Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 lip 2008, 23:44

karla ale super ze jestes... wlasnie myslalam o tobie ostatnio, kiedy Pan Buła konczyl roczek. tuz po lelku.. mam nadzieje ze tym razem nas nie opuscisz.. naprawde super ze wpadlas!!!
swietnie wygladasz..
bulka juz nie wydaje sie taka bula.. co? wysmuklił sie chlopak
spoznione sto latek dla jacusia :ico_tort:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

a z zabawkami to przesada teraz... leon ma troche rupieci a w ogole nie zwraca na nie uwagi..
my kupilismy zaledwie kilka na poczatku reszte dostal wiec sa
obecnie wiekszosc schowana bo tylko pod nogami sie placze hehe

a wiecie co jest super?
leon dostal z fisher price taki stojak z kolkami plastikowymi
prosta zabawka a jedyna ktora sie bawi :ico_szoking:
dostal ja od cioci ktora sama ma dzieci wiec wiedziala ze go zainteresuje
polecam

kamila ja baklazana nie zawsze sole ale zawsze nam smakuje hmmm

jak robilam na szaszlykach to nasolilam zeby woda sciekla z niego

a jak faszeruje to czasami jak sobie przypomne to poleje troszke oliwa i wloze tak sam wydrazony do piekarnika na chwile zeby nie sciemnial.. hmmm

a juz nadziany powinien sie piec dopoki calkiem zmieknie
proboj widelcem
bo inaczej nie smakuje hihi i sluzy do zucia..

asiu gratki podwyzki, :ico_brawa_01:

i na koniec przepraszam ale smialam sie z adame w glos.. z tego odswiezacza.. hehehehe
-indigo- pisze:Zrobilam sobie sałatke z sosem czosnkowym i mi awanture zrobił, ze śmierdzi w całym domu. Zaczął mi tu psikac zapachem do kibla.

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2008-07-17, 23:45 ]
Frydza pisze:Bylismy na rowerku i zlapal nas deszcz :ico_oczko: ale dalismy rade hihihi
Moja tesciowa z dziadkami wyjezdza na wies i niewiadomo kiedy wroci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

frydza jestes niemozliwa hehe
nie ma to jak milosc do tesciowki hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

18 lip 2008, 08:56

Witam Asiul gratuluję podwyżki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
karla my się jeszcze nie znamy miło mi :607:
frydza no fakt nie możliwa jesteś hi hi hi
Kamila no ja bym też się wkużyła bo nie dośc że obiad gotujesz to jeszcze marudzi ,dobrze że poszedł po rozum do głowy i przeprosił.Mój też wczoraj nic nie robił nawet szklanek po sobie nie umył a to już przesada :wpale:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

18 lip 2008, 09:07

Ja już w pracy ;-)
Dziewczyny co zrobić dla maluszków na roczek Jacola?
Dla dorosłych będzie grill :-D
A co zrobić dla dzieci?

planuję wielkie garden -party ... co prawda ma padać... :ico_olaboga:
zamówiłam już wielki namiot - ustawili go... więc w razie czego...

oczywiście będzie :ico_tort:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 lip 2008, 09:53

Witam i ja z :ico_kawa: no przeciez wiecie ze ja kocham moja tesciowke ale nie widziec hihihi :-D non stop komentarze i glupie slowa to niech spada na drzewo :-D


Karla, super twoj babel i ty z tymi konmi ech super!!Gratuluje zrzucenia kg ,jak je zrzucilas???
Karla pisze:A co zrobić dla dzieci?
hmmmmmm zalezy w jakim wieku dzieci??takie male??

[ Dodano: 2008-07-18, 09:55 ]
-indigo- bdobrze ze juz J przeprosil,i pewnie wszystko zajadl hihihI

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 lip 2008, 11:04

Nie nie dziewczyny źle zrozumiałyście. Sałatka była na kolację i tylko dla mnie bo on nie lubi czosnku i dlatego tak się wściekł. A zreszta go nie było bo na trening pojechał.
A odświeżaczem psikał mi na złość bo wiedział, ze mnie tym wkurzy a stwierdził, ze dla niego wszystko jedno bo i tak smierdzi.

Edyta mój nigdy szlanek nie myje. Nawet nie zbliża się do garów.
Ale wkrótce mam nadzieję na zmywarkę. Już prawie uzbierałam. Bo to jeszcze musze przeróbki rór porobic i zlew kupić jednokomorowy i blat wymienić to się trochę uzbierało. W sumie nie wiem co robić bo chciałabymcała kuchnie wymienić, ale na razie nie mam kasy na taką wymarzona.

Karla dla dzieci owocowe sałatki, kolorowe kanapki...
Kurcze musze uciekac bo Tomek mnie zaczepia i chce się bawić.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 lip 2008, 11:41

Witam

Karla no dla dzieci moze szaszlyki kolorowe z wocow jakies galaretki z owocami rozne sa schematy :):

Ja rano wybralam sie do przychodni zeby odnowic ksiazeczke do pracy i co nie dosc ze stalam w kolejce do rejestracji z 30 minut to jak juz byla moja kolej okazalo sie ze nie ma juz numerkow ech :ico_zly: :ico_zly: i dopiero w poniedzialek na 9.00 5 numerek ...kurcze zeby w ten sam dzien do lekarza sie nie dostac .,....koszmar :ico_zly: :ico_zly:

Zupka ugotowana pyyyyccchhhhhaaaa ;);
Posprzatalam domek i wszystko lsni i czekamy na tatusia i wekend czas zaczac :-D

[ Dodano: 2008-07-18, 19:15 ]
kurcze gdzie jestescie dziewczyny :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 lip 2008, 20:49

Jestem i ja :-D bylam z psiapsiola u przymiarki sukni slubnej hihihi fajnie bylo,smiechu kupe,bedzie wygladac jak krolewna ekstra!!usmialismy sie przez 2 godzinki jak za starych dobrych czasow :-D

[ Dodano: 2008-07-18, 20:50 ]
magda26, a z tymi lekarzami to porazka!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 lip 2008, 09:56

hej
ja w pracy
łeb mi pęka
dostałam okres
prawie zaspałam do pracy
a jak wstałam to zobaczyłam Emi i jej łóżeczko w kupie wielkiej kupie, więc co??? prosto pod prysznic
o mało nie spóźniłam siędo pracy
ale jeszcze tylko w poniedziałek na 2 godzinki do pracy i urlop do końca tygodnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
strasznie się cieszę bo jestem już bardzo zmęczona, te ostatnie 3 tygodnie to był jeden wielki maraton. Wczoraj np. byliśmy z szefem głodni juz o 12.30 i miałam zamówić obiad. Wiecie kiedy udało mi się go zamówić???? o 15.30 taki był zajob. A zjedliśmy go dopiero o 17ej. Także jestem przeszcżęśliwa że w końcu mam urlop
A wczoraj wieczorkiem spotkałam sie z koleżanką ze szkoły rodzenia i jej córeczką młodszą od Emi o niecałe 2 miesiące. Pojechałyśmy sobie na lotnisko, gdzie latają szybnowce i helikoptery i inne małe samolociki ale Emi miała radochę :-D :-D :-D :-D :-D :-D
dziś zawozimy Emi do moich rodziców i idziemy na impreze z byłej pracy M. specjalnie to mi się nie chce, ale trzeba się rozerwać chociaż troszkę

[ Dodano: 2008-07-19, 09:59 ]
Magda masakra z tymi przychodniami, za kase to by cie pewnie od razu przyjeli, takie to porabane w naszym kraju
Ja miałam np umówiona wizytę u endokrynologa w maju, pojechałam taksówką bo nie miałam się tam jak dostać (więc poszłam w koszty) i jak przyjechałam to się okazało że wizyty odwołane bo nie dostali kontraktów, powiedzieli mi ze jak chce to moge za tydzień przyjść na prywatna wizytę za połowę ceny czyli 40zł albo czekac na kontrakty. więc czekałam i ide teraz w poniedziałek, ale jak sieokaże że znowu wizyty odwołane to mogę im wszystkim krzywdę zrobić :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

19 lip 2008, 09:59

Witam w sobotni poranek.
Za nami straaaaszna noc. Zreszta trzecia z rzędu. Tomkowi na 100% idą kolejne zęby. W dzień rączki obowiązkowo w buzi, mało sobie palców nie poodgryza biedny. A w nocy... masakra.
Wczoraj bylismy z Jarkiem w kinie wieczorem i moj brat został z małym. Musielismy pod koniec wyjść z kina bo tak mu płakał. Później powtórka o 5 rano. I bez przerwy niby śpi, a ciągle mruczy mmmmmmmm....... Musi strasznie go boleć bo nawet syropek nie pomógł. Co dziwne po ciepłym mleczku ładnie usypiał. Nie wiem czy to mleko go tak nużyło czy mu ulgę przynosiło??
A jeszcze z rana pierdzielona baba na obudziła.
No wiecie co? Co sobota rano chodzi u nas babka z jajkami ze wsi. Juz wiele razy ją prosiliśmy, zeby tak nie dzwoniła. A ona nie dzwoni tak normalnie tylko napierdala w ten domofon jakbysmy głusi byli.
No i już Jarek ją kila razy opierdzielił mocniej a ona dalej to samo. No wymysliła sobie, ze do nas będzie dzwonić zebyśmy jej otwierali domofon. A co lepsze do nas nie przychodzi z jajkami bo po tych awanturach juz chyba zrozumiała, ze nie chcemy. To po jaką cholerę do nas wydzwania powiedzcie????????
Debilka. No i obudziła nas i tomeczka biednego.
Teraz znów go położyłam po śniadaniu i mam nadzieję, ze się zdrzemie bo później wychodzimy.
Umówilismy się ze znajomymi, którzy z Norwegii przyjechali. Ich córeczka jest w tym samym wieku co Tomek to mam nadzieję, ze będzie wesoło. Tylko nie wiem jeszcze co będziemy robić?

No. A w kinie byliśmy na Wall*E. Swietny filmik, polecam. Wzruszający i pouczający. Najważniejsze wartości porusza.

[ Dodano: 2008-07-19, 10:02 ]
Asiu a co tam u Ciebie taki ruch?? Tyle ludzi??
Przympomnij mi co tam sprzedajesz? cos lazienkowego tak??

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 lip 2008, 10:17

Tak Kamilko wypozażenie łazienke, płytki, ceramika, baterie, no wszystko. I teraz tako jakiś czas że strasznie dużo ludzi, dożo zamówień, no poprostu masakra. a od 1 sierpnia szef idzie na urlop, nie wiem jak to będzie.
Kamilko to skoro ta baba dzwoni wam tak co sobote toi moze wieczorem w piątek wyłączcie domofon, wtedy da wam święty spokój. włączysz domofon jak się już Tomus obudzi :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość