leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 mar 2013, 16:43

Spinka a gdzie pracujesz??

Ja jestem w trakcie poszukiwania pracy, teraz to mnie ratowalaby tylko praca na sezon, 3-6 miesiecy :ico_noniewiem: ale jakos nikt odezwac sie nie chce

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 mar 2013, 16:47

a dużo miałyście wód płodowych?
Nic takiego nie stwierdzono u mnie :ico_noniewiem:

Po prostu tyle przytylam, pierwsze 10kg to prawie na poczatku ciazy, bo bylam akurat po odchudzaniu, a jak sie dowiedzialam o ciazy to automatycznie z odchudzania zrezygnowalam
Teraz tez przeciez ostro dietowalam, ale na razie po prostu wprowadzilam troche wiecej weglowodanow no i kolacje zaczelam jesc, mam nadzieje ze nie bedzie tak zle

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

05 mar 2013, 19:18

Jestem nauczycielką, pracuję w przedszkolu.

Widzę, że Wy też w dietkowym temacie, ja też niedawno zaczęłam jeść normalnie i nie chciałabym za dużo przytyć, max chciałabym 10kg, chociaż w tamtej ciąży przytyłam 15 kg, ale miałam dużą startową. Teraz już przytyłam ok 4 kg więc dużo, ale chyba przez te mdłości, bo musiałam co chwila jeść. A na diecie schudłam prawie 26 kg i boję się znowu być kulką. I tym razem znowu nie będę mogła ćwiczyć bo pewnie cesarkę będę miała, mam endometriozę w bliźnie po cesarce, więc chyba lepiej żeby od razu mnie cieli i wyczyścili endo, ale jeszcze do końca nie wiem

Kamilka co to za pas? Ja jakoś nie w temacie :ico_wstydzioch: .

Ustalam już powoli menu na Wielkanoc :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 mar 2013, 20:13

Spinka ja mam 25kg za soba :-) :ico_brawa_01:
No i ta ciaze zaczynam o 13kg lzejsza niz poprzednia :ico_oczko:


Ja wrocilam wlasnie z zebrania w przedszkolu, zaraz klade malego do lozka

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

05 mar 2013, 20:46

a dużo miałyście wód płodowych?
Nic takiego nie stwierdzono u mnie :ico_noniewiem:

pytałam bo ja w sumie przytyłam niecałe 19 kg, ale tak z 5 kg to mi poszła w 9 miesiącu i okazało się że miałam dużo wód. Na szczęście nie było to wielowodzie :ico_sorki:
W dwa dni po porodzie miałam 10 kg mniej :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

05 mar 2013, 20:51

Leona no to podziwiam cię że zdecydowałaś się na ciążę po takim spektakularnym sukcesie w odchudzaniu. Ja 2 lata temu nie zdecydowałam się, bo szkoda mi było :ico_wstydzioch: no ale w sumie teraz też się nie zdecydowałam, los zdecydował za mnie :ico_haha_01:

Dziewczyny w jakiem jesteście wieku, bo ja już starucha jestem - 32!

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

05 mar 2013, 20:54

Ja dziś powiedziałam szefowej o mojej ciąży.Miałam poczekać do czwartku aż mi to usg zrobią , ale tak głupio ciągle się zwalniać.A teraz jak wie to nie powinna mi marudzić.Jej reakcja była dla mnie wielkim zaskoczeniem.Powiedziała;
-ciesze się , gratuluje i mam nadziej że teraz będzie dziewczynka.Kurcze aż mnie :ico_szoking:
Tak wogóle to od wczoraj pracuje jeszcze jedna dziewczyna ,a do tej pory byłam sama.Tak więc nie wiem czy chciała mnie zwolnić czy poprostu zatrudniła ją bo od kwietnia zawsze więcej pracy.
Apropo picia mi też ciągle chce się pić , ale ja to głównie wodę niegazowaną pije.
Kamilka - może ty piłaś jakieś słodzone napoje lub soki.
Ja w poprzedniej ciąży przytyłam 17 kg.
A i też się odchudzałam ,tyle ze w wakacje skończyłam z wynikiem - 13.Niestety do stycznia przybyło3kg.A teraz w ciąży 2 kg.
spinka -jesteś 80 rocznik

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 mar 2013, 21:11

Spinka ehhh no wlasnie ciezko bylo mi sie zdecydowac, szkoda mi tych straconych kg :ico_haha_01: zwlaszcza ze teraz waze najmniej od niepamietnych czasow :ico_haha_01:
No ale to moje odchudzanie trwalo juz ponad dwa lata

Ja jestem rocznik 82 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: Jesień mamy wita 2013

05 mar 2013, 22:57

itajcie;)

ale czas leci....juz ROK mija ja Ziemus sie urodzil.... a dopiero byl takii malutki...

A u nas jak zwykle "szpital" jedno zaraz sie od drugiego...juz nawet M. jest chory Oby mnie nic nie dopadlo...

ja czuje sie dobrze....ale ogolnie to mam duzo energi jednego dnia a 2 zero energi do dzialania


odezwe sie jak bd miec czas;)

buziaki

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

06 mar 2013, 09:59

Witajcie dziewczyny

Ktoras pisala co to ten pas to ten http://www.babymama.pl/pasy-ciazowe-c89.html

spinka nie to nie toxoplazmoza to mialamm robione w tamtej ciazy mowila ze teraz nie musze robic ale mi zrobia na wszelki wypadek zreszta ja kociara nie jestem :ico_noniewiem: wole pieski ...

Lala nmie ja nie pilam sokow nic slodkiego tylko wode... tylko ja ciagle mialam sucho w buzi spijalam po 3 butelki wody dziennie :ico_placzek: teraz sie hamuje ale juz mam pociag do picia :ico_noniewiem:

Ja mam nadzieje ze jednak ciaza wypelni sie w tym cialku co juz mam i za wiele nie przybedzie :ico_nerwusek:
Jedynie czuje po piersiach ze sa bardziej czułe i lekko pobolewaja jak mocniej sie otre albo uraze... i zastanawiam sie na jakim rozmiarze skoncze bo juz mam DD .. i dlatego tez zaastanawiam sie nad biustonoszem ciazowym zebym mogla w nim byc przez 24h i oby nie zwisły...

Ja jestem rocznik 87... w maju koncze 26 lat....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość