Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

27 kwie 2011, 12:05

Gosia A napisał/a:
u nas chyba Bartosz Mikołaj ..


jak dla mnie to ta wersja najlepsza!
Dla mnie ta wersja też najfajniejsza!!! Mój synek jest Bartosz Konrad.
zirafka, Ja brałam z Twojej listy pod uwagę Helena, bo moja jedyna babcia tak ma na imię, w tym roku kończy 85 lat i myślałam czy nie byłoby fajnie tak nazwać naszą córkę. Ale jednak Weronika już przed ciążą to był nasz nr 1. Zastanawiam się nad drugim imieniem czy Helena czy Amelia bo to imię z kolei miał mieć Bartuś gdyby byl dziewczynką. Więc nie wiem Weronika Helena czy Weronika Amelia... :ico_noniewiem:
wyjazd w sumie macie racje, ma byc ciepło w długi weekend wiec i tak bedziemy dużo na polu, ale też z drugiej strony to nie za barzdo tak czy siak mi się chce jechać :-D Ja wolę odpoczywac w domku!! Taka już jestem :ico_puknij:
JA tez oglądałam wczoraj Usta usta, ale kurde zrobili odcinek.... szkoda....
Karolona1980 no gratuluję córeczki!!! Antosia to fajne imię!!
Gosia A, no masz rację że nie ma zanaczenia ile sie przytyje w ciąży bo dzidziuś może mieć i tak mało. Ale ja z doświadczenia już sie wystraszyłam, bo ja jakoś wiecej nie jadlam teraz a tu 3 kg na +. Przy Bartusiu jak przytylam 4 kg w jednym miesiący to zaczał się duży skok wzrostu i wagi. Ja mam duze powody do zmartwienia bo mój synek miał 4750 wagi i 64 cm jak się urodzil i nie wiadomo co było powodem takiego dużego dzieciątka, ja mam tylko 158cm i jestem , a raczej bylam szczupła :-D :ico_brawa_01: także strach mam duży że bedzie powtórka z rozrywki, a chciałąbym troche pożyć jeszcze w tej ciąży, a w pierwszej to ostatnie 2 miesiace to były wycięte z życiorysu, chodzący słoń!! A przytyłam w zasadzie normalnie 19kg. Ale ruszać sie nie mogłam takiego kolosa miałam w brzuchu, a tym razem to całe lato przede mna....

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

27 kwie 2011, 12:06

Cześć Lasky! :-D Stęskniłyście się za mna? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Ale naskrobałyście duuużo! zaraz bede czytac i nadrabiac korespondencję. A tak na bieżąco co do imion to u nas chyba bedzie Filip. Jak w pierwszej ciązy 9 miesięcy nie wiadomo było co wybrac i co najlepsze, nic nam sie nie podobało! To teraz Filip chodzi za mna od samego poczatku. Jak mieszkalibysmy w Polsce to chyba chciałabym Wojtusia albo Stasia :-D Albo Pawełka :ico_brawa_01: hcemy jednak imie, które bedzie i tu i tam brzmiało identycznie, bez żadnych skrótów i udziwnień - także w pisowni. Łatwiej i nam i dziecku poźniej. Udało sie z Dominikiem i jak byłby Filip, to też dokładnie tak pisany.
Katelajdka Ty pisałas, że martwisz się o te kilogramy? Słuchaj, ja przy Dominiku też miałam miesiąc, gdzie przytyłam 4kg!!! W szoku byłam. Nie wpłyneło to w ogóle na wage dziecka. Nadal pij dużo wody. A robiłas juz krzywa cukrową? Mój synus widzisz miał niedowagę i tez nie mam pojęcia dlaczego. teraz jak widze dopiero ten swój cukier to zastanawiam sie czy nie miałam podwyższonego. Dziecko jest wtedy albo duże albo z niedowagą.
Narazie laski, zabieram się za czytanie wstecz, póki junior z babcią na spacerku :-D

Kurcze ale trafiłyście z tym Usta Usta - ściągnełam sobie dwa odcinki i po powrocie chce ogladac kolejne. Mówicie ze fajny? Tylko mi tu nie opowiadac bo zamorduje! :-D :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

27 kwie 2011, 13:37

Ja brałam z Twojej listy pod uwagę Helena, bo moja jedyna babcia tak ma na imię,
mi ono tez najbardziej sie podoba i moja bacia tez ma tak na imię i męża babcia też , ale gdzies nie za bardzo pasuje małż... a szkoda bo byłoby po sprawie....
a tym razem to całe lato przede mna....
ha nie tylko przed Toba kochana... i tez mnie to troche przeraza bo juz teraz po całym dniu nogi tzn stopy mi puchną a nie ma jeszcze takich konkretnych upałów... bosz.....

Stęskniłyście się za mna?
ha pewnie, ze tak , nawet myslałam sobie o Tobie dzisiaj i się zastanawiałam gdzie to osiadłas i dlaczego nie zagladasz? No ale fajnie, ż ejuż jesteś!

No i powiem wam, z estrasznie dzisiaj mi cierpna łydki i łapia mnie skurcze, i w sumie siedze w domu i nic nie robie bo nie moge na nogi wstać tak strasznie dzisiaj mnie bolą... kurczę jesscze nogdy tak nie miałam.... ból okropeczny

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

27 kwie 2011, 14:01

zirafka
ha pewnie, ze tak , nawet myslałam sobie o Tobie dzisiaj i się zastanawiałam gdzie to osiadłas i dlaczego nie zagladasz? No ale fajnie, ż ejuż jesteś!
chyba ze trzy razy zabierałam sie do pisania i czytania, ale jakos wieczorem byłam padnieta albo obżarta raczej. :ico_haha_01: :ico_haha_01: No i te świateczne klimaty, rodzinka - niestety tez i stres związany z choroba taty. Jeździmy to tu to tam po lekarzach...ech.... A Dominik tak daje popalić, że chyba z krzyczeniem na niego nadrobiłam cały rok! Boshe, jest taki nieusłuchany i złośliwy jakis taki sie zrobił. Chyba nie może odnależć się w nowej sytuacji - że dziadek nigdzie z nim nie wychodzi, że nie bierze na kolanka....itd...Bardzo to przezywa.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

27 kwie 2011, 14:22

Karola1980- gratuluję trzeciej córeczki- a imię będzie miała prześliczne Tośka :-D :ico_brawa_01:
Katelajdka- ja bym, jechała jeśli tylko oczywiście Ty masz na to ochotę. Bartuś jkak będzie miał coś złapać to i tak złapie więc niech spędzi troszkę czasu na wsi bo to przecież radocha dla dzieci. Co do tycia ja też teraz 3 kg przywaliłam :ico_wstydzioch: :-)
\Mój Kubula nadal coś nie taki. Temp. już nie ma ale widać po nim że nie wszystko jest w porządku :ico_nienie: Szukamy więc przyczyny, robimy badania siuśków, usg brzucha bo mi na brzuch narzeka i takie tam. To usg to robię tak sama z siebie bo chce też wykluczyć ewentualne połknięcie jakiegoś małego przedmiotu. Co prawda Kuba nigdy nie miewał takich pomysłow ale to w końcu tylko dziecko więc wolę sprawdzić - zobaczymy co nam z tego wyjdzie :ico_sorki:

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

27 kwie 2011, 15:01

Hej moje imię dla córci i synka już dawno zostało opracowane więc jest Tośka!!!!!!!!!!!! Czyli u mnie królują kobity Zośka Maryśka i Tośka !!!!!!!!!!!!! :-D :-D

Co do filmu to naprawdę polecam wszystkie sezony!!!!!!!!

Ja w piątek jadę na mazury świętować swoją kolejną rocznicę ślubu!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Więc pewnie nie da mi się z wami pisać!!!!!!!!! Bo tam nie ma netu.

Co do imion mojego męża siostra dała na imię swojemu synkowi Borys - teraz wołamy na niego Bobiś albo Bobi ma trzy latka a moja mała czyli Mrysia nie mówi "r" i woła na niego Bolys - i śmiejemy się że brakuje nazwiska Godunow!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkie imiona są super jeśli tylko leżą rodzicom -ja tylko osobiście nie trawie imion wymyślnych czyli np słyszałam imię męskie Areozol albo dla dziewczynki Szarlotka

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

27 kwie 2011, 15:12

Karola1980 gratuluję córeczki :)
Antonina- bardzo ładne imię, nasz synek będzie Antoni :) A dla dziewczynki mieliśmy przygotowane Alicja :)

Co do wyjazdów to postanowiliśmy skorzystać z długiego weekendu i gdzieś się wybrać. Tak więc jedziemy jedziemy na wycieczkę - Łańcut i okolice :) hihi i planujemy też grila ze znajomymi jeśli pogoda dopisze :)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 kwie 2011, 15:54

jak u mnie by sie jednak okazalo ze nie ma w brzusiu Kalinki to bedzie Gabriel Mikolaj, albo Gabriel Aleksander :-)

normalnie jeszcze jak jutro nie skonczymy tego bajzlu w pracy to "wysiadam i dalej nie jade" bite 8 godz od 7 do 15 z jedna przerwa na siku :ico_olaboga: nawet czasu zrobic kanapki nie mialam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

27 kwie 2011, 17:56

jak u mnie by sie jednak okazalo ze nie ma w brzusiu Kalinki to bedzie Gabriel Mikolaj,
Moja siostra ma na imie Gabrysia i na poczatku mi sie nie podobalo ale teraz uwazam ze jest sliczne :)
Ja dla dziewczynki dalabym Anastazja, bardzo mi sie podoba ale mezowi nie :/ Ale chyba raczej bedzie chlopiec wiec jak sie jednak okaze ze dziewczynka to cos na szybko wymyslimy :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 kwie 2011, 19:43

Cześć :-)

Karolina1980, gratuluję kolejnej córeczki!
Ale babiniec będziesz mieć w domku i biedny wtedy Twój mąz jak się zmówicie :-D
No, ale jak to mówią to czterech razy sztuka.... :ico_haha_01:

Piszecie o imionach i u nas klops :ico_noniewiem:
Mamy niby jakieś pomysły, ale nic do czego byłabym na 100 % przekonana, jak do Zuzi kiedyś :ico_noniewiem:
Liczę na to,że coś mi samo wpadnie do głowy.

Co do kg- to ja mam 4 na plusie, ale pewno boom kilogramowy dopiero przede mną.

No i oglądałam wczoraj Usta Usta :ico_placzek:
A mój M. to się ze mnie śmieje,że tak bucze i mi jeszcze dogaduje :wpale:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość