Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 wrz 2008, 08:59

kasiekk pisze:nabrałam znowu sił i wiary,że wszystko bedzie dobrze,musi


super, bo bedzie dobrze

teraz szykujemy sie do miasta,

a mnie przez tyle dni nie było bo robiła przetwoty, pomidorowy przecier, chyba okolo 50 słoiczkó zrobiłam :ico_puknij: , ale mały z chęcią zajada pomidorowaą
no i sałatki robiłam , i dżem z brzoskwin

no i jeszcze mam problem, ale to kiedy indziej napisze bo czasu brak

buziaczki, do wieczorka

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

10 wrz 2008, 09:01

To ja się pochwalę, że Wiktor jak zasnął wczoraj o 21 tak śpi do teraz :ico_brawa_01: Zobaczymy w jakiej bedzie formie w ciągu dnia, może wystarczy mu taki długi nocny sen.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 wrz 2008, 11:26

Oskar wczoraj wstal o 9:30 :ico_szoking: ale zasnal o 22 i przed snem szalal jak pijany zajac ale jak na moje dziecko to i tak strasznie dlugo :ico_haha_01:

czortek spi od 30 minut a ja powinnam zabrac sie za sprzatanie ale tak mi sie spac strasznie zachciewa :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Lulu mam nadzieje ze klopoty jak najpredzej sie skoncza
a te przetwory, uh la la podrzuc troszke :-D

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

10 wrz 2008, 13:18

kasiekk trzymajcie się , przytulam cie mocno
na pewno w klinice we wrocławiu zastosują odpowiednie leczenie , będzie dobrze :ico_sorki:

lulu81, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za przetwory
kamizela, :ico_brawa_01: to ci wiktorek , ma spanie :ico_oczko:
Natashka, mam nadzieje że wszytko się wam ułoży :ico_sorki: i znajdziecie pracowników :ico_sorki:

kuba śpi , a mnie coś głowa boli , tak jakby mnie coś choroba brała :ico_chory: ,mam dreszcze
idę wziąć tabletkę :ico_chory:
z T od wczoraj dobrze oby tak dalej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

10 wrz 2008, 14:23

witam
koleżanka była u mnie dlatego zaglądam dopiero teraz

Kacper budzi sie codziennie po 6 niestety :ico_olaboga:

mama jednak nie wyjdzie jutro do domu :ico_noniewiem: :ico_placzek: nie schodzi jej ta opuchlizna,wrecz przeciwnie,spuchly jej nogi :ico_olaboga: moze to byc jednak uczulenie na kontrast,który miała do tomografii podawany :ico_olaboga: żeby jej to zeszło jak najszybciej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

musimy skserowac wyniki,siostra ma znajomego który zna profesora z onkologii z Gliwic i w piątek pojedą do niego z wynikami mamy :ico_sorki:

w ciągu kilku dni 2 kg mam do tyłu,nie mogę jeść,na siłę jem jak juz musze :ico_noniewiem:

Nat trzymam za Was kciuki,napewno bedzie dobrze i znajdziecie pracowników
Patka dobrze że lepiej między Wami
Lulu to się narobiłaś,ja dzis znowu malinki zrobiłam,jeszzce mam troche ogórków ale to wieczorem może,one mogą chwile poczekać

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 wrz 2008, 16:28

Kasiek dobrze ze siostra ma znajomego, moze on cos poradzi i szybciej bedziecie znali wynik...ale wciaz musicie byc silni i wierzyc ze bedzie dobrze!!

ja przed @ jestem wiec mam apetyt niesamowity...jakos tak ostatio z niczego schudlam 3 kg to teraz pewnie nadrobie... :ico_noniewiem:
musze znowu zaczac cwiczyc...

my juz po obiedzie z grzybkami, łoo matko ale sie nafutrowalam....nie moge sie ruszyc

Patka dobrze ze juz z T lepuiej, oby juz tak zostalo!!!!

Kamizela brawo za calkowite odstawiene Wiktorka i za miekkie piersi :ico_oczko: hehehehe :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

10 wrz 2008, 21:15

witam
mama ma jakąś wysypke na nogach ,takie plamy bardziej :ico_puknij: i dlatego jutro jej nie puszczą,moze w piątek jak jej to zejdzie :ico_sorki:

wiecie,ta babka co jest z nia na sali jest wielkim mistrzem Reiki - słyszałyście o czymś takim :ico_noniewiem: ja właśnie szukam cos na ten temat i to jest jakaś forma przekazu energi

[ Dodano: 2008-09-10, 21:21 ]
która moze uzdrawiać :ico_noniewiem: ja tam średnio wierzę a takie rzeczy ale zaszkodzić nie zaszkodzi a ona chce pomóc :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 wrz 2008, 07:32

dziendoberek

Oskar wstal o 6 ale z jakims beznadziejnym humorem..teraz troche mu sie polepszyl na szczescie bo zaraz jedziemy na miasto bo musze do urzedu pracy jechac zlozycoferte pracy, moze sie znajdzie jakis chetny..potem musze po koncowke do szlaufa jechac bo ostatni -o jak kosilam trawe to "skosilam" tez koncowke od weza :ico_wstydzioch: jakos tak sie zapedzilam

Kasiek oby mamie jak najpredzej ta alergia zeszla :ico_olaboga:
a o reikach sporo slyszalam bo mojego taty zony przyjaciolka wlasnie robi reiki i w ogole zajmuje sie takimi "nawiedzonymi" rzeczami jak ja to uwazam...bo w sumie zabawne czasami sa takie rzeczy, no ale skoro niektorzy uwazaja ze to pomaga to czemu by nie probowc, wg mnie wszystko zalezy od stopnia w jakim sie w to wierzy

ok ide sie malowac bo zaraz usimy jechac..a samochodem nie moge bo przeglad mi sie skonczyl a T sie uparl ze ona sam pojedzie go zrobuic :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 wrz 2008, 12:05

witam

ale mnie wkurza :ico_zly: to moje dziecko,drze japę że nie chce spać a potem o 15-16 padnie na siedzaco
ostatnio zaczyna sie buntować,a po kilkunastu minutach i tak zasypia,to chyba bunt dla samego buntu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

mamie dzis znowu wyszła na buzi wysypka :ico_olaboga: cholera by to wzieła :ico_olaboga:

Nat powodzenia w poszukiwaniu pracownika

[ Dodano: 2008-09-11, 13:02 ]
tak jak mówiłam,śpi jak aniołek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 wrz 2008, 13:26

Kasiek ja mam to samo z Oskarem, chodzi nawet trze oczy a jak go poloze to sie drze jak bym go obdzierala ze skory, jakby nie wiadomo jaka wielka krzywda mu sie dziala... gdyby nie spal w dzien tych swoich 2-3 godzin to zawsze o 15-16 wdrapuje mi sie na kolana i zasypia wiec tez nie wiem po co te bunty :ico_noniewiem:

za niedlugo moja krzykawka sie obudzi i pojdziemy do drugiej castoramy bo w tej pierwszej nie bylo takiej koncowki jak chcialam...dobrze ze obie castoramy mam na dzielnicy :ico_haha_01: na oby dwoch koncach, a ze pogoda nawet spacerowa to akurat

ja pocwiczylam sobie godzinke...jak sie widzi jakies efekty to az milo

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość