Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

27 sie 2008, 08:08

czesc
kasiekk super ze spotkanko i wypad udane :ico_brawa_01:
natka dobrze ze już wszystko wróciło do normy mam nadzieje ze już będzie ok , myslałam o was ale miałam nadzieje ze wszystko u was ok i nie macie czasu na tt
magda jak gabi?

u nas ok , jeżdżę z tomkiem na targi , przyzwyczajam się już troszkę bo na początku była masakra :ico_placzek: kubus bardzo tęsknił i ja tez :ico_placzek: nie miałam czasu nic zrobić ,jak wracałam cały czas był przy mnie :ico_olaboga:
będę pracować we wtorki, czwartki(te jeszcze 2 z rzędu potem wolne sobie zażyczę ) piątki, soboty i niedziele wiec nie bedzie :ico_olaboga: najgorzej :ico_oczko:
kubus uwielbia ciocie anie , rano wstają codzienny rytuał i jadą po jej synka tam się bawią a potem wracają do nas do domu i tez się bawią Eryk ma 5 lat
a w niedz i wtorek kuba wogole nie zasnął dopiero jak ja wróciłam go uśpiłam i obudzilam po godzince bo w nocy by szalał ogólnie jest ok jestem zadowolona
zaraz idę z kubą do fryzjera i na miasto :ico_oczko:
buziak milego dnia

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 sie 2008, 08:12

Kasiek to dobrze zeKacper nie da sobie w kasze dmuchac :ico_haha_01: :ico_brawa_01: musi dbac o swoje dobro :-D
ciekawe czy jak OSki bedzie w wieku Kacperka to tez juz bedzie tak fajnie gadal, az sie doczekac nie moge...

z sikanie juz super u nas, pielucha tylko i wyolacznie an noc, nawet na drzemke popoludniowa nie zakladam bo jakos mu sie udaje, ale daje podklad w razie co.... :ico_haha_01:

dzis u nas szarowa, ale zaraz i tak idziemy na plac zabaw a potem jedziemy na zakupy bo musze cos na obiad wymyslic i po cos do prania tapicerki bo kanape i fotele musze wyprac..szkoda tylko ze pogody nie ma :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

domek juz czesciwowo graniety, jak Oski zansie dosprzatam do konca..pomyje drzwi w domu i szafki..a prasowanie jak mi zolstanie czasu to tez... i koniec wiekszej roboty..okna tez by sie przydalo pomyc, ale to chyba na poczatku wrzesnia zaczne myc, zeby przed urodzinami czorta zdazyc :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-27, 08:16 ]
o Patus ..
super ze Kubus uwielbia cicoe to najwazniejsze i dziemki temu szybciej sie przyzwyczai a i ty sie wkrotce super z wszystkim ogarniesz..

no u nas nie bylo ciekawei ale i czasu jakos na tt tez nie bylo...ale mam andzieje ze juz nigdy wiecej taka sytuacja miejsca miec nie ebdzie...

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

27 sie 2008, 08:17

oj prasowania to mam kupę,ale to dopiero wieczorem albo jutro rano zrobię

Nat napewno będzie gadał duużo :-)

co do nocnika to tak jak było siku woła,kupy nadal nie :ico_noniewiem: nie wiem ile to potrwa jeszcze :ico_olaboga: coś zaczyna pokaszliwac i katarek słaby :ico_olaboga:

Pata dobrze że już przywykliście z Kubą do tych rozstań,Kubuś duży chlopczyk już :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-27, 08:18 ]
zmykam powoli

trzeba ogarnąć siebie i mieszkanko i do Zoo ruszamy :-D :-D :-D paaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

27 sie 2008, 08:27

u nas też szrówa :ico_noniewiem:
kaisekk udanej wizyty w zoo :ico_brawa_01:
Kubuś nie mówi dużo ale już z dnia na dzień coraz więcej i powtarza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ostatnio T rozmawiał z klientem kolegi od samochodu i coś tam wymyślał i T skończył rozmowę i mówi do mnie "to jakis debil" a kubus -debil :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_wstydzioch: normalnie my w szoku ale zapomniał i my wiemy że trzeba juz uważać hihi

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 sie 2008, 08:28

Kasiu milego dnia..super macie ze Zoo gdzies niedaleko, u nas najblizsze zoo chyab w berlinie... :ico_noniewiem:

Oskar na szczescie corazwiecej wola, i nawet czesto sam juz siada i robi na nocnik jak widzi, ale mimo to preferuje jednak toalete dorosla..
dzis z rana zrobil siusiu jak pszlismy sie myc i przed chwila zaczal krzyczec mama kupa i sciagac spodnie..musialam leciec do toalety po nocnik i faktycznie zrobil, siedzial dosc dlugo , bo chyab z 5 minut i jak pytalam czy juz to mwil ze nie i po chwili wstaje i krzyczy juś i faktycznie kupa JUŚ byla hehe :ico_haha_01:

no nam sie ciezko zebrac na akupy i spacerek przez rta pogode..

a tu trzeba przywyknac ze bedzie coraz czesciej tak szaro i chlodno..buu ja nie chce jesieni i zimy

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

27 sie 2008, 08:28

z nocnikiem też ok woła tylko na noc pampres :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-27, 08:29 ]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Oskiego ,jaki śliczyn i dużyu chłopczyk z niego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

27 sie 2008, 08:30

ale jaja
właśnie wlazłam na swoją pocztę i czytam ze wygrałam w konkursie tik taka :-D haha ostatnio wzięłam udział w jakimś tam konkursie ,ale niemyślałam że mi ise uda ,pierwszy raz coś wygrałam :ico_brawa_01: jakąś grę,latawiec i koszulkę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 sie 2008, 08:30

Oskar chodzi i mow Fak..bo go kiedys dziabnelam lyzeczka z serkiem po twarzy i wymsknelo mi sie fak a on od razu powtorzyl i teraz chodzi jak cos sie wkurzy i mowi fak...chco zaczyna zapominac, kilka razy mowilam ze to brzydko ale on myslal ze to ok bo jak zaczynal "fakowac" to my sie smialismy , wiem ze to nie dobrze ale gdybyscie to uslyszaly to mozna bylo zlac sie... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: mam nadzieje ze nie nauczy sie brzydko mowic az tak predko...i tak pojdzie do szkoly a nawet do przedszkola i zacznie...
przyjaciolka mi opowiada jakie rzeczy dzieci w przedszkolu gadaja to az szok :ico_szoking: a w domu aniolki hehe

[ Dodano: 2008-08-27, 08:31 ]
Kasiek gratulacje ! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja na tiktaku w zeszlym roku wygralam ksiażke, takze teraz biore udzial w konkursach tt bo na prawde w nich sie wygrywa hehe

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

27 sie 2008, 08:31

kasiekk, superrrr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wygraną

to ci Oski model :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 sie 2008, 08:32

Patka moze i sliczny i juz podrosl wiec duzy ale jaki łobuz hehe
czasami jest taki niedobry jak bym miala blizniaki conajmniej :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość