Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

03 cze 2010, 13:38

My wczoraj wieczorem byliśmy z młodym kontrolnie u lekarza. Jest ok na oskrzela mu nie poszło. Jeszce tylko w piątek mamy podejść do laryngologa żeby mu uszy obejrzał i jak będą w porządku to odstawiamy antybiotyk.

Pogoda dziś nadal paskudna, pada pada :ico_zly: a ja nadal mam mdłości, dobrze chociaż, że nie wymiotuję :-D
Teraz przeziębienie mi minęło a angina bierze :ico_placzek: Gardło strasznie boli,tak się boję :ico_placzek:
zubelek kurcze o niedobrze. Na gardło najlepsza jest dość paskudna mikstura: ciepłe mleko z czosnkiem, miodem i masłem :587: przynajmniej mi pomogło, a jak byłam w poniedziałek u lekarza to miałam ropne pęcherzyki na gardle
Dziś przespałam cały dzień,śpiączka mnie wzięła i to straszna,śpię na stojąco :ico_szoking:
ja też mam śpiocha, wczoraj i dziś jak młody położyłam spać, to sama też spałam dwie godziny :ico_olaboga:

zmykam jakiś obiad zmajstrować, miłego dnia

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 cze 2010, 21:17

cześć :ico_noniewiem:
Wpadłam wam powiedzieć,że czuję sie fatalnie :ico_placzek:
Nie mogę łykać,pić,jeść,wymiotuję od czasu do czasu...
Byłam dziś u lekarki,mam anginę ropną z mocnymi wykwintami,zapalenie zatok i zapalenie uszu...ogólna infekcja głowy :ico_placzek:
Kazała brać mi paracetamol i ciepły prysznic :ico_szoking: :ico_placzek:
Ale dała receptę z antybiotykiem tylko kazała nie wykupować przez 2 do 3 dni ,że może samo przejdzie,bo to możliwe.
Ale ja nie czekałam 2 do 3 dni :ico_placzek: tylko od razu z ośrodka podeszłam do apteki i antybiotyk wzięłam tuż za rogiem :ico_sorki: Mam ampicylinę więc chyba bezpieczny nie? :ico_sorki: A tak źle się czuję,że płaczę z bólu,gorączka 38.Po prostu jakieś fatum :ico_placzek:
Poprzyjcie mnie proszę w tym moim braniu antybiotyku :ico_sorki: czy może wy byście czekały do 3 dni ? Ja się tak boję o dziecko,przecież taka ropa na gardle ,w zatokach i uszach chyba bardziej niebezpieczna nie?A co mi ciepły prysznic pomoże :ico_puknij: Paracetamol biorę fakt ,obniża gorączkę ale na ból raczej nie działa. :ico_noniewiem:

Normalnie dziś płakałam do lustra :ico_placzek:
"Coś"za wszelką cenę chce,żebym nie miala zdrowego dzieciątka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 cze 2010, 15:21

zubelek bardzo dobrze, że bierzesz antybiotyk, angina sama nie przejdzie - byłoby tylko gorzej. Ta lekarka jakaś dziwna :ico_puknij: Pomogą ci jeszcze inhalacje, jeżeli nie masz inhalatora to zagotuj wodę w dużym garnku jak masz to dodaj rumianek, zamknij się w nim w łazience i oddychaj parą, tylko w pewnej odległości od garnka żeby para nie była za gorąca.

A ja dziś byłam na usg, wszystko jest ok, tylko dzidzia trochę większa, termin wychodzi 20 stycznia :-)

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

07 cze 2010, 11:11

:ico_ciezarowka: Czesc Dziewczyny widzę że tu styczniówek troszke. Ja tez jestem styczniówka 15.01.11. :ico_brawa_01: Powodzenia...

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

07 cze 2010, 11:30

No to witamy Agnieszka26, trzymam kciuki i do przodu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 cze 2010, 23:29

Agnieszka witaj :ico_haha_02:

ja powoli wracam do żywych :ico_sorki:

gaga22, :ico_brawa_01: za prawidłowe usg :-)
już nie mogę się doczekać mojego :ico_sorki:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

08 cze 2010, 10:49

Czesc Dziewczyny ja też właśnie wróciłam z usg moja kruszyna ma już 24 mm jej jakie wielkie.... :-D Ogółem to leże już 2 tyg zagrożona i umieram z nudów ile można leżec ale czego sie nie robi dla naszych kruszyn:o)
Jak się czujecie, macie mdłości, zmiany nastrojów? Ja mam straszne wszystko... :ico_placzek: :ico_sorki: Może macie jakies sposoby które działają?

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

08 cze 2010, 10:58

Agnieszka26, no to spora ta Twoja Kruszyna, ja mam USG 17 czerwca ale jedno już miała ale moj Maluszek był malutki bardzo więc teraz juz nie mogę się doczekac bo to już u mnie będzie prawie koniec I trymestru będzie wiec w końcu coś zobacze. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-06-08, 11:01 ]
Mdłości mam okropne, wczoraj jedynie było lepiej ale dzisiaj znowu to samo, ale juz bliżej konca tych mdłości mam nadzieje. Ostatnio płakałam dosyć często i bez powodu ale teraz energia mnie rozpiera i czuję się super (no po za mdłościami) więc chyba zmiany nastroju mam juz za sobą, bo z reguły jestem bardzo wesołą osobą. :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 cze 2010, 11:26

hej dziewczyny.

Agnieszka26, ale wielka fasolka :ico_brawa_01: :ico_oczko:

ja nie mam mdłości czasem zgaga mnie dopada i głowa pobolewa ale teraz przez chorobę to wszystko bolało,na szczęście już lepiej.Za to dziś wciągnęłam jeansy i powiem,że no zapnę się ale są opięte na biodrach,tyłku no a brzuszek powoli wychodzi ,chyba już musze fotkę zrobić bo widać,że ciążowy :ico_haha_01:

poza tym żadnych objawów :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 cze 2010, 11:59

Witaj Agnieszka26, coraz nas więcej :ico_brawa_01: no to masz już wielką dzidzię, moja w sobotę miała trochę ponad 9 mm

zubelek toi super, że już lepiej się czujesz :ico_sorki:

Ja od wczoraj znowu w pracy, ale powiem Wam, że mam jakieś seksualne podejście do roboty - nic mi się nie chce :-D
Też mam mdłości, raz większe raz słabsze, no ale już się nawet przyzwyczaiłam. Poza tym jak młodego położę spać o 20.30, to sama też zaraz padam, bo niestety w dzień nie mogę pospać. NO i wszystko mnie wkurza :ico_zly: chłopa to czasami mam ochotę zabić :-D :-D
Za to dziś wciągnęłam jeansy i powiem,że no zapnę się ale są opięte na biodrach,tyłku no a brzuszek powoli wychodzi ,chyba już musze fotkę zrobić bo widać,że ciążowy :ico_haha_01:
ja nadal jestem płaska jak decha, chociaż pocieszam się, że przytyłam pół kilo. Jak będzie tak jak w pierwszej ciąży, to po mnie będzie coś widać dopiero w piątym miesiącu.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość