monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

23 wrz 2013, 19:23

dziesiaj popoludniu tam mi Patryk charczal i kaszlal ze nie wytrzymalam i wzielam moja mame i poszlysmy z Patrykiem do przychodni dzieci chorych bo lekarka przyjmowala dzis popoludniu. moja mama czekala z Patrykiem pod przychodnia a ja poszlam sie spytac czy jeszcze moge wyciagnac karte do tej lekarki a dziewczyna w recepcji ze nie bo juz jest komplet :ico_zly: wkurzylam sie troche bo teraz musze czekac do srody a myslalam ze dzis mi go lekarka przebada oslucha itd. i sprawdzi co mu dolega :ico_sorki: a tu du...pa :-/
Monika zdrówka dla synka :ico_sorki: , mi jak Mikuś miał katarek to kazała psikać wodą morską i odciągać smarki i podawać CebionI(wita. C w kropelkach),
kupila bym ta wit.C i podawala ale nie chce tez na wlasna reke dawac lekow Patrykowi tym bardziej ze nie wiem czy to przeziebienie czy cos innego :ico_noniewiem:

no to rzeczywiscie Wam siostra pogmatwala z tymi chrzcinami... :-/ oby teraz w pazdzierniku byla jeszcze jako taka pogoda wzgledna.

My jak robilismy chrzciny to tez mielismy do wyboru sobote chrzciny o godzinie 17:45 albo niedziele o 13. wybralismy niedziele bo jednak godzina 17:45 to juz pozno i goscie by dlugo nie posiedzieli.
my dla najblizszej rodziny robilismy i bylo nas zaledwie 14 osob raze z nami :ico_oczko:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

23 wrz 2013, 21:54

u nas z nami będzie 15 osób (nie liczyłam Szymka ani Mikusia, b oni nie będą siedzieć przy stole :) ),

Monika u nas w przychodni dziecięcej też jest się ciężko dostać , nawet jak dzwonisz to ciągle zajęte, dlatego jak maż ma popołudniówki, albo nocki to go wysyłam i idzie tam już rejestrować, a zdarzyło mi się nawet iść bez rejestracji, powiedziałam, ze dziecko gorączkuje i trochę nazmyślałam i dała mi kartę do dr,
a gorączkuje Ci Patryk? kaszle często? i w nocy?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

24 wrz 2013, 07:47

a gorączkuje Ci Patryk? kaszle często? i w nocy?
sprawdzalam temp.Patrykowi i niby nie ma goraczki ale ten kaszel jest taki brzydki taki mokry ze jak kaszle to nie chce mu sie tam w srodku oderwac :cry: co jakis czas tak kaszle ale dzis to juz wyjatkowo czesto i jeszcze bardziej. w nocy nie kaszle mi ale ciezko jakos oddycha. niby z nosa probowalam mu cos odciagnac Frida ale on zadnych glutkow nie ma a mimo to ciezko oddycha i teraz to nawet przez buzie zaczal oddychac mi i przez to charczy.
wyciagnelam dzis rano karte do lekarza i ide z nim na 12. nie bede czekac do jutra bo ten kaszel mi sie nie podoba :ico_noniewiem:

na 11 ide na USG bioderek a potem do lekarki. dobrze ze to w jednej przychodni tylko po drugiej stronie jest pracownia USG to chociaz tyle dobrze ze nie bede musiala lazic pol miasta z nim.
mam nadzieje ze ten kaszel to nic powaznego... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

24 wrz 2013, 08:46

monika, dziwna ta choroba. Zdrowia dla małego. mój pokaszluje jak się zakrztusi mlekiem i wpadnie mu nie do tam gdzie trzeba, w nosie też wtedy charczy.
zobaczcie, fajna strona z przepisami,
http://przepisydladzieci.dla4.pl/

donatka, u nas w tych samych godz co i dniach chrzciny w kościele, jesteś z małopolski? :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

24 wrz 2013, 08:49

Monika dobrze,że wybierasz dziś do lekarza, oby to nie było zapalenie oskrzeli czy płuc :ico_sorki: :ico_sorki: , daj znać po wizycie :ico_sorki:

sosna
jestem z wielkopolski :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

24 wrz 2013, 09:22

donatka, u nas będzie 11 osób bez dzieci. Z czego teściowie mieszkają dwa bloki dalej. Zapraszam jeszcze swoja babcie. My nie chcemy robić długiej imprezy domowej dlatego specjalnie wybraliśmy taka godzinę. Czekamy na becikowe za które kupimy sobie z M.buty eleganckie i składniki na torty. Bo te upiecze moja babcia. Moze jakieś ozdoby poszukam typowe na chrzest na tort by położyć i będzie git ;-)

Monika, Wit C 5 kropel możesz dawać spokojnie Patrykowi. Wiem ze my Bobikowi dawaliśmy nawet jak był zdrowy do herbatki. Zalecenie lekarza. Mówiła, ze to dobra profilaktyka.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

24 wrz 2013, 09:37

my też jeszcze nie dostaliśmy becikowego :ico_zly: :ico_zly: ,
na decyzji (którą dostałam miesiąc temu) jest, że wypłacą do 27 września , dziś patrzałam na konto i jeszcze nie ma :ico_zly: , coś im się nie spieszy z przelaniem :ico_zly:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

24 wrz 2013, 09:40

Mikuś pokimał 30min,zrobił kupkę i teraz leży w leżaczku-bujaczku, po 10 dam mleko i pójdziemy na spacerek, bo słonko ładnie świeci :),

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

24 wrz 2013, 11:24

:ico_tort: z okazji 2,5mcy naszych dzieciaczków ;-)

trochę fotek dla was:
zdj z Mamusią:
Obrazek

Tom na macie:
Obrazek

moje serduszko: :serce:
Obrazek

dzisiejsza drzemka na kanapie:
Obrazek

Z Bobim - poranek u nas - z dnia dzisiejszego:
Obrazek


My dopiero czekamy na decyzję. Długo czekaliście donatka?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

24 wrz 2013, 15:34

śliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Długo czekaliście donatka?
tydzień

coś mnie głowa dziś boli :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość