Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 kwie 2008, 22:34

Jagodka,swietnie!!!gratuluje udanych zakupow.... :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

28 kwie 2008, 08:46

Dzień dobry To ja pierwsza, więc tak:
GLIZDUNIA, spóźnione ale bardzo szczere życzenia urodzinowe. Przepraszam, ale wczoraj nie miałam jak wejść.

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla zaległych solenizantów.

No nad prezentami to i ja się zastanawiam bo chrzestny pyta co się przyda a ja pojęcia nie mam :(

AAAA Zbora bardzo się cieszę że biopsji nie musi być :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A u nas śliczna pogoda i my cały dzień na dworzu tylko na jedzonko wracamy do domku. A z tą słomką to i ja muszę popróbować. Wczoraj byliśmy w lesie i koleżanka narobiła nam zdjęć więc później wkleję :-)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 kwie 2008, 09:05

hej!

No tak.basen młoda dostanie i kulki od moich rodziców...teletubisia z ekranikiem i piaskownicę od teściów, huśtawkę od cioci...i weź tu człowieku wymyśl jeszcze prezent... :ico_haha_01:

Jagódka :ico_brawa_01: za zakupy!!!

U nas też śliczna pogoda, więc mała dziś się będzie wietrzyć. I nawet babci nie trzeba przekonywać, że mała może iść rozebrana bardziej na powietrze i w opasce :-D
A my po pracy na zakupy, więc wrócę późno.

Uciekam i życzę miłego dnia!!!

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

28 kwie 2008, 09:08

A teraz parę fotek z wczoraj ;)
Tu jeszcze w domku
Obrazek
Kocham drzewka
Obrazek
Rodzinka w komplecie
Obrazek
Śliczne kwiatki
Obrazek
Ja chodzę :)
Obrazek
Jestem poważny
Obrazek
Z tatusiem
Obrazek
A tak padłem po spacerze
Obrazek

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

28 kwie 2008, 09:10

hej hej
po pierwsze sto lat sto lat niech żyyyyyyyyyyjeeeeeeeeeee żyyyyyyyyyyjeeeeeeeeee nam sto lat sto lat niech żyyyyyyyyyyjeeeeeeeeeee żyyyyyyyyyyjeeeeeeeeee nam niech żyyyyyyyyyyjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee naaaaaaaaaaaaam. Wszystkego najlepszego z okazji urodzin Glizduniu

wróciłyśmy. Nie obyło się bez zgrzytów. W końcu powiedziałam teściowej ze jak nie chce to nie musi przyjeżdżać i się jakoś odczepiła od imprezy na wsi. "Ostatecznie to Ali urodziny to można zrobić we Wrocławiu"
Alicja spędziła wczoraj cały dzień w ogrodzie. Jak Mariusz wróci to powklejam zdjęcia. Coś mi sie nie chcą importować z aparatu. No i najważniejsze. Kupilimy w sobotę wózek dla Alicji. Spełnia wszystkie nasze wymogi łącznie z ceną. Niecałe 300zł :ico_brawa_01: to jest nasz prezent urodzinowy dla Ali :-) a jeśli chodzi o prezenty, to z tego co wiem będzie tak:
od chrzestnej - duże puzle piankowe na podłogę
od naszej przyjacółki - komplet klocków drewnianych
od moich rodziców - pieniążki i jakieś ubranko
od szwagierki - zestaw zabawek do piaskownicy i piłka
od teściów - nie mam pojęcia, albo dołozą się do prezentu do szwagierki, albo nie dają nic "ubranek i zabawek to ona ma tak dużo że nie opłaca się nic kupować"
nie wiem co dostanie od naszego przyjaciel ale pewnie też kaskę :-)

dobra zmykam bo młoda ma chyba pełną pieluchę bo coś zalatuje :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 kwie 2008, 09:39

hejka

dzien u nas zapowiada sie piekny, z reszta chyba jak dzis w całej Polsce wiec zaraz ruszamy na plac..
jesli chodzi o prezenty, to teście kupią na pewno rowerek, chrzesta i moja mama skaldaja sie na taki plastykowy domek dla Mili do ogrodu, a moja siostra ma zamiar kupic drewniana piaskownice zamykana, wiec co do tych prezentow nie mam zastrzezen kazdy sie przyda, od pradziadkow na pewno dostanie kase wiec dokupie pewnie basenik i jakies tam zabawki do wody, bo jeszcze nie ma..a od nas???????to jeszcze wielki znak zapytania, musze cos wymyslic..
ale glizdunia tego laptopa to bym nie polecała, ja kupiłam chrzesniakowi na 4 urodziny bo bardzo chciał ale jeszcze 4 latek jest za głupi na to, bo od razu to rzucił w kat, wiec co dopiero roczne dziecko..ale to moja subiektywna opinia..

zdjecia dzieciaczkow super..kamizela widzisz jak sie usmiechasz to widac jaka jestes szczesliwa mamusia :ico_oczko:
patrycja le a co krystek ma na czole, takie guza se nabił :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

28 kwie 2008, 09:43

ladybird23, no to taki guz :) Ale już i tak wygląda lepiej niż wcześniej bo spadł mi na balkon a tam jest tylko beton no i guz i zadrapanie gotowe.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

28 kwie 2008, 11:00

ja tez nie wiem co kupic malej na roczek tym bardziej ze nie mam kasy wogule!!!!
musze chyba tesciom powiedziec zeby piaskownice zamykaną kupili bo sie przyda jak sie wyprowadzimy

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 kwie 2008, 11:31

hello...my juz spacerek chustowy zaliczylysmy...teraz Maya spi....

Lady...a dla dobrej grupy wiekowej kupiliscie tego Laptopa?bo ja mysle o takim dla maluchow...z nauka ksztaltow,kolorow itp....u nas w kazdym badz razie jest bardzo duzy wybor w takich laptopach i dla kazdego wieku inny...no i wiadomo ze nie kazde dziecko sie interesuje sprzetem...Maya np. lgnie do naszego laptopa jak mucha do lepu :ico_haha_01: a ze sobie nie poradzi to sie nie boje bo wiem ze bawi sie ladnie zabawkami od 18 mcy i na 2 latka....np ma pianinko z mikrofonem i potrafi obslugiwac wszystkie funkcje wlacznie z dmuchaniem w mikrofon :-D :ico_oczko:

Pati,swietne fotki Krystka!!!no a ten guz to niezle wyglada....to taka zdarta
skorka co?

Zborra a wy kupujecie normalny basenik do wody i pileczkami wypelnicie czy mowisz o specjalnym tym takim wyzszym do pileczek?...ja znalazlam super basenik do wody z daszkiem....szukalam takiego na necie zeby w PL mogli kupic i nonono...nie ma takich :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-28, 11:41 ]
http://www.elc.co.uk/age-3
tu podaje linka do zabawek w grupie wiekowej 1-2 latek....wlasnie w tym sklepie u nas dzieci moga sie bawic wszystkimi zabawkami i testowac je :-D .....gadalam z mama wlasnie i mam dla niej kupic basenik ...wiec 1 prezent zaklepany...za kase ktora dostanie kupimy napewno rowerek(taki od 12mcy do 4 lat)....i piaskownice.......a reszte sie zobaczy......chcialabym zeby zostaly jej jakies pieniazki na kontcie....wiec moze jedna z tych rzeczy sami jej kupimy.....licze tez ze beda promocje bo lato sie zbliza :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-28, 12:05 ]
no wiec ja juz mam jasnosc w glowie :ico_noniewiem:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i jeszcze mam rowerek wybrany tylko fotki nie da sie wkleic....
reszta prezentow niech bedzie niespodzianką!!!!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 kwie 2008, 20:26

Hej. W końcu udało mi się tu zajrzeć :ico_zly: :ico_sorki:

zborra :ico_sorki: :ico_sorki: za komplement :ico_oczko: Ja już też przywykłam do włosów, ale strasznie szybko pojawiły się odrosty :-)

jagódka gratuluję udanych zakupów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Patrycja fajnie was zobaczyć :ico_brawa_01: Biedny Krystianek - ale będzie miał pamiątki po swoim guzie :ico_olaboga: :-D

Jeśli mowa o prezentach to u nas nie będzie cyba takiego szału :ico_noniewiem: Wiem tylko tyle, że teściowa razem z chrzestną kupują rowerek, chrzestnego nie będzie to może wyśle kasę, moi rodzice też pewnie rzucą parę groszy, siostra może jakąś zabawkę, no i nie mam pojęcia co my kupimy :ico_noniewiem:

Tak poza tym to Wiktor ma katar więc same wiecie :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość