Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

18 cze 2007, 23:20

Małgorzatka, pod wpływem Twojej info że masz rok na naszym forum postanowiłam wejść na stare forum i co zobaczyłam?! W naszym starym wątku nie ma moich wpisów!! :ico_szoking: :ico_placzek: :evil: :065: Widzę jak odpisujecie mi ale nie ma moich postów!! Dlaczego!! Jestem tylko na pierwszej stronie ale do tego jako gość, a potem nie ma nic ode mnie! A tak chciałam sobie pocxzytać... buuu!!
Przeczytałam co pisała elviska. Tak się cieszyła po tym jak minął pierwszy szok, ciąża była dla nich zaskoczeniem, ale potem jak zobaczyła serduszko to taka była podekscytowana!!

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

18 cze 2007, 23:31

Hekkate coś zamieszałam, jutro spróbuję ponownie.Widzę, że nie tylko nasze dzieci urodziły się jednego dnia ale i mają mamusie nauczycielki. Właśnie wczoraj skończył mi się macierzyński i też musiałam coś wykombinować, bo pracowałam prawie 100km od mojego obecnego miejsca zamieszkania.Poszłam do lekarza rodzinnego i bez problemu wypisał mi tydzień L4. Póżniej urlop do końca wakacji i urlop za zeszły rok, ponieważ już w poprzedie wakacje byłam na zwolnieniu lekarskim, więc teraz mogę to odebrać.Prawie do końca października mam płatne.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

19 cze 2007, 07:36

Hekkate Oczy mojego Ł są ewidentnie szare - calkiem moje. Daniel ma niebieskie. :-D Ładne oczy masz komu je dasz..... będzie rwal panny na te oczka.
Katelajdka ja miśka do kąpieli wirowałam w pralce bo inaczej nie wysychał i pleśń się zaczęła rozwijać - niestety szybko się podarł. Z grugiego obcięłam głowę i teraz tylko jej używam, bo przy calym strasznie dużo wody trzeba bylo lać żeby Ł zakryć - a waga była przerażająca :ico_szoking: nie dalam rady podnieść normalnie.
Kurcze jeśli chodzi o Elviskę to pamiętam wiele co pisała i zdjęcia z mężem na tle jeziora pamiętam. Kurcze jestem zła że dotknęło ją takie nieszczęście :ico_zly: Ale modlę się i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.
LutówkiDZiś czeka mnie nie lada wyprawa - muszę jechać na duży rynek po kwiaty na balkon, zastanawiam się tylko jak ja to dotacham do domu :ico_noniewiem: Mam dziś strasznie dużo roboty a tak mi się nie chce, że ho ho.
Jutro do ginia na cytologię, niestety nie wiem co z łukaszem bo na 16 mam a wszyscy pracują, chyba z mężem umówię się gdzieś pod gabinetem i popilnuje małego i dalej pojedzie do pracy. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

19 cze 2007, 07:56

asiam_26 Wiesz co ja jak jechałam do ginekologa na kontrolna wizytke własnie tez nie miałam z kim zostawic Amelki na szczescie Kacperek jeszcze wtedy był w przedszkolu a Amelke zabrałam ze soba do lekarza i poprosiłam pania w rejestracji która była bardzo miła i znała mnie bo przez 9 miesięcy mnie widziłą co miesiac to ja poprosiłam zeby miala oko na wózeczek i Amelke bo w sumie drzemała ale jak sie wierciła to jej smoczek podała i jakos mi sie udało wykonać badania kontrolne bez wiekszego zachodu hi hi :ico_oczko: Moze i u ciebie by pani z rejestracji chwilke zwróciła uwage na małego? no jak chcesz chyba ze twój mąz ma taka pracę ze moze wyskoczyc i potem wrócic bo mój niestety tak nie moze a naprawde nie miałam z kim jej zostawic.
A dzis mnie tez czeka nie lada wyprawa bo na 10.45 mam umówiona wizytke z kacpim u alergologa-pulmonologa i bedzie miał robione testy alergiczne do tego Amelka tez jest zapisana bo hcce zeby sprawdził lekarz dlaczego ona tak tym noskiem cały czas chrumka;), no i sobie wyobraz ze ja do gabinetu musze wejsc z nimi razem a jade znów sama bo nie mam z kim wszyscy w pracy ;(.
Najbardziej sie martiw ze Kacperek bedzie wrzeszczał przy tych testach choc to nic nie boli ale on po przejsciach kilkakrotnych ze szpitalem bardzo panikuje na widok obojetnie jakiego lekarza a co dopiero jak maja mu cos zrobic, rany juz mam rozwolnienie na sama mysl bo to godzina kiedy Amelcia kima i pewnie by jego wizytke przekimała ale jak on sie bedzie darł to nici ze spanka, juz tez rozmawiałam z pania z rejestracji zeby mi pomogła najwyzej ja popilnuje a ja bede go trzymac na kolanach przy tych testach no i sie zgodziła bez problemu. No niestety trzeba kombinowac jak nie ma innego wyjscia hi hi
Własnie ide sie kapnać i po mału szykowac bo o 10.00 wyruszam ach ..... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

19 cze 2007, 08:16

Malgorzatka, tego drania mozesz posadzic bo szef dziala niezgodnie z prawem! a wdodatku obrazil cie a to tez jest KARANE!!! jakby takie cos sie tu zdarzylo to by facet mial na glowie caly zwiazek zawodowy, sady i telewizje :ico_olaboga: juz by sie nie wyczolgal, a przynajmniej reszta ludzi zauwaza wtedy ze takie numery nie przejda latwo i juz sie boja zwalniac mateczki. co to sie dzieje na tym swiecie :ico_puknij:
a lulu jest na innym mieszkanku i ma bardzo maly dostep do internetu

IZA ja tez mam dokladnie ta samo foczke od waniennki tylko ze szara i w sumie najpierw bylam uprzedzona myslalm ze jej bedzie niewygodnie, ale jak juz siadla w niej to sie okazalo ze ja naprawde lubi i sie pluskala i plsukala a ja moglam przynajmniej ja normalnie umyc, bez obawy, to jest WYGODNIEJSZE :ico_brawa_01: i uzywalam jej przez pare miesiecy, ale teraz Julcia juz sie wykrecala do siadu, podnosila pupe i zeslizgiwala z tej podporki miedzy nozkami wiec ja wyjelam i uzywam tylko maty antyposlizgowej na dno, a ona albo lezy sobie tak jak na baseniku albo siedzi w wanience :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

19 cze 2007, 08:22

karolas, Iza- to zdjęcie jest z kwietnia, teraz to u nas są straszne upały i Tobiaszek śpi w samym body. Przykrywam go tylko cienkim kocykiem.
karolas- powodzenia u lekarza, podziwiam Cię ja czasami nie daję sobie rady z 1 dzieckiem a ty z taką parką śmigasz wszędzie. Ja jeszcze ani razu nie byłam sama u lekarza z Tobisiem - zawsze był z nami mój mąż. Ale w przyszłym tygodniu mam szczepienie i akurat mojego męża nie będzie więc będę musiała iść sama. Najgorsze jest to, że muszę podjechać tramwajem do przychodni, a w ózek mam strasznie ciężki. Mam nadzieję, że ktoś się zlituje i mi pomoże.
Zdjęcie Amelki przesliczne.

dziewczyny - Tobiś wstał dzisiaj o 6.00 i ani myśli spać dalej. Myslałam że sobie pośpię, a tu nic. :ico_olaboga:
W piątek idę do dentysty. Jak byłam ostatnim razem to nawet nie bolało. Zobaczymy jak będzie tym razem. :ico_placzek: Kurczę znowu kaska pójdzie, a już myślałam, że w tym miesiącu trochę zaoszczędzimy.

[ Dodano: 2007-06-19, 08:25 ]
Zasnął :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , lecę sę kąpać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 cze 2007, 08:37

Witam!

U nas piękna pogoda, zaraz idę małego przebrać bo właśnie się obudził i w piżamce sobie jeszcze buszuje z grzechotką w buzi. Jak się oporządzimy to mama wskakuje w strój i na ogródeczek opolanko idę strzelić bo podobno rozstępy znikają ... :ico_brawa_01: .... a mały bączek oglądać świat!

Wczoraj na wieczór strzeliłam sobie wieczór odnowy domowo-biologicznej: kąpiel w mleczku, maseczka na pyszczek i malowanie paznokci ...hiii ... ale radocha!

MamciaKochana No niestety u nas to jest dozwolone i bardzo nad tym ubolewam, ale co mam zrobić skoro skubany rozwiązał ze mną stosunek do pracy? Teraz czekam co będzie dalej: czy uda mi się na wychowawczy iść czy na bezrobocie!

Dzięki za wiadomość o Luluś!

Katelajdka O rany! A to ci dopiero! Aż się zdenerwowałam... a bo te ciągłe przenoszenie forum chyba to spowodowało!
Zaraz skoczę sprawdzić czy moje są... No a Elviska faktycznie bardzo przeżywała ciąże i tak się cieszyła z dzieciąteczka. Ale teraz jest chyba nie mniej szczęśliwa, tylko obarczona ciężarem tego, że jej ukochany synek, jej szczęście i największa miłość jaką jest dla matki jej dziecko cierpi i ona choć chce nie potrafi mu pomóc. Tak mi sie wydaje!

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

19 cze 2007, 08:37

Małgorzatka - mam nadzieję, że uda się z tym wychowawczym. A facet nie miał prawa Cię zwolnić z pracy. Zawsze możesz odwołać się do sądu i napewno wygrasz.

[ Dodano: 2007-06-19, 08:39 ]
dziewczyny - RATUNKU, włosy mi wypadają garściami. Co mam brać??? Wiem, że o tym już pisałyście ale nie umiem znaleźć gdzie.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

19 cze 2007, 08:47

hare a pomysl moze o zakupie takiego nosidla na spacerki wiesz? ja z Julcia jak ide na spacerek i chcialabym jej pokazac caly ten swiat a jeszcze nie umie siedziec, to ja nosze w takim nosidle, to jest tez duzo wygodniejsze, zajmuje malo miejsca w samochodzie, wogole jak sie ja ma w nosidle to sie nie czuje ze sie ja nosi!! a ona ucieszona sie rozglada bardzo lubi spacerki, a lubimy chodizc po lesie a w miejsca gdzie sciezki brak trudno zwozeczkiem sie dostac, do miasta tez ajde z nia w nosidle czesto, chyba ze mam duzo spraw do zalatwienia wtedy biore wozeczek bo po co mam ja targac, nosidlo jest bardzo wygodne i przydatne szczegolnie dla mam co dlugo nosza na raczkach dzidzi i nie jest to za duzy wydatek pozatym mozna Julcie ustawic glowa do mnie lub do swiata, i teraz juz czesciej ukladam ja z glowa do swiata a ona tez sie wtedy troche otwiera na swiat i jest bardziej otwarta do ludzi, to zauwazylam :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

19 cze 2007, 08:49

Małgorzatka, w polsce to tez jest nie dozwolone!

a my po chrzcie, ide polozyc julcie i opowiem jak bylo i wkleje moze fotki jak mi sie uda buziole!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości