aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

21 paź 2008, 18:26

aniulek, zdrówka dla Gabi
Dzięki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Oby Ala już nie chorowała :ico_sorki:
a nóżkami sie nie mart , jest mała i napewno szybciutko wszystko wróci na swoje miejsce :ico_oczko:
Troszkę poczytałam w necie i stwierdziłam że nie jest tragicznie.Gabi przy złączonych kolankach ma różnicę ok 2 cm w kostkach a koślawość do leczenia specjalnymi wkładkami to od 5 cm.Ale muszę o to zadbać u Gabi bo na przyszłość żeby się nie pogłębiło,nie miała problemów z kręgosłupem no i jako dziewczynka żeby mogła w spódniczkach chodzić :ico_oczko: Gabi ma też dosyć masywne(żeby nie powiedzieć grube )uda i to też jest może przyczyna że te nóżki się troszkę rozchodzą.No i po domu biega na boso a to już niewskazane-to mój błąd że tak ją przyzwyczaiłam :ico_noniewiem:
mi nic nie dolegalo,zadnych oznak a tu takie cos wyszlo..
podobno 30% kobiet jest nosicielem tego streptococcusa..
Jestem w szoku,ja też tego nie miałam robionego...ile można się przypadkiem dowiedzieć :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

cyn.inspiration, czekamy na wieści jutro.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

21 paź 2008, 23:00

witam moje kochane
wczoraj nie moglam sie zalogowac a dzis prosze :):):) jestem i neiwiem od czego zaczac widze nowy watek :) :ico_brawa_01:
u nas generalnie wsyztsko ok w srode 8 pazdziernika keidy to wybralam sie z mezusiem w jego urodziny do restauracji a potem do kina w miedzyczasie zadzownila do nas wlascicielka mieszkania i powiedziala ze mozemy sie przeprowadzac wiec w czwartek rano oddalam mamie mojem macia a sami wzielismy sie za robote no i robilysmy czwartk piatek i sobote w soobte pojechalismy juz po macia no i caly tydzien zlecial w mieszkaniu ciesze sie jak niewiem ale nie mialam internetu mam go od wczoraj :) i juz klikam :) jakos na dniach wkelje fotki mieszkanka a tak wogole to nasz domek sie juz buduje sa fundamenty i wlasnie idzie w gore sciana pojutrze jade luknac strzelic foty to tez wam pokaze :)
se troche naklikalam ostatnio jestem zmeczona nie wyspana macius nie chche jesc nic ostatnio i placze juz siadajac do fotelika juz niewiem co robic ahhhhh to maciezynstwo :)
no nic wpadne do Was jutro a dzis przyszlam sie przywitac i walnac mega posta :-D :-D :-D :-D
wiec kolororwych snow wam zycze buziaki

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 paź 2008, 23:19

Witam wieczorkiem,na aerobiku bylo bombastycznie,chyba z 30 kobiet :ico_szoking: super sprawa,wszystko mnie boli hihi,w czwartek ide ponownie :-D
Kolo mnie cwiczyla kobieta hmm dziewczyna chyba ze 150 kg jak zaczela wykonywac jakies cwiczenie to jak chlapnela na mnie to myslalam ze utone ,czulam sie jak mala rybka ktora chce zjesc wieloryb hihi
Ogolnie bylo fantastycznie :ico_oczko:
MAM ogromne zmartwienie i co znowu zycie kladzie kłody pod nogi ech brak mi slow,maz ma umowe o prace do konca listopada i mu nie przedluza :ico_placzek: poprostu jestem zalamana,co to bedzie ???juz wszystko bylo ok w naszym zyciu,jakas taka stabilizacja i wszystko ok a tu znowu same komplikacje brak mi slow!! :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-10-21, 23:20 ]
karolina24, witaj kochana,czekamy na fotki :-D

[ Dodano: 2008-10-21, 23:21 ]
Natashka, a teraz juz rozumiem :ico_sorki: :ico_sorki: w nastepnej ciazy bedzie ok zobaczysz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 paź 2008, 08:09

dziendoberek
maz ma umowe o prace do konca listopada i mu nie przedluza
Frydziu uszka do gory,,moze jednak p0rzedluza umowe mezowi..a jak nie to jestem pewna ze znajdzie nastepna lepsza prace...jak juz sie Wam dobrze wioslo to tak zostanie!!
w nastepnej ciazy bedzie ok zobaczysz :ico_oczko:
w sumie nie chce brac innego rozwiazania pod uwage ale zawsze jakos tak to co bylo wczesniejw raca do czlowieka

Cyn a wiec czekamy na wiesci :ico_oczko:
.Ale muszę o to zadbać u Gabi bo na przyszłość żeby się nie pogłębiło,nie miała problemów z kręgosłupem no i jako dziewczynka żeby mogła w spódniczkach chodzić
dokladnie Aniulek, a tymbardziej jesli nie ma az tak wielkiej wady to super,z pewnioscia bedzie mozna szybko to skorygowac...

siemka Karolcia..fajnie ze juz domek wam sie buduje..z pewnoscia jestescie podekscytowani :-D :ico_brawa_01: a jak sie mieszka w nowym mieszkanku??
kryzys Macka z niejedzeniem minie na pewno..sa takie rozne etaopy u dzieci i trzeba je przejsc

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

22 paź 2008, 09:16

witam
nie doczytam Was narazie
miłego dnia :ico_kawa:
na 11 pędze do fryzjera,cały czas sie zastanawiam co zrobić z włosami,mysle o bobie ale takim dłuższym i sama nie wiem
napewno pasemka zrobie jak zawsze a reszta :ico_puknij: hmm zobaczymy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 paź 2008, 09:20

mnie ostatnio natchnelo i chialam fryzurke al'a kleopatra...czyli proste wloski do konca twarzy i prosta grzywka..ale szkoda mi troche scinac wlosy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

22 paź 2008, 09:31

witajcie

Frydza, mnie troszke sie poprawił humorek , to ciebie dopadło , to wszystko spowodowane jest przez jesień , ale nie martw sie dobrych pracowników teraz mało , także mąż napewno szybko cos znajdzie :ico_haha_02:
a gdzie wogóle maż pracował?

karolina24, fajnie że domek sie buduje , czekamy na fotki i pierwszych murów i obecnego mieszkanka
a jesli chodzi o Maćka to może nie wkładaj go do fotelika , może w biegu więcej zje , potestuj :ico_haha_02:

aniulek, nie taki diabeł straszny, Gabi będzie miala prosciutki i zgrabne nóżki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 paź 2008, 10:17

u mnie do zeszlego miesiaca mozna bylo tylko miec albo przez tp internet albo z sieci komorkowych ten bezprzewodowy..a jakos tak w zeszlym miesiacy patrze a jacys ludzie zakladaja jakies kable na lini od tp i sie pytam co robia a oni mowia ze interent zakladaja... czyli alternatywa sie zwieksza...ale slyszalam od kolezanki siostry ze ten net to g...

czyli chyab zostane zmuszona aby sie uzaleznic juz calkiem od liveboxa..odkad mamy na kablu a nie na vi-fi jest o niebo lepiej wiec przestalam narzekac :ico_haha_01:

Cyn nie wkurzaj sie takimi rzeczami teraz..nie warto...jak sie zaczynasz wnerwiac zacznij sobie rozmawiac z brzusiem,wyzal mu sie i bedzie lepiej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 paź 2008, 12:43

WITAM :ico_oczko:
Co do pracy meza to nie przedluza mu umowe bo wraca jakis facet ktory byl we wojsku a niby maz byl na jego miejsce(ja oczywiscvie nic nie wiedzialam,kij mu w oko za to hihi),wiem wiem jakos to bedzie,szuka juz pracy wczoraj nawet wieczorem szukal juz ofert,mam nadzieje ze cos znajdzie lepszego :-D
jak Was czytam to naprawde odrazu mi lepiej,jestescie przewspaniale :-D

[ Dodano: 2008-10-22, 12:45 ]
a gdzie wogóle maż pracował?
w slepie Platforma Budowlana na dziale elektrycznym :ico_oczko:


cyn.inspiration, wspolczuje perypeti z netem ojoj,my mamy z neti na kablu i jest ok od 2 lat

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

22 paź 2008, 13:35

Frydza, ja jak miałam doleczka , to też dużo mi pomogłyście :ico_haha_02:

, wiecie co tak wogóle to jak mamy zły dzień , to przynajmniej jest gdzie sie wygadać i to juz bardzo dużo :ico_oczko:

a z praca sobie napewno poradzi :ico_haha_02:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość