Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 mar 2007, 18:27

kaola, Ty to kobieto myślisz ... zamek błyskawiczny .... jeszcze wyjdą jej ząbki na górze i uśmiech bedzie miała jak zamek błyskawiczny ... narazie Kacper ma podobny uśmiech - śmieję sie z niego że może "robić" za kasownik .... :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

19 mar 2007, 18:31

Aginka, jak ja się cieszę, że w końcu widzę uśmiech na .... twoim poście :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 mar 2007, 18:33

Witam was mi dzionek mija leniwie.... Nie musialam dzis gotowac jak fajnie :ico_haha_02: dojedlismy z wcoraj hehe nawet sie dzisiaj w ciagu dnia troche przespalam i mam nadzieje ze dzisiejsza noc bedzie lepsza... Kurujemy sie cala nasza trojeczka i nam powoli przechodzi,a to wazne jest :ico_oczko: Ja sie nawet juz zdazylam wyprysznicowac oj jakie fajne odswiezenie a teraz malutka sobie zasuwa ostro w swoim chodziku juz wraca do siebie i do zdrowia bo ma tyle energi w sobie jak wczesniej taka byla i to juz dobry znak musze moj obrusik sciagnac bo ja za bardzo korci.... i go sciaga tak samo moje ramki na zdjecia juz mi pare razy sciepla z mebloscianki no takze trzeba uwazac i oczy na okolo glowy o rety a co bedzie potem????? :ico_oczko: :ico_haha_02: No nic pozdrawiam i buziaczki

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 mar 2007, 18:34

kaola pisze:

a jak tam twoje scrapki ??? - bo ja się jeszcze za moje nie zabrałam :ico_wstydzioch:

Scrapki - narazie utknęłam bo walczę a raczej poznaje psp XI - do tej pory miałam IX - ale ostatnio przez poszukiwania fotelika zaniedbałam swoją "twórczość" - zresztą nie bawiłam się tym aż tak bardzo ... niestety - brak czasu .... :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

19 mar 2007, 18:35

Aginka, ach z tym czasem .... lepiej nie mówić :ico_szoking:
wrzuć nam czasem coś ładnego :ico_sorki:
co oko nacieszy .....
................... tylko żadnej golizny :ico_nienie: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 mar 2007, 18:39

a poza tym wcięło mni mnóstwo dobrych programów i linków po formatowaniu komputerka i nie mam czasu odbudować tego wszystkiego - tymbardziej że mam teraz naprawde nijaką szybkość intarnetu .... interek mam teraz przez radiówkę

[ Dodano: 2007-03-19 ]
kaola, Wrzucę - wrzucę - ale muszę powalczyć (czyt. wysilić się ) którejś nocy i rozgryźć tą nową wersję .... może nawet dziś ... może się uda ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 mar 2007, 18:46

witanko
ale się tłumnie zrobiło...
Aginka, bidulko zarobia Cię tą robotą...matko kochana od 7 do 19.... :ico_pocieszyciel:
co do deserków...to własnie czytam na forum często ze dajecie danonki dzieciaczkom...ja swojemu nie daje...tak wogóle to gdzieś czytałam...chyba na ich stronie że to od 5 roku, dlatego sioę dziwie, ale to moje zdanie, mój uwielbia te jogurty hippowe , także zgadzm się z Aginką. Nie długo chce mu wprowadzić zwykły jogurt naturalny taki jak my pijemy.
Diem no to żes sie dzisiaj nagotowała...ale co tam ciesz sie z wolnego :-D

Antek spał dzisiaj dwa razy w ciagu dnia, jakiś :ico_szoking: normalnie, chyba odpoczywa od ząbków,

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 mar 2007, 18:49

Wiecie co ?? Miałam dziś upierdliwego klienta - wyglądało to mniej więcej tak :wpale: Ja mu swoje "blebleble" a on swoje "blablabla" - chłopina nie mógł pojąć co ja do niego mówię i zawracał jak chłop furmanką z gnojem - a wytłumaczyć a nawet już pokazać się prościej nie dało .... :ico_szoking: - a za godzinę wrócił i dalej "blablabla" - zrobiłam mu to "blablabla"- zapłacił 100 zł i stwierdził że to jednak powinno być to "blebleble" czyli o mojemu - ale nie było go już stać by zrobić to drugi raz - tym razem dobrze .... :ico_smiechbig:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 mar 2007, 18:51

Ciekawe jak tam Iza dzisiaj walczy z Mausiem...miejmy nadzieje ze jest lepiej :ico_oczko:

Oj tak Kristi, małe dziecko mały kłopot , większe dziecko większy kłopot...mój juz potrafi wszystko wyjać z szuflady...także zrobi mi zawsze taki bajzel ze hej....ale ucze go tez wkładać spowrotem...chociaz nawet jak go naucze to bede musiała wyjmować raz jeszcze i robic pożądeczek :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-03-19 ]
Aginka pisze:Wiecie co ?? Miałam dziś upierdliwego klienta - wyglądało to mniej więcej tak :wpale: Ja mu swoje "blebleble" a on swoje "blablabla" - chłopina nie mógł pojąć co ja do niego mówię i zawracał jak chłop furmanką z gnojem - a wytłumaczyć a nawet już pokazać się prościej nie dało .... :ico_szoking: - a za godzinę wrócił i dalej "blablabla" - zrobiłam mu to "blablabla"- zapłacił 100 zł i stwierdził że to jednak powinno być to "blebleble" czyli o mojemu - ale nie było go już stać by zrobić to drugi raz - tym razem dobrze .... :ico_smiechbig:

:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 mar 2007, 18:54

Maggie, no właśnie - co do danonków - jestem narazie na nie - (choć "pasłam" Kacpra nimi do 4 miesiąca życia), ale Malwince dałam może trzy razy po poł ... Ciekawa jestem dlaczego na opakowaniu danonków nie pisze że wolno je dawać dzieciom dopiero od 3 roku życia ??? Takie info dopiero znajduje się na stronie internetowej ... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-19 ]
idę trochę :ico_nerwusek: na T ... a co tam ...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości