Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 paź 2010, 08:55

Witajcie kochane :-)
Stawiam :ico_kawa: na dobry dzionek.
Wróciliśmy w poniedziałek w nocy. Wylot nam się udał, odpoczęliśmy, pozwiedzaliśmy, tyle, że trochę krótko.
Nie doczytam Was teraz, bo naklikałyście sporo...

Jak Wasze samopoczucie ciężaróweczki? :ico_haha_01:
Coś się pozmieniało? Co nowego u Was?
Proszę o krótki skrócik :-D

Miłego dzionka...

[ Dodano: 2010-10-27, 15:23 ]
Anijka, kochana, widzę, że Cię rozłożyło porządnie... kuruj się i dużo zdrówka Ci życzę.
Mania, moja Ula jest małą dzidzią tylko wtedy kiedy ma sama jeść w innych sytuacjach mówi o sobie, że jest duża dziewczynka i że będzie się opiekować Stasiem i bawić się z nim. Masz śliczną córcię :-) Super fotka.
Manenka, spóźnione życzenia imieninowe :ico_prezent:
AniaZaba, duży synuś jest :-) Ważne, ze wszystko dobrze z nim :ico_brawa_01:
Ja też mam kiepską morfologię i też dostałam żelazo, ale nawet nie mam problemu z przyswajaniem go, żadnych żołądkowych problemów nie mam. Co do wagi, to moja od początku ciąży pokazuje 1 kg mniej, ale ja miałam przed ciążą spory zapas tłuszczyku, więc Staś bierze z zapasów :-D Mnie ciągnie najbardziej do jabłek, choć przed ciążą za nimi nie przepadałam, a teraz tak bardzo mi smakują...
Buzok :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 27 tydzień :ico_szoking: jak to zleciało... nie widzę tego łóżeczka, które zamówiłaś, jakiś błąd na stronie.
Tynusz 100 lat dla mężusia
:ico_prezent:

No i udalo mi się Was doczytać.
Ja ostatnio, odpukać, zgagę mam rzadziej, więc nie narzekam, jem raczej wszystko na co mam ochotę, ale raczej mniej niż zwykle i preferuję mięsko bardziej niż słodycze.
Z Ulą też w ciąży przybrałam tylko 8 kg, a po urodzeniu miałam 14 kg mniej niż przed ciążą, więc myślę, że taka moja uroda, co mnie cieszy, bo do chudzielców nie należę. Jakbym miała jeszcze teraz przytyć z 14 kg lub więcej, to bym chyba się już nie ruszała :ico_haha_01: także widzę, że u mnie najlepszą dietą jest ciąża :-)

[ Dodano: 2010-10-27, 20:08 ]
A co tu takie pustki? Co porabiacie ciekawego?

JA padam ze zmęczenia i zaraz się chyba położę... mam ochotę wielką na amarulę i chyba skuszę się na odrobinkę....

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 paź 2010, 20:49

hej

ja dziś miałam wizytę :-)
z Nell wszytko w porządku, serduszko bije jak szalone 158, bardzo ruchliwa dziewczynka :-)
macica, badanie moczu i ciśnienie mam bardzo dobre :-)
a na zaparcia i wzdęcia dostałam taki syropek , mam nadzieję, że szybko pomoże :ico_sorki:

Pinko witaj spowrotem :ico_brawa_01:
super, że wypad sie udał :ico_brawa_01:
u mnie samopoczucie jak najbardziej ok chodź wszytko z rąk mi leci nie wiem czemu :ico_noniewiem:
ja czekam na top model a potem gotowe obejrzę i spac :-)

Buzok
ja tez nie widzę łóżeczka
i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a 27 tdz

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

27 paź 2010, 21:29

Tynusz 100 lat dla mężusia
dziękuję serdecznie :-D
już prawie cały tort wsunął :-D łakomczuch :ico_haha_01:
Wylot nam się udał, odpoczęliśmy, pozwiedzaliśmy, tyle, że trochę krótko.
to super, no iestety co dobre zawsze szybko się konczy.. a szkoda :ico_oczko:
no ale świetnie że odpoczeliście sobie :)
a w ogóle to gdzie byliście? bo nie doczytałam :ico_noniewiem:
z Nell wszytko w porządku, serduszko bije jak szalone 158, bardzo ruchliwa dziewczynka :-)
super wiadomość :-D niech rośnie maleńka :ico_brawa_01:

u mnie Julcia tak 2 dni temu w ocy brykała że prawie nic nie spałam, a wczoraj w nocy tak główkę wypychała że czułam ją pod ręką :ico_szoking: , nasz kolega mówi że Ona pewnie tańczy w brzuchu i sobie miejsce robi :ico_haha_01: :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

27 paź 2010, 21:52

Wylot nam się udał, odpoczęliśmy, pozwiedzaliśmy, tyle, że trochę krótko.
To super, że wypad udany
http://allegro.pl/lozeczko-z-szuflada-k ... 00507.html proszę to link na łóżeczko może teraz będzie ok.
za 27 tydzień jak to zleciało..
Oj zleciało zleciało i dalej też zleci :ico_sorki:
Ja ostatnio, odpukać, zgagę mam rzadziej, więc nie narzekam,
mnie ostatnio budzi w nocy :ico_noniewiem: w ciągu dnia jej nie mam :ico_sorki:
A co tu takie pustki? Co porabiacie ciekawego?
Jakoś tak ostatnio faktycznie jest pusto :ico_noniewiem:
z Nell wszytko w porządku, serduszko bije jak szalone 158, bardzo ruchliwa dziewczynka
super i tak ma być dalej. Ja mam wizyte u mojego gina jutro i mam jakieś głupie przeczucie, że dostane skierowanie do szpitala, bo okropnie się źle ostatnio czuję. Często słabne, a przy takich osłabnięciach mam ciśnienie tak jak np dziś 82/40 :ico_placzek: moja mama normalnie dziś nie wiedziała co ze mną robić :ico_olaboga: .
już prawie cały tort wsunął
musiał być naprawde dobry a może wrzuć do kuchni lub tu do nas przepisik

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

27 paź 2010, 22:12

musiał być naprawde dobry a może wrzuć do kuchni lub tu do nas przepisik
jutro napiszę :-D bo już dzisiaj wysiadam :-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 paź 2010, 22:42

Tynusz1, no własnie sto lat dla męza :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
nasz kolega mówi że Ona pewnie tańczy w brzuchu i sobie miejsce robi :ico_haha_01: :ico_haha_01:
puki ma miejsce to tańczy , później będzie sie tylko rozpychać :ico_haha_01:

buzok14, łądne łóżeczko :ico_brawa_01:
ja mam turystyczne , jak dla mnie bardziej praktyczne bo wszędzie mogę zabrać, jak jadę do Pl to pakuję do auta i dziecko spi w swoim łóżeczku , a ja lubie praktyczne rzeczy :ico_haha_01: :ico_haha_01:
w domu nie mam żadnych figurek bo dla mnie to tylko zbieralnia kurzy :ico_oczko:
Często słabne, a przy takich osłabnięciach mam ciśnienie tak jak np dziś 82/40
:ico_olaboga: mam nadzieję, że ci gin pomoże, wykryje przyczyne tych osłabnięć :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

27 paź 2010, 23:28

buzok14, trzymam kciuki, ja mam takie ciśnienie prawie cały czas wiec wiem co czujesz, w poprzedniej ciązy poszłam do lekarza i miałam 80/39 i puls 120, ale nie zdarzyło mi sie jeszcze zasłabnąć, w tej ciąży max ciśnienie jakie miałam przy mierzeniu to 96/55.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 paź 2010, 08:16

Witam wszystkich ja już wyprowadziłam małą na busika do przedszkola, a teraz wyleguję się w łóżeczku.
Adrianek kopie jak szalony.
ale nie zdarzyło mi sie jeszcze zasłabnąć,
a ja dziś ide do lekarza na kontrole po południu i zobaczymy co mi powie.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 paź 2010, 08:20

z Nell wszytko w porządku, serduszko bije jak szalone 158, bardzo ruchliwa dziewczynka :-)
macica, badanie moczu i ciśnienie mam bardzo dobre :-)
no to super wiadomość :ico_brawa_01:
a w ogóle to gdzie byliście? bo nie doczytałam :ico_noniewiem:
polecieliśmy w odwiedziny do rodzinki do Londynu :-)
proszę to link na łóżeczko może teraz będzie ok.
ładne i bardzo tanie jak na taki zestaw :ico_szoking:
mam ciśnienie tak jak np dziś 82/40 :ico_placzek:
to niskie, daj znać co Ci gin powiedział... Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :ico_sorki:

Witajcie, stawiam :ico_kawa: na rozbudzenie.
Stasiu mi dzisiaj od rana bryka jak szalony.

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

28 paź 2010, 08:28

Dziendoberek. A ja dzisiaj cos dospac nie moglam, obudzilam sie przed 6 czasu lokalnego (w Pl to 7). Pewnie podroz daje sie we znaki, bo czlowiek jakis taki rozregulowany :-D
Smiejemy sie z mezem ze naszej Oliwce pepowine nie do konca przycieli, bo jak ja wstane, to ona po prostu jak za sznurkiem, 5-10 minut i tez wstaje :ico_brawa_01: ale dzisiaj to juz wyjatkowo nie moglam wylezec na lozku :-D wiec sobie siedzimy i ogladamy bajeczki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość