Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

15 maja 2007, 22:08

dziewczyny jest nadzieja,ze sie dogadamy!!!!A zaczyna robic gore abysmy sami mogli zamieszkac,rozmwiamy ze soba chyba wiecej niz przez cały okres naszego małzeństwa :ico_haha_02: wiec jest nadzieja,ze sie dogadamy...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 maja 2007, 22:18

kwiatunio, napewno sie teraz ulozy,
chyba trzeba bylo mu razląka zeby zrozumial ze bez Was nie moze zyc.
tak samo i u mnie bylo
Bardzo sie ciesze za Was :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

16 maja 2007, 07:30

kwiatunio, cieszę siębardzo życzęc ci żeby ci się ułóżyło wszystko po twojej myśli żebyś była szczęśliwa!!!!

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

16 maja 2007, 09:14

kwiatunio, trzymam kciuki :-)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

19 maja 2007, 08:40

a ja nie wiem co robic,poradzcie.
co miesiac tak jak prosil wysylalam do taty Mata jego foto i opis co u niego. do tej pory nie odpsywal. a wczoraj dostalam maila ze dziekuje,ze jak ma zly dzien to patrzy na te zdjecia i ze w swoj dziwny sposob kochal mnie i kocha.zebym pisale tez co u mnie bo nie jestem dla niego tylko matka jego dziecka.nie wiem co o tym myslec...on mnie nigdy nie skrzywdzil tylko nie byl gotow na ojcostwo.gdy Mat sie urodzil mial dopiero co skonczone 17 lat :ico_wstydzioch: czy myslicie ze powinnam go poprosic zeby sie z nami spotkal?czy czekac az sam to zaproponuje?wiem ze jak zobaczy syna to go pokocha.jak ja.ale nie chce go zmuszac...czy jesli zrobil krok w moja strone to mam mu dac szanse?

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

19 maja 2007, 09:39

dorotaczekolada, cześć...jeśli mogę to powiem, że nie zawsze wiek idzie w parze z mądrością i odpowiedzialnością. Tata Mata, jest młody i całą ta sytuacja mogła go nieco przytłoczyć, nie wiem jak na to jego rodzice zareagowali, bo dla nich na pewno jest jeszcze dzieckiem,Wiesz może się okazać że z Matem będzie miał wspaniałą więź, nie odbieraj im tego, im więcej osób będzie kochało Twoje dziecko i będzie mu to okazywało, tym lepszym i szcześliwszym człowieczkiem ma szanse być...... pozdrawiam

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

19 maja 2007, 10:51

dorotaczekolada, moja droga ciesz się że ojciec twojego maluszka go kocha i się nim interesuje Może takie spotkanie wyslo by wam na dobre co? Musisz się głęboko nad tym zastanowić i ciesz się że ojciec się interesuje nie każdy maluch ma takie szczęście ;)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

19 maja 2007, 15:34

Sosna pisze:nie wiem jak na to jego rodzice zareagowali
jego rodzice nic nie wiedza.on nie chce im nic mowic a ja ich nawet nie znam.czasem boje sie nawet jak zareaguja gdy sie dowiedza...
bardzo sie ciesze ze ojciec Mata chce wiedziec co z nim sie dzieje i ze mna ale nie wiem czy wystapic z propozycja spotkania.a jesli to za szybko?jesli odmowi?

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

19 maja 2007, 17:50

Dorottaczekolada,myślę, ze śmiało mozesz mu powiedzieć,ze syn go potrzebuje i że czasem mógłby się z nim spotkać,oczywiscie jeżeli sama tak uważasz... trochę głupio że nawet swoim rodzicom nie powiedział o dziecku ... wiesz jak on myśli że musi siez tym kryć to utrudnia ich spotkania, no ale Mat jest jeszcze malutki, moze krok po kroczku dojdziecie do porozumienia i za pare lat nie będzie pamietał nawet że nie było przy nim dwojga rodziców, skoro uważasz,ze chciałabyś się z nim spotkać, albo chociaż, żeby mały miał kontakt z ojcem to jak najbardziejzaproponuj mu to, a jak się wycofa to już jego strata, trzymam kciuki;)

[ Dodano: 2007-05-19, 17:51 ]
Sejenko, dzięki za miłe słowa:) pozdrawiam Was gorąco, czasem wpadam na tetre jak mam możliwość, dzisiaj wieczorkiem tam fotki małego powklejam, mam nadzieję,ze u Twoich księżniczek też wszystko dobrze:)
buziaczki

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 maja 2007, 22:35

hej dziewczyny .........
juz jestem tzn jestesmy ...........

jakos sie trzymamy . ale brakuje tej drugiej polowy............ :ico_placzek:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość