pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Który kwas foliowy??

27 mar 2019, 17:51

to prawda jeśli chodzi o kwas foliowy to jest ona bardzo ważny ale nie można zapomnieć o innych niezbędnych witamianch tj. kwasy omega, jod, witaminę D i rzeczywiście to wszystko jest w składzie mama dha premium plus, dlatego lepiej brać jedną tabletkę i mieć świadomość, zę zapewnia się wszystko co potrzebne dla dziecka.

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Który kwas foliowy??

22 maja 2019, 13:51

1 trymestr jest bardzo ważny, najważniejszy jest etap kształtowania cewy nerwowej, z której rozwija się później mózg i rdzeń kręgowy dziecka. A kwas foliowy zapobiega jej wadom.

PoprostuBeata40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:10

Re: Który kwas foliowy??

30 paź 2019, 11:58

Ja brałam chyba Folic czy Folik

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Który kwas foliowy??

26 lis 2019, 16:01

Sam kwas foliowy to za mało, potrzeba jeszcze np. kwasów DHA, jodu czy witD Bierzesz jedną tabletkę która zapewnia ci wszystko co potrzebne żeby dziecko rozwijało się prawidłowo. A jak wyniki są dobre to wystarczy się zdrowo odżywiać.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Który kwas foliowy??

06 gru 2019, 15:36

na pewno musisz sama zastanowić się czego najbardziej potrzebujesz, ja jak byłam w ciąży to brałam mama dha plus ze względu na to, że poza kwasem foliowym miał jeszcze inne niezbędne witaminy jod, witaminą D, kwasy omega, tak naprawdę wszystkiego potrzebujesz, a nie wszystko przysawajasz bo w ciąży smak się zmienia i nie wszystko Ci podpasuje, dlatego trzeba się dodatkowo wspomagac.

Awatar użytkownika
wmartaszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2017, 16:27

Re: Który kwas foliowy??

11 gru 2019, 20:39

[quote="pralinkaa"]na pewno musisz sama zastanowić się czego najbardziej potrzebujesz, ja jak byłam w ciąży to brałam mama dha plus ze względu na to, że poza kwasem foliowym miał jeszcze inne niezbędne witaminy jod, witaminą D, kwasy omega, tak naprawdę wszystkiego potrzebujesz, a nie wszystko przysawajasz bo w ciąży smak się zmienia i nie wszystko Ci podpasuje, dlatego trzeba się dodatkowo wspomagac.[/quote]

Moja siostra brała te same witaminy w ciąży, ale też w czasie karmienia piersią. O czym w sumie nie zawsze się pamięta, a przecież okres laktacji tez jest bardzo wymagający dla ciała kobiety.

Riri20
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:04

Re: Który kwas foliowy??

08 sty 2020, 13:59

Dzięki za wszystkie podpowiedzi, wiele można się z nich dowiedzieć :)

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość