Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

10 kwie 2008, 09:58

Witam.. witam..

iwona83 pisze:No i ja witam ale fajnie jest was miec na nk wkoncu pobilam meza z znajomymi :-D

U mnie jest ten sam wyscig o wieksza liczbe znajomych :-D Rafal uzaleznil sie od NK i pierwsze co jak siadzie na kompa to oczywiscie NK. Jeszcze wczoraj rano mialam ponad 20 znajomych by go dogonic a teraz zaledwie 9.. nie znajdzie sie tu ktos jeszcze :ico_haha_01: hahahaha :ico_haha_01:

Norbert dzisiaj to jakas smiechotka .. chwile temu wstalismy.. od przebudzenia on sie smieje.. karmilam go to tez caly czas sie usmiechal az mu smok wyslizgiwal sie z buziolka :ico_haha_01:

A tak w ogóle... bosheee.. ile Wy tu już napisałyście dzisiaj.. szok :ico_szoking: Dziewczyny.. jest dopiero przed 10. :ico_haha_01:

iwona83 pisze:pinko dwa lata bez telewizora :ico_szoking: u mnie by to nie przeszlo

Ojjj.. tez podziwiam :ico_sorki: :ico_sorki: Polskiej tu nie mialam to angielska ogladalam.. cokolwiek.. aby sie troche odchamić :ico_haha_01: :ico_haha_01:

kaska28 pisze:Ja mam tak samo. Staram sie kłaśc ok 22, żebym się w miare wyspała. Ale często usypiam już na filmach które lecą o 20 :ico_haha_01:

Też bym tak chciala chodzic spac wczesniej :ico_sorki: Jak Rafal pracowal kiedys w ciagu dnia to chodzilismy spac kolo 22-23. Jak wieczorem jakis film sobie ogladalismy to ja tez zawsze usypialam w polowie.. ale odkad on pracuje na nocki to pozno chodzi spac i mi poprzestaial pory snu.. Teraz chocbym polozyla sie wczesnie to bede sie przekrecac z boku na bok. tak jak wczoraj.. polozylam sie 23.30 i natlok mysli mi swidrowal w glowie - glownie byly to mysli o Was na NK :ico_haha_01: Jakby to jakies bardzo znaczace w moim.

sabi_k77 pisze:Jak znajdę jeszcze chwilę w ciągu dnia to wyślę Wam zaproszenia na nk

O.. fajnie .. jeszcze jedno :ico_brawa_01:

A Norbert o 0.30 coś zaczal sie wiercic w lozeczku, kwekac to przewinelam goi nakarmilam, kolejne bylo o 5 i spalismy do 8. Zauwazylam, ze rano jak wstaniemy tak kolo 8, nakarmie Norberta, on chwile sie pobawi w lezaczku, pousmiecha i za jakies pol h zaczyna marudzic bo jes senny. Idzie wtedy spac na godzinke, poltorej.

[ Dodano: 2008-04-10, 10:06 ]
Ja weszłam to wszystkie pouciekały :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 kwie 2008, 10:08

Majka tez jak wstanie to za jakas godzinke do dwoch znowu spi tak jak teraz

kurcze teraz ze tak fajnie mi internet chodzi nie moge sie od niego oderwac

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 kwie 2008, 10:13

CleoShe pisze:Ojjj.. tez podziwiam :ico_sorki: :ico_sorki: Polskiej tu nie mialam to angielska ogladalam.. cokolwiek.. aby sie troche odchamić :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Nie mam TV, ale filmy i seriale ogladam na kompie :-) Tylko wtedy, gdy mam na to ochotę, takie ktore mi się podobają (nie te ktore narzuca telewizja) i bez żadnych reklam!!! To najważniejsze.

Zmykam, zaraz karmienie Uli, wyslę męża z małą na spacerek (moze mi się uda) i będę mogła wreszcie porządnie :ico_prasowanko: :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie:

Milego i slonecznego dzionka

[ Dodano: 2008-04-10, 10:16 ]
CleoShe pisze:natlok mysli mi swidrowal w glowie - glownie byly to mysli o Was na NK :ico_haha_01: Jakby to jakies bardzo znaczace w moim.

A wiesz, ja dzisiaj mialam sen o naszej klasie i śniło mi się, że był jakiś festyn we Wrocławiu i wszystkie przyjechałyście i się spotkałyśmy.... heheheh a przecież nie znam Was jakoś szczegolnie dobrze i nigdy Was na oczy nie widziałam... :-) A ostatnio TT i Wy wszystkie stałyście się mi bliższe niż najlepsza przyjaciołka ( ona nie ma jeszcze dzieci) i z Wami częściej rozmawiam niż z nią :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 kwie 2008, 10:24

pinko pisze:A wiesz, ja dzisiaj mialam sen o naszej klasie i śniło mi się, że był jakiś festyn we Wrocławiu i wszystkie przyjechałyście i się spotkałyśmy.... heheheh a przecież nie znam Was jakoś szczegolnie dobrze i nigdy Was na oczy nie widziałam... A ostatnio TT i Wy wszystkie stałyście się mi bliższe niż najlepsza przyjaciołka ( ona nie ma jeszcze dzieci) i z Wami częściej rozmawiam niż z nią


oj ja tez bardzo sie przywiazalam do was te dwa dni co nie mialam internetu myslalam ze na glowe dostane i na dodatek wczoraj mialam a nie mialam kabla :ico_olaboga: myslalam ze po meza posle zeby mi go przywiozl teraz tez od rana juz siedze

ale musze leciec cos zjesc i sie okapac majka spi wiec musze to wykorzystac

moze przez to nie bede tyle jadla i zrzuce te moje zbedne kilogramy

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 kwie 2008, 10:29

pinko pisze:A ostatnio TT i Wy wszystkie stałyście się mi bliższe niż najlepsza przyjaciołka ( ona nie ma jeszcze dzieci) i z Wami częściej rozmawiam niż z nią

No tak jest, internet w domu cały czas, jakiś problem to myk i klik klik, wszytsko można obgadać i wogóle. My się chociaż rozumiemy bo mamy podobne problemy, a co ma wiedzieć kobieta, choćby najlepsza która tego nie przeżyła, może tylko się domyślać ale nigdy nie wie tego na 100% (trochę pogmatwałam jak ja to potrafię :ico_haha_02: )

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

10 kwie 2008, 10:29

A ostatnio TT i Wy wszystkie stałyście się mi bliższe niż najlepsza przyjaciołka ( ona nie ma jeszcze dzieci) i z Wami częściej rozmawiam niż z nią :-)

Miło nam... a i ja mam takie same odczucia :ico_haha_01:

Moj szkrabik wlasnie przysnal i miejmy nadzieje bede miala czas na :ico_obiadek: i :ico_kawusia: i pomycie i sparzenie tych niesczęsnych butelek :-/

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 kwie 2008, 10:32

A ja mam pytanie do Iwony i Klaudii (bo najstarsze dzieciaczki) gotujecie już coś szczególnego dla swoich pociech czy cały czas tylko mleko? Bo ja dziś mam zamiar mu jakąż zupkę zaserwować. Tak sobie pomyślałam, po co mam kupować w słoiczkach jak to samo z takich składników mmogę zrobić w domu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

10 kwie 2008, 10:35

iwona83 pisze:moze przez to nie bede tyle jadla i zrzuce te moje zbedne kilogramy

To dobry pomysl.. tylko ze w moim przypadku ja przy laptopie jem co popadnie - ciastka, chipsy.. no owoce ok. Po ciazy zostala mi oponka na brzuchu :ico_zly: Muszesie jakos jej pozbyc ale nic mi nie ulatwia. Najgorzej jest z wytrwaloscia - brzuszki bym robila ale nie mam z sobie dosc samozaparcia.

trochę pogmatwałam jak ja to potrafię :ico_haha_02: )

Oj Renia to fakt :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 kwie 2008, 10:44

renia ja daje tylko sloiczki i mleko

wlasnie wcinam sniadanie pozniej pojde na spacer ale nie chce mi sie

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

10 kwie 2008, 10:56

ale wy sie laski ostatnio rozpisujecie :-D :ico_brawa_01:
Ja zmykam sie pomalu szykowac bo usg mamy miasto obok wiec musze jeszcze dojechac..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość