYCH" objawów ciązy?
masz napady dusznosci ja też ale słabe częściej moze zawroty głowy tak koniecznie do lekaża bo to moze być objaw anemi u Ciebie ja miałam tak w pierwszej ciąży i tak było
Kochana no ja tez miałam cały czas anemie w I ciąży i kurcze teraz sobie obiecałam ze będę sie odpowiednio odżywiac żeby do anemii nie dopuścić ale średnio mi to wychodzi :ico_noniewiem:
Nie wyobrażam sobie znów łykania tego żelaza przez dobre pół roku :ico_zly:
Tylko zatwardzenia się przez nie nabawiłam i wiadomo co z tym związane :ico_wstydzioch:
w autobusie to myślałam że wysiadę... iledwo dojechałam do pracy.
:-D ja tez dziś się zastanawiałam czy jechać czy nie...no ale też dałam radę tyle że autem. W autobusie bałabym się, że padnę :ico_szoking:

[ Dodano: 21-11-2011, 10:28 ]
Aaa... zauważyłam, że najlepiej czuję się na świezym powietrzu!
Wy też tak macie? Wczoraj sobie spacerowałam z córcią i od razu było lepiej...aż do domu nie wróciłam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

21 lis 2011, 11:44

[quote="Qanchita"]Hello :ico_ciezarowka:
Aaa... zauważyłam, że najlepiej czuję się na świezym powietrzu!
Wy też tak macie?


Dokładnie mam tak samo najchętnie to zamieszkałabym na polu :) wczoraj w pokoju osiągnęłam temp 16 st bo tak było mi najlepiej- miałam czym oddychać :)

Teraz siędze w pracy ale zastanawiam się czy usiedzę do końca bo póki co o słabo mi jest chce mi sie :587: i głowa mnie boli :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 lis 2011, 14:23

Kasiala, łączę się w bólu. Do 15 jestem w pracy a potem szybko do domu, zjeść coś (jak się uda), odkarmić dziecko i na spacer :ico_brawa_01:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

21 lis 2011, 21:48

Witam co tu taka cisza???

Ja dzis mialam przedostatni kurs na paznokcie :ico_brawa_01:

Naszczescie mdlosci u mnie powoli zanikaja :ico_brawa_01:

Ale wiem co przezywacie jeszcze troche i wam minie :ico_pocieszyciel:
Trzymajcie sie :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 lis 2011, 23:38

Naszczescie mdlosci u mnie powoli zanikaja :ico_brawa_01:
Szczęściaro :ico_sorki:

Kurcze, ja dalej jestem trupem :ico_olaboga: Apetytu brak, żołądek nawala, mdli, słabo...
a brzuch mam twardy i wzdęty jakbym przynajmniej wiadro kamieni połknęła :ico_szoking:
Idę spać...może jutro będzie lepiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

22 lis 2011, 09:10

Qanchita wczoraj tak fatalnie się czułam jak nigdy dosłownie i poprosiłam meża aby mi zrobił wode z cytryną tak jak pisała Mad. i musze powiedzieć że naprawde mi pomogło dzisiaj rano też wypiłam i póki co czuje się dobrze.

Aniula zazdrościć tylko odchodzących ,dłości :)

Jutro uridzunki mężusia trzeba coś wspaniałęgo wymyślić :) :)

pozdrawiam :ico_ciezarowka:

mama890406
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:25

22 lis 2011, 11:36

Witam mamusie, ja termin z @ na 3 lipca. Byłam 2 tyg temu na wizycie, ale pęcherzyk był jeszcze pusty:( Jutro znowu wizyta i już mam nadzieję, że zobaczę fasoleczkę;))

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

22 lis 2011, 11:50

witam letnie mamuski ... widze ze powoli uzbierala sie was mala grupka :ico_brawa_01: tak trzymac :-D
mama89046 powodzenia jutro na wizycie, obys zobaczyla swoja fasolke :ico_sorki: :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

22 lis 2011, 12:00

Kasiala, musze spróbować tej wody z cytryną :-) Póki co, zjadłam pyszną bułe z szyneczka i papryką i jest ok. Chociaż i tak czuję się osłabiona :ico_noniewiem:
Byle do 15! Potem do domku.

[ Dodano: 22-11-2011, 11:01 ]
mama890406 witam:)
Powodzenia na jutrzejszej wizycie...moja już w czwartek :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość