Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

27 sie 2007, 14:26

hej kochaniutkie!!witam nowe mamuski i gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mamamonia pisze:Tak bardzo moja lekarka mnie nie namawia, twierdzi że warto coś takiego zrobić. Koszt to około 600pln..;/
to strasznie duzo to badanie kosztuje ale jak chcesz zrobic to zrob zawsze bedziesz spokojniejsza ale ja wierze ze i tak bedzie wszystko dobrze :ico_haha_01: ja wczoraj w pracy strasznie zle sie czułam musialam sie zwolnic dobrze ze moja kuzynka za mnie przyjechała bo inaczej musiałabym ledwo zywa siedziec do konca buuuuuu.dzis naszczescie jest juz dobrze tylko czasami mnie boli głowa ale do wytrzymania .lee, my tez sie cieszymy ze nas znalazłas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

27 sie 2007, 21:14

tyle się napisałam i mi wcięło posta :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
lee pisze:witam dziewczyny!
prosze mnie przyjac do Waszego szanownego grona. pisze z usa a tu malo kolezanek w ciazy i Was potrzebuje. Szukalam dlugo zanim tu trafilam i teraz juz usypiam na siedzaco. Ale usne szczesliwa, ze Was znalazlam :)

też się bardzo cieszymy, że do nas dołączyłaś :ico_brawa_01:

ja dzis na dzień dobry zaliczyłam objęcia z kibelkiem i cały dzień jestem blee....
mamamonia, czytałam dużo o różnych badaniach i raczej nie skorzystam, bardzo chciałabym zrobic badanie USG 3D, nie jest takie drogie, podobno cudowne przeżycie i też wykrywa wiele schorzeń, nieprawidłowości i chorób, a jest mniej stresujące...
nie znajdujemy się w tzw." grupie ryzyka" więc uważam, że nie ma potrzeby aby się schizowac jakimiś badaniami.... zastanawiam się tylko nad badaniem prenatalny bo jest coraz bardziej popularyzowane przez lekarzy, ale czas pokaże po wizycie u gina...
ale oczywiście szanuję Twój wybór i rozumiem jeśli masz jakies "podstawy", które Cię szczególnie ciągą do wykonania badania lub poprostu chcesz je wykonac, w końcu to dla dobra Waszego maluszka

zmykam się położyć, bo ledwo żyję....
buziaki i spokojnej nocy życzę

[ Dodano: 2007-08-27, 21:17 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-27, 21:17 ]
a o to nasze skarpeteczki o których wspominałam wczoraj :-D
niebieskie wybierałam ja

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

27 sie 2007, 21:20

Myszka_, słodziutkie te skarpeteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

28 sie 2007, 10:35

[quote="Myszka_"]mamamonia, czytałam dużo o różnych badaniach i raczej nie skorzystam, bardzo chciałabym zrobic badanie USG 3D, nie jest takie drogie, podobno cudowne przeżycie i też wykrywa wiele schorzeń, nieprawidłowości i chorób, a jest mniej stresujące...
nie znajdujemy się w tzw." grupie ryzyka" więc uważam, że nie ma potrzeby aby się schizowac jakimiś badaniami.... zastanawiam się tylko nad badaniem prenatalny bo jest coraz bardziej popularyzowane przez lekarzy, ale czas pokaże po wizycie u gina...
ale oczywiście szanuję Twój wybór i rozumiem jeśli masz jakies "podstawy", które Cię szczególnie ciągą do wykonania badania lub poprostu chcesz je wykonac, w końcu to dla dobra Waszego maluszka


USG 3D też mam w planie;) Koleżanka nie zrobiła i teraz żałuje (ma jeszcze 2 miesiące więc może jeszcze da radę;);/
My chyba też nie jesteśmy w grupie ryzyka - choć z tego co wiem nie ma jakichś specjalnych wyznaczników, które zaliczają kogoś do takiej grupy. Niektórzy uważają, że badania są wskazane jeśli w rodzinie było jakieś schorzenie lub wiek matki na to wskazuje. Słyszałam że to bardzo błędne pojęcie. Podstaw też zbytnio nie mam. Chyba poprostu jestem przewrażliwiona przez to co obserwuję wśród znajomych;(


Wsólczuję Ci kochana tej "przyjaźni" z kibelkiem;/ Życzę lepszego samopoczucia;) Ja drugi dzien w pracy i nuda mnie dobija... Mam dziwne poczucie straty czasu jak tu siedzę. Wolałabym w domku, przy fajnej muzyczce, z ciekawą książką, na spacerze itp...

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

28 sie 2007, 19:02

Witajcie kochane!!! Dawno mnie nie bylo poniewaz prawie 2 tyg. leżałam w szpitalu....

teraz jest juz dobrze, choć stale jestem słaba i do tego pojawiły mi sie nudnośći :(

Odnośnie badania USG 3D to kosztuje w granicach 70-100 zł w zaleznośći od miejsca w którym się je wykonuje... ja osobiście wybieram się na takie USH gdy tylko nasz groszek troche podrośnie :)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

28 sie 2007, 19:02

Witajcie kochane!!! Dawno mnie nie bylo poniewaz prawie 2 tyg. leżałam w szpitalu....

teraz jest juz dobrze, choć stale jestem słaba i do tego pojawiły mi sie nudnośći :(

Odnośnie badania USG 3D to kosztuje w granicach 70-100 zł w zaleznośći od miejsca w którym się je wykonuje... ja osobiście wybieram się na takie USH gdy tylko nasz groszek troche podrośnie :)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

28 sie 2007, 19:02

Witajcie kochane!!! Dawno mnie nie bylo poniewaz prawie 2 tyg. leżałam w szpitalu....

teraz jest juz dobrze, choć stale jestem słaba i do tego pojawiły mi sie nudnośći :(

Odnośnie badania USG 3D to kosztuje w granicach 70-100 zł w zaleznośći od miejsca w którym się je wykonuje... ja osobiście wybieram się na takie USH gdy tylko nasz groszek troche podrośnie :)

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

28 sie 2007, 19:21

meggi_24, w końcu wróciłaś. A próbowałaś na te mdłości nie dopuścić organizmu do głodu?? U mnie działa.

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

28 sie 2007, 19:22

Hej dziewczyny jestem już po badaniu USG i moje maleństwo ma już 11 mm hehehe cieszę się, że wszystko jest w porządku i ładnie się rozwija.
Następna wizyta 24 wrzesień, a oficjalny ternim porodu to 23 kwiecień- tak więc chyba moje maleństwo jest na razie najmłodsze :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-28, 19:23 ]
Witaj Joanno cieszę się że jesteś już z nami :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-28, 19:25 ]
ups witaj megi, chyba już jestem śpiąca bo w oczach mi się mieni :-D

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

28 sie 2007, 19:33

eVe80, no to super że dzidzia rośnie. A ja idę na wizytę jednak teraz w czwartek :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość