Awatar użytkownika
lagunka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 04 lis 2007, 11:00

16 lis 2007, 11:30

wloski zaczely sie jej krecic jak miala roczek..... :-D ciezko tylko czasem czesac te wloski :ico_sorki: Ania skonczy 3 latka 1 stycznia wiec bedziemy robic imprezke :-)
dziewczyny ja czekam na snieg a tu ani widu ani slychu....polska zasypana a u nas nic ...... szkoda.... chcialam zeby corcia zobaczyla :ico_noniewiem:

Magda80515
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2007, 01:33

20 lis 2007, 01:42

Znalazlam Was jak sie ciesze :ico_brawa_01: Mieszkam juz w niemczech 4 lata i trudno mi powiedziec ze sie tu zaklimatyzowalam szukam kontaktu z polskimi dziewczynami by sie spotkac pogadac kawke wypic mam synka5 lat i coreczke 1,6 roczku jestem z Darmstadt pozdrawiam Was cieplutko

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 lis 2007, 14:57

Magda80515, witaj fajnie, ze do nas dolaczylas, a gdzie tak dokladnie jest? Ja jestem z Hannoveru :-)

Magda80515
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2007, 01:33

21 lis 2007, 01:39

Darmstadt jest kolo Frankfurtu nad Menem wiec niestety to toche daleko od Hannov :ico_placzek: eru

Awatar użytkownika
lagunka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 04 lis 2007, 11:00

21 lis 2007, 12:24

witaj magda....no faktycznie troszke daleko miszkasz.....a ja jestem w trakcie pakowania...piwnica juz spakowana kilka rzeczy tez ....5 grudnia dostaniemy klucze i zaczynamy tam malowac sciany a po malowaniu ..przeprowadzka :-D nawet nie wiem kiedy tam bede miala neta :ico_noniewiem:

Magda80515
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2007, 01:33

21 lis 2007, 23:30

ja tez juz tu przerabialam przeprowadzke w dodatku w 8 m-cu drugiej ciazy nie bylo latwo...
Hej Lagunka a ty z jakiego regionu jestes jesli moge zapytac?pozdrawiam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

03 gru 2007, 15:07

Hallo,
No wkoncu udalo mi sie tu zalogowc. Nie wiem co oni do "freenetu.de" maja?? :ico_olaboga:
Ja tu juz bylam przed rokiem, ale jak zaczeli ta stronke na inny serwer przenosic to mnie gdzies po drodze zgubili, i musialam sie na nowo rejestrowac i wszystkie moje dawne posty znikly. :evil: :ico_zly: . po mojej rejsetracji znowu przenosili i mnie zgubili. no to sie obrazilam i tu dlugo niezagladalm :ico_nienie:
Niektore osoby mnie tu znaja pod nazwa "rosine". Mieszkam w Henstedt-Ulzburg nad Hamburgiem, i od kwietnia tego roku jestm szczesliwa mama.
No niestety my wszytkie tak daleko od siebie mieszkamy ze sie nie da tak " na kawusie " wpasc.

Pozdrawiam wszytskie mamusie mieszkajacie w Niemczech. :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-12-03, 14:13 ]
katrin
Ale sliczniutki ten twoj synus :-)

[ Dodano: 2007-12-03, 14:21 ]
Pati85
Nie weim na czym wkoncu staneliscie, ale ja myslle ze jesli nadalchcecie miec dzidzusia to niepowinniscie sobie z tego wzgledu tyle stressu robic. Czesto jest tak ze wlasnie przez to takie intensywne staranie nic niewychodzi. A ja wam radze zebyscie najlepiej na jakis urlopik pjechali, odpoczeli , wtedy samo przyjdzie z nienacka.
U nas sie udalo wlasnie na urlopie, na Flitterwochen. Zaraz po slubie pojechalismy sobie w gory, do Zakopanego. Moze nie bylo takiego odpoczynku fizycznego, ale psychiczny byl i to jest najwazniejsze.

[ Dodano: 2007-12-03, 14:30 ]
MamaSzymona
A w jakiej czesci hamburga mieszkasz?

[ Dodano: 2007-12-03, 14:40 ]
Edyta K pisze:....mamy bezrobotne dostaja 300 euto misiecznie kideys to bylo wychowawcze i nie kazdy dostawal ale teraz od stycznia sa nowe przepisy i jak mama bezrobotna to sie 300 dostaje no i 154 dziecinne i jeszcze jest mnustwo innych dobrych rzeczy musisz sie troche po urzedach nachodzic ale czesto sie tez dostaje pomoc w tzw bonach np na lozeczko :-)


O jakich rzeczach mowilas, i po jakich urzedach trzeba polatac ??? :583:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

22 gru 2007, 02:47

Marvinka, a ja sie zastanawialam gdzie sie podzialas-przeciez kiedys bylys aktywna na kwietniowkach.Pochwal sie swoim szczesciem i wpadnij na Noworodki,gdzie dalej pisza kwietniowe mamuski.Na pewno dziewczyny sie uciesza.

Marta27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 mar 2008, 13:31

No ladnie jak na zalozycielke tematu bardzo sie popisalam :ico_wstydzioch: nic do was dziewczynki nie zagladalam az mi wstyd. Ale obiecuje sobie ze bede tu czestym gosciem :)
No kurcze smutno tak ze kazda z innego rejonu i wszystkie mamy do siebie daleko :(
Jakas kawusia i ciacho + zabawy maluszkow to byla by fajna sprawa :-)
A my juz po przeprowadzce , szukalismy chyba z pol roku mieszkania , ktore by nam odpowiadalo, puki z mezem mieszkalismy sami kawalerka nam w zupelnosci wystarczala, ale jak sie maluszek pojawil na swiecie zrobilo sie cholernie ciasno!!
Ale juz mam to za soba, teraz tylko ciagle jest pelno roboty, jeszcze pewnie z pol roku jak nie rok... zeby doprowadzic ta chate do takiego stanu, ktory by mnie zadowolil :ico_oczko:
Dziewczyny nie planuje ktoras przeprowadzic sie do Berlina :ico_haha_02:
Dobra uciekam bo trzeba cos w domku zrobic puki babel sobie lula :-)
Bede tu czesciej zagladala, wiec piszcie dziewuszki zeby bylo co czytac!!!
buziaczki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

18 mar 2008, 18:05

hallo Marta27,
a ile ten twoj synek juz ma? Nasz teraz w sobote skonczy 11 m-cy, a za miesiac roczek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Nyuryo i 1 gość