Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

16 lip 2008, 14:01

Pytam poniewaz wiem ze moj szef nie dawal ciezarnym zadnego znieczulenia.Byl z tych co tego przestrzegali.Ale jak mus to mus.

To swietujesz dzis urodzinki?? :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 lip 2008, 14:08

Pytam poniewaz wiem ze moj szef nie dawal ciezarnym zadnego znieczulenia.Byl z tych co tego przestrzegali.Ale jak mus to mus.
moj dentysta sie smial jak mu mowilam ze w Polsce nie mozna miec znieczulenia ale bo na wlasne ryzyko :ico_haha_01:
Ja wlasnie nie wiem czy moge juz jesc :ico_noniewiem: bo umieram juz z glodu oststni posilek jadlam przed 7 rano i to byl jogurt :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

16 lip 2008, 14:16

mmarta81, wszystkiego najlepszeg w dniu urodzinek :ico_tort: :ico_tort: , :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Dostałaś medal dzielny pacjent :):)??, no 2 godziny po wyrwaaniu się nie je . U nas też już się wyrywa żęby w ciąży w znieczuleniu żeby kobieta nie mysiała się męczyć :):)

Ja właśnie wróciłam od dr i badania wyszły bdobrze więc się ciesze pani dr przepisała mi tabletki na zgage i dalej kazała mi brać Nospe na skurcze . mamy skierowanie na usg . więc znowu zoaczymy co wyprawia nasz maluch i czy to abym na pewno nie Antoninka :-D :-D Ide robić obiadek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 lip 2008, 14:25

To swietujesz dzis urodzinki??
swietuje swietuje dzizisj tak z mezem i Wami dziewczynki a w sobote patu znajomych ma wpasc :ico_oczko:
no 2 godziny po wyrwaaniu się nie je .
no to spadam cos zjesc bo po co ja sie mecze 5 godzin :ico_olaboga:
dalej kazała mi brać Nospe na skurcze
a ile tej nospy masz brac??? i codziennie???

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

16 lip 2008, 14:44

W Polsce do robienia zeba mi nie chcieli dac znieczulenia,a jak pracowalam w Niemczech u dentysty to byl tez przeciwny jakiemukolwiek znieczuleniu.
2 godz. po wyrwaniu trzeba odczekac,a potem mozna spokojnie jesc.

A ja sobie wypilam szklaneczke piwka grejfrutowego i zjadlam pare kanapeczek z zoltym serkiem,nawet polskim gouda hehe.Mamcia mi walowe dala wiec teraz objadam sie za dwoch,a juz niezla ze mnie kuleczka.

Czy wasze dzidzie tez sie tak czesto i duzo ruszaja??MYslalam ze ten synek bedzie spokojniejszy od pierwszego,ale on wiecej sie rusza niz OScarek :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

16 lip 2008, 15:13

Czy wasze dzidzie tez sie tak czesto i duzo ruszaja??MYslalam ze ten synek bedzie spokojniejszy od pierwszego,ale on wiecej sie rusza niz OScarek
nie moge porównać bo yo dopiero 1 synek , ale wierci się i wierci kopie i tak fajnie się naciąga i już niekiedy wiem gdzie ma głowe a gdzie dupke :):)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 lip 2008, 15:20

Czy wasze dzidzie tez sie tak czesto i duzo ruszaja??MYslalam ze ten synek bedzie spokojniejszy od pierwszego,ale on wiecej sie rusza niz OScarek :ico_noniewiem:
oj tak moj to daje niezle, dzis jak sobie lezalam po poludniu to tak sie wyginal, ze az sie smialam, jest bardzo ruchliwy, myslalam, ze juz bedziemy czuly mniej nasze pociechy bo maja coraz mniej miejsca, ale mojemu chyba to nie przeszkadza :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

16 lip 2008, 15:55

a ile tej nospy masz brac??? i codziennie???
rano i wieczorem ,powiedziała mi żeby brać codziennie ,a nie tylko jak mnie zaboli .

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 lip 2008, 16:39

mmarta81, wszystkiego najlepszego w towje urodzinki dla ciebie i dzidzi :ico_tort: :ico_prezent: .

Ja po pracy czuje sie jak pijany bąk :-D,to ta paskudna pogoda tak na mnie dziala, nawet jesc mi sie nie chce, wpadla dzis do nas kolezanka z córeczka ktora ma jakies dwa tygodnie, no byla cudna taka malenka i cichutka, az nie moglam sie przestac na nia gapic, oczywiscie wszyscy zaczeli komentowac zebym sie szykowala bo nie dlugo mnie to czeka i spogladali z wyczekiwaniem na moj brzuch :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: jakos nie lubie takich sytuacji.
Mowie wam po dziewczynie nie widac ze w ciazy byla taka szczupla i plasciutka,a to jej drugie dziecko :ico_szoking: :ico_szoking: , oj jak ja bym tak chciala :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-07-16, 16:40 ]
matko za 11 tygodni porod :ico_szoking: :ico_szoking: jak nie wczesniej :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 lip 2008, 17:02

matko za 11 tygodni porod jak nie wczesniej
no czas leci strasznie musimy jeszcze troszke poszalac :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość