Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

03 maja 2008, 21:45

Kinga tez non stop zarzygana :-) -czy odbeknie czy nie to to samo. I ciagle prać jej ciuszki trzeba przez to.
Mamamonia może rób Julce ten masaż, o którym mówiła Joanna-ja robię Kindze i naprawde pomaga. Joanna wklejała linka z tym masażem kilka stron temu.

[ Dodano: 2008-05-03, 21:47 ]
A ten roztwór z soli morskiej to może być marimer, Sterimar, Disnemar albo ten z Nivea-sporo tego. To jest wszystko jedno i to samo. Ja mam teraz marimer i jeszcze nie uzywałam, ale kiedys Ewie na katarek Sterimarem psikałam i nawet to lubiła-choc nie od razu.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

03 maja 2008, 21:52

U nas karmienie to super sprawa. Mnie na szczęście piersi nie bolą.
Uszka Patryk ma przy główce. Więc nie ma problemu z zawijaniem.
Płacz dziecka...hmmm...rzecz okropna. Ja czasami siedze i płacze razem z nim.
Dzisiaj byłam skontrolować gardełko. Jest o niebo lepiej. Ale Patryczek od wczoraj marudny i okazało się że ma zapalenie uszka :ico_placzek: A w aptece nie ma kropli :ico_noniewiem: Może jutro dostaniemy :ico_sorki: Na szczęście dostaliśmy czopki uspokajające bo aż mi żal patrzeć jak on z bólu płacze a ja nie mogę mu pomóc.
A co do masażu brzuszka to mojemu też właśnie pomaga z tej stronki co wkleiłam. I częste leżenie na brzuszku i masaż plecków.
Pozdrawiam i zmykam do niego bo zaczyna się budzić.

[ Dodano: 2008-05-03, 21:56 ]
Co do roztworu do noska to my używamy Sterimar.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

04 maja 2008, 08:22

Cześć, dziewcyzny, gratuluję pociech, śliczne są te Wasze dzieciaczki, no miód sam :-)

Tylko Myszki bobaska nie widziałam :ico_noniewiem:

Czytam o tym, ze placza, jeszce niedawno ja to przechodziłam, maly plakal duzo, czasem 4 godziny bez przerwy niemal. MIal kolki, teraz juz ich nie ma, odkad stosujemy krople Sab Simplex ( sprowadzane z NIemiec albo kupione w necie ), one nam "uratowaly zycie". :-D :ico_brawa_01: Polecam, jesli jeszcze nie macie.

jeszcze raz gratuluje :-)

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

04 maja 2008, 10:57

Mamamonia może rób Julce ten masaż, o którym mówiła Joanna-ja robię Kindze i naprawde pomaga. Joanna wklejała linka z tym masażem kilka stron temu.
My jej robimy masaże kiedy tylko można. Robię je od pierwszych jej dni, położne w szpitalu mnie nauczyły różnych technik.
Wczoraj wieczorem długo z nią walczyłam żeby zasnęła i w końcu nie pamiętam czy to ona czy ja pierwsza padłam... :ico_noniewiem:

Anuszka a u Was Sab Simplex zadziałał od razu czy po jakim czasie stosowania? Ja podałam od wczorajszego popołudnia 3 dawki. Wieczorem nie było poprawy, teraz jakby lepiej, ale to może być cisza przed burzą jak wczoraj rano :ico_olaboga:

Dzizasss zasypia... Albo cud jakiś, albo mi córcia prezent na imieniny zrobiła, albo czuje że zaraz babula z dziadziem ją odwiedzą :-D W szoku jestem.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

04 maja 2008, 13:10

Witam,
u nas dziś całkiem spokojna noka, pobudki co 3 godz. ufff za to od rana jakiś niespokojny, w końcu się uśpił u mnie na rękach, przytulił się i spał, odłożyłam go do łóżeczka i narazie (ciii żeby nie zapeszyc) śpi...
mojemu się nie ulewa, tylko jak mu sie uśnie przy cycku i nie połknie tego co pociągnął to to wypływa, nie zawsze ale czasem się zdarza - cały rożek zapultany od tego, bo nie zawsze pamiętam o podłożeniu pieluszki :ico_noniewiem:
Anuszka, kochana wrzuciłam zdjęcia chyba 2 trony wcześniej - zaglądnij :ico_oczko:
Musze porobić nowe fotki małemu, bo urósł i zmienił się troszku - widzę po buzince :ico_haha_02:

zmykam się do męża poprzytulac jak mam chwilkę i jeszcze muszę z piersiami zrobic porządek, posmarowac i w ogóle...
buziaki

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

04 maja 2008, 13:59

WItajcie kochane!!!

U nas w nocy tez bylo nawet wzglednie.... obudzil sie o pierwszej a potem dopiero o czwatrej..a potem obudzil sie dopiero o 9:30 bylam w szkou.. ze on i ja sie wyspalismy... za to od samego rana marudny taki ...zasypia i sie budzi ..teraz lezy u taty na kolankach i miejmy nadzieje ze pospi chociaz z 2 godzinki...

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

04 maja 2008, 14:37

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 21:26 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 maja 2008, 16:59

Witam!
U nas pobudki co 1,5-2 godziny :ico_zly:
Antos był dzisaj na dworze, pierwszy raz po chorobie. Mam nadzieję,że nie zaszaleliśmy za bardzo.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

04 maja 2008, 17:14

Mmaonia, zadziałął praktycznie po dobie jakos, daje 10 kropli 3 razy na dobe :-)

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

04 maja 2008, 19:32

obudzil sie o pierwszej a potem dopiero o czwatrej.
identycznie jak u nas ,tylko potem o 8 pobudka :ico_haha_02:
teraz mi spi juz od 4 ,na spiaco mu troche cycka dalam i teraz probuje do kapania go dobudzic a on nawet nie mysli wstac :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości