Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 kwie 2008, 21:09

Z tą grzecznością to nie przesadzajmy - przede wszystkim to on jest żywiołowy i towarzyski chłopak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 kwie 2008, 21:21

Kamizela,swietna kamizelke ma Wikus w podpisie!!!moj kolorek :-D

a zapomnialam napisac ze Maya wrocila do korzystania z lezaczka :ico_szoking: ...wyjelismy zeby mala Hania mogla sie pobujac u nas i Maya dawno go nie widziala i zachwycona jest nim normalnie!..potrafi sie sama bujac,siada i oglada bajki alo teledyski na swoim bujaczku :ico_haha_01: a ze niby do 4 latek moze jej sluzyc to niech jej dobrze sluzy...hihihi...sprzet na lata :ico_oczko:

Sikorko,dzis w parku kupilismy soczek ze slomką i Maya tez od razu zalapala o co w tym biega...wziela kartonik i w nogi...pol naraz wypila :ico_szoking: ...chyba trzeba ja ograniczac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 kwie 2008, 21:23

Kurcze ja muszę jutro też wypróbować tą słomkę :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 kwie 2008, 22:03

ja tez chyba porozgladam sie za ta slomka bo prawde mowiac to mala umie pic z niekapka ale nie potrafi sobie go podniesc wiec musi byc ciagle pelen a taki znowu ciezki
i tak w kolo macieju

dario kochana duzo sloneczka dla ciebie i milosci i jeszcze całej gromadki takich majeczek :ico_tort:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 kwie 2008, 22:06

GLIZDUNIA, kochana zycze Ci Aby wszystkie dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny, co rozwiewa smutki.
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 kwie 2008, 22:10

No to ja jutro też słomkę wyciągnę :-D

Daria to ok, super że wszystko poszło. Sukienek nigdy dość!!! toż to kobieta!!! :ico_haha_01: No, a leżaczek się przyda, hehehehe, dzieci tak mają, że po jakimś czasie coś je na nowo cieszy, fajnie!
No, ja się pokażę jutro ok? bo dziś mi zdjęcia kijowe wychodzą

Kamizela ślicznie wyglądacie!!! już mi się bardzo podoba TWoja fryzura! na prawdę bardzo korzystnie. Wiktorek przystojniacha i kamizelkę ma śliczną, a w sumie obie :ico_haha_01:

Powiedzcie, co można wymyśleć na prezent na roczek? mój brat chce Hani kupić jeździk lub łosia do bujania z IKEA, ale mi te prezenty nie bardzo...bo coś tam do bujania ma dostać od teściów...a jeździk to już nie bardzo na nią...bo ma ten pchacz,a na później taki rowerek...
znalazłam na allegro fajny pilot dla dzieci, uczy cyfr i liter i jakieś odgłosy zwierząt są...ale nie wiem czy gdzieś w sklepie dostaną...co jeszcze???

a teraz idę już spać i do wieczora jutrzejszego moje panie!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 kwie 2008, 22:13

co do slomki to pewnie ta umiejetnosc przyda sie nieraz w terenie ale w domu Maya pije tylko ze swojego kubka.....niekapek poszedl w odstawke bo gorne zeby przeszkadzaja jej w piciu...hihihi jako bezzebna istota potrafila a teraz cos sie tam napije ale nie zeby to lubila...za to kubek uwielbia !!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 kwie 2008, 22:18

ja wlasnie sie zastanawiam co malej kupic na roczek i co zaproponowac rodzinie
boje sie co mogą wymyslec
myslałam o krzesełku uczydełku

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 kwie 2008, 22:21

Frydza,dziekuje bardzo za zyczonka :-D :ico_wstydzioch: :ico_sorki:

Zborra...no ja tez kombinuje z prezentem dla Mayci...bo moja mama wymyslila wozek dla lalki ale ja sama juz tez wypatrzylam wozeczek taki fajny,stabilny i wiem ze w PL taki kosztuje 180zl :ico_szoking: a u nas w lepszych kolorkach 17f....i mama chce w zamian pomysl na cos innego...i moze basen taki maly dmuchany?ale dzis widzialam u nas taki super kolorowy z daszkiem i chyba taki bym chciala wiec znow lipa.....albo Laptop uczacy,albo zestaw bajek czytanych na kasetach.....no nie wiem...my w sobote znow idziemy na roczek i kupujemy lalke taka od 12mcy....Maya swoja uwielbia wiec moze tamta dziewczynka tez polubi....
a pchacz zawieziemy sasiadce do PL bo juz nie uzywamy....trzeba zrobic przeglad zabawek coniektorych bo sie walaja nieuzywane-choc nie wiadomo czy za jakis czas znow nie przyjda w laski nie?
zrobilam sobie wlasnie pilling stop....bo znalazlam taki kosmetyk w szafie hihihi...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 kwie 2008, 22:24

a ja na pocieche dzisiaj dokonałam duzych zakupów

http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=333096

no i http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=396614

i juz sie doczekac nie moge

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość