mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

16 mar 2007, 20:00

kasia3, to super, że masz oparcie w mężu. To naprawdę teraz ważne. W sumie tatusiowie naszych dzidziusiów są, a przynajmniej powinni być pierwszymi osobami, które znają nasze smutki. Fajnie, jeżeli umieją zachować sie jak trzeba. I tak szczeże, to czasem mój Sebek mnie zadziwia, jak powie czasem coś, co akurat potrzebuje usłyszeć.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

16 mar 2007, 20:46

Super, że ty też czujesz tak :ico_oczko: .
Rewelka by była gdyby wiecej mieli takich przebysłkow. :ico_haha_01:
Teraz lece kupić wanienke od Polki, zdziwiłam się jak nie wiem co. Za jedyne 5$ taka biała i potem mogę użyć do prania ręcznego. Jak wrócę to zdam Ci relacje.
Narazie. :-)

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

16 mar 2007, 21:08

Powodzenia.
Ja sie dziś dowiedziłam, że jest u nas sklep-hurtownia z rzeczami dla dzieci. Podobno maja spory wybór i całkiem mozliwe ceny. Musze sie tam wybrać, popodziwiać... i pewnie coś nabyc droga kupna... coraz ciężej sie powstrzymać, jak tak oglądam te słodkie malutkie ciuszki.

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

17 mar 2007, 09:11

jak ja wam zazdroszcze wybierania ciuszków... ja jedyne co kupie to chyba ciuszki do odbioru ze spitala, bo wszystko mam (no nie licząc pieluch :ico_oczko: ) a i jeszcze kosmetyki ale to tez w sumie bez większego wyboru bo córa nadal używa takich samych od urodzenia więc najpierw jej wypróbuje...
czasem jak chodze po rynku (mieszczak dosc daleko od centrum i niemam pod ręką żadnych sklepów z ciuchami ) lub tak gdzieś to mnie ściska jakwidze maluśkie spodenki, a wczoraj w Biedronce widzialam komplety dla maluszków, mini body na 56 cm albo śpioszki, ale cóż jeszcze za wczesnie, a po za tym ja to mam...
chwalcie sie co tam kupujecie - zawsze fajnie poczytać :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

17 mar 2007, 12:19

ruda ty manię kuowania masz już za sobą to co my teraz przeżywamy przy zakupach ty miałaś już przy córci ale jak ci powiedzą ze chłopak będzie to i tak będziesz musiala trochę po sklepach pobiegać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 mar 2007, 15:42

Czesc dziewczynki,
dwa dni nie ma mnie na forum i tyle napisalyscie :ico_brawa_01:
Ja nie szaleje z zakupami. Czekam na USG. Jeszcze kilka tygodni i moze dzidzia sie okresli co tam chowa miedzy nozkami :-D Wtedy moze zaszaleje. Ale mam juz przygotowana liste i wiem kiedy i co mam kupic, tak aby portfel za bardzo nie ucierpial. Bede sobie skreslala rzeczy ktore juz kupilam i tak pomalutko wszystko mi sie uzbiera. Nadal sie zastanawiam nad przewijakiem... Bo kupowac mebelek na kilka miesiecy to raczej nie ma sensu... Moze jakis uzywany mi sie trafi od kogos. To by bylo super!!!
:ico_spanko:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

17 mar 2007, 15:47

ale naprawde polecam przewijak na łóżko. Żeby nie skłąmać - kosztował chyba okolo 35 złotych a użwyałam go przez 1,5 roku a potem jak cos to kładłam na łóżko po kąpieli żeby wytrzeć bąbla.
Co do ciuszków dla chłopca - to tez troszke mam granatowych rzeczy bo tez mi siępodobały a mała ślicznie w nich wygldała z jasnymi dodatkami.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

18 mar 2007, 01:50

Musze poszukac takiego chyba przewijaka na lozko. To chyba bedzie najlepsze rozwiazanie. Dzieki za podpowiedz, ruda

[ Dodano: 2007-03-18 ]
Dzien dobry w niedzielny poranek. Tzn poranek jest u mnie a Was popoludnie, ale...
Takie mam do Was pytanko: czy Wy tez macie takie fajna kreseczke od pepuszka w dol? Bo ja wlasnie dzis zauwazylam, ze mam i bardzo mi sie to podoba :)

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

18 mar 2007, 21:48

Czesc dziewczyny!
jestem tu nowa i bardzo chcialabym miec linijke ktora liczy mi w ktorym jestem tyg.Prosze pomozcie mi bo nie umiem tego zrobic!!!wchodzilam w linijki i takie ktore licza tyg ciazy sa niedostepne....nie wiem czy tylko dzis i ile tzreba czekac....
W kazdym badz razie tez mam termin na sierpien a dokladnie na 21 :-D
To nasze pierwsze dziecko i jestesmy bardzo podekscytowani :ico_haha_01: !!!
Ciesze sie ze moge pogadac sobie z babkami takimi jak ja :-D !!!

[ Dodano: 2007-03-18 ]
a co do kreseczki do pepuszka to tez mi sie taka robi, ale narazie jest bladziutka, noi brzusio coraz wiekszy chociaz i tak slysze ze nie wiedac nawet zebym sie najadla to ja go widze i czuje bo do zapiecia spodni na guzik brakuje mi 10 cm hahaha ale to co!!!

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

19 mar 2007, 09:43

ja tą kreske też mam tylko u mnie problem polega na tym że ona mi się nie podoba :ico_oczko: nie lubie wystających pępków i właśnie tych kresek na szczęście mało ją widzę bo brzuśio jest duży i mi ją zasłania :-D
martuunia spróbuj jeszcze raz wejść na których link na przykład na lilypie.com

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość