Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

03 paź 2012, 14:52

a moje chłopaki to istne ziółka rosną
igor robi z nami co chce nie słucha za bardzo,jak to chłopak
ale kochany jest,wiadomo jak to jest
psoci sie szymkowi,biją sie,nie chcą sie za bardzo zgodzić
to coś jak moje obie panny :-D :-D :-D
jaka pogoda u was....?
u nas przepiękna pogoda
słońce,cieplutko
przebieram chłopaków i ide z nimi troszke połazić.Trzeba korzystać póki co jest ciepło bo jak sie ochłodzi to sie zacznie siedzenie w domu.
u mnie też cieplutko
Hania już wróciła z pkola i poleciała do chłopaka :-D
ja czekam aż Miluś wstanie i zje obiadek i też pójdziemy na dwór :-)

NICOLA_1985

Re: Dzieciaczki 2007

03 paź 2012, 18:25

Witaj Anja :-)

no to zupełnie jak moje dzieci też........." nadżywe" są.... :ico_oczko:
ja myślałam, że to dlatego, że różna płeć... ale chyba to nie ma znaczenia..

a ja też nie lubię jak ktoś się wywyższa i uważa za kogoś lepszego..'

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

Re: Dzieciaczki 2007

03 paź 2012, 20:27

wieczór :-D

moje dzieci śpią
wreszcie :ico_brawa_01:
uwielbiam tą ciszę

K kupił sobie zabawkę playstation i jego też mam z głowy :ico_haha_01: (żart)
ale przynajmniej obejrze sobie moje seriale :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Dzieciaczki 2007

04 paź 2012, 11:04

Aniu po pierwsze rewia mody. Ja też lubię jak Martynka fajnie jest ubrana, ale uważam że każdy wiek ma swoje prawa. A tamte mamusie ubierają córki na swoje podobieństwo. Ubrania to jeszcze ok, ale buty :ico_olaboga:
Wcześniej dzieci mogły przynosić swoje picia do przedszkola, choć herbata kompot jest cały czas, ale wiadomo jak to dzieci. Niestety od tego roku dyrekcja zabroniła, i się nie dziwię... okazało się że w czerwcu panie skontrolowały te picia dzieci i okazało się że np mają w butelkach sfermentowany sok, albo skisłe mleko. Nawet nie chce myśleć co by się działo jakby doszło do zatrucia, bo przecież wtedy rodzic by nie wziął odpowiedzialności tylko by powiedział że w przedszkolu to się stało. I efekt taki jest że jest zakaz. Więc każda z grup szukała jakiegoś rozwiązania, u nas zdecydowaliśmy się na składkę po 5 zł i kupno wody mineralnej zdrój, albo tej owocowej. I pani daje dzieciom tą wodę. Oczywiście wszyscy rodzice się zgodzili na to pod czas zebrania. A teraz Martyna mówi że L i L przynoszą swoje picia. Mamuśki powiedziały pani że ich dzieci potrzebują więcej pić... :ico_zly: a skąd wiedzą ile potrzebuje inne dziecko?
Pani nie chciała się z nimi kłócić :ico_zly: ale ja tego tak nie zostawię. Co są równi i równiejsi :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

Re: Dzieciaczki 2007

04 paź 2012, 11:55

no to rzeczywiście macie przerabane.U nas całe szczescie nie ma wywyższania :ico_sorki:
u nas w przedszkolu to są takie duże baniaki z wodą mineralną,są jednorazowe plastikowe kubeczki i dzieci jak chcą to sobie same idą nalać i piją
Pani sie kiedyś śmiała,że jak jedno zawoła piciu to od razu cała grupa chce pić i to samo z sikaniem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

04 paź 2012, 16:53

moni26 masz rację,tego z tymi napojami nie odpuszczaj,zgłoś to do dyrektorki jak nic,bo tak być nie powinno :ico_nienie: a rewia mody no cóż,szkoda słów chyba...u nas jak zauważyłam to strojenia jakoś nie ma,tylko jak Hania była jeszcze w 3-latkach to tam nieraz jedna przez drugą dziewczynkę się przechwalały,że mają nową sukienkę albo buty :ico_haha_01:
Pani sie kiedyś śmiała,że jak jedno zawoła piciu to od razu cała grupa chce pić i to samo z sikaniem
o tak :-D

Hania chyba na angielski zacznie chodzić,zachciało jej się nagle
siostra A ma jutro sprawdzić czy jest jeszcze miejsce i stwierdziła,że połowę będzie nam dokładać,chociaż 26 zł to nie majątek
i że Hani raczej pewne,że będzie Mops opłacał posiłki tylko muszę to zaświadczenie o zarobkach za wrzesień zanieść do Mopsu a jak A był 2 powiedzieć w kadrach,że potrzebuje,to babka,że dopiero za tydzień 9 będzie :ico_zly: przecież pzrelewy robią już 8 to na pewno wcześniej będzie miała naliczone wypłaty :ico_noniewiem: może jutro jeszcze zajedzie a jak nie to w poniedziałek go poślę jeszcze niech się dowie,bo im szybciej tym lepiej
bo wolę już teraz zapłacić tylko 68 zł opłaty stałej niż 160 zł całości :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Dzieciaczki 2007

04 paź 2012, 17:58

moni26 masz rację,tego z tymi napojami nie odpuszczaj,zgłoś to do dyrektorki jak nic,bo tak być nie powinno :ico_nienie:
nie ma takiej potrzeby żeby uderzać do dyrektorki. Na szczęście nasza wychowawczyni to konkretna babka i powiedziała że to załatwi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

05 paź 2012, 08:55

hejka

zimnica znowu....

moni26 to fajną macie babkę,że taka konkretna jest :-D oby tylko skutecznie zadziałała

u nas jest właśnie taki duży baniak z wodą i kubeczki jednorazowe i jak dzieci chcą to sobie piją :-)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

Re: Dzieciaczki 2007

05 paź 2012, 10:48

cześć mamuśki

jak pogoda u was....?
u nas jesień
wieje,niebo zachmurzone,zimno..brrr chciałam nawet napalić w piecu ale wziełam sie do roboty :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie: i od razu sie rozgrzłam

mój przedszkolak ma dzis imieninki wiec stawiam wirtualnie :ico_tort: :ico_kawusia: :ico_kawa:
zrobiłm 3-bita na popołudnie bo dziadki i chrzestny z rodzinką wpadnie na kawke
a wy robicie swoim dzieciom imieninki..?
Ja jestem zdania,że jak juz to urodzinki.I tak kjażdy ma dosyć wydatków.Chociaż wiadomo nie chodzi tu o jakieś super wypasione prezenty tylko tak symbolicznie.
aa miałam was jeszcze pytać czy wasze dzieci chodzą np na urodzinki do kolegów/koleżanek z przedszkola...?
Igor był ostatnio u kolegi.Miałam problem z prezentem bo nie chciałam dużo kaski wydawać.Rodzice kolegi sa zamożni wiec pomyślałam,że napewno wszytko ma.Kupiłam gre planszowa.Mam nadzieje,ze solenizant był zadowolony :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

05 paź 2012, 11:06

aniaj84 szalejesz z robotą :-D :-D
jak pogoda u was....?
u nas jesień
u mnie to samo,choć na szczęście bez deszczu :ico_sorki:
mój przedszkolak ma dzis imieninki wiec stawiam wirtualnie :ico_tort: :ico_kawusia: :ico_kawa:
zrobiłm 3-bita na popołudnie bo dziadki i chrzestny z rodzinką wpadnie na kawke
a wy robicie swoim dzieciom imieninki..?
wszystkiego najlepszego dla Igorka :ico_buziaczki_big:
co do imienin nie obchodzimy i nie robimy
tylko urodzinki
które czekają nas już 10 października,ale imprezka 13 będzie-robię tylko torta i może jakieś ciasto takie szybkie + dla dzieci których będzie 5 (z moją 2) :ico_oczko: chipsy,cukierki,soczki i starczy :-)
jeszcze muszę oczywiście zaproszonych gości poinformować zawczasu,co by nie narzekali,że za późno się dowiedzieli :ico_noniewiem:
aa miałam was jeszcze pytać czy wasze dzieci chodzą np na urodzinki do kolegów/koleżanek z przedszkola...?
póki co nie,przynajmniej Hania nic nie napomniała jeszcze,że chce iść do jakiejś koleżanki/kolegi na urodziny

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość