Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 sie 2011, 12:38

Hej dziewczyneczki!
Pogoda fatalna:/ niestety, nic się przez to nie chce

Później wpadne to napiszę coś więcej

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 sie 2011, 12:43

no ale kupki juz sa normalne :ico_oczko:
To dobrze. Nie wiem czy winogrona tak wpływają :ico_noniewiem:
cały czas jestem na diecie bezmlecznej......to cholersto jest wszedzie ....czasem mam dosc :ico_zly:
Oj, tak, to bardzo ciężko nie jeść nic co nie ma mleka lub nie jest jego przetworem.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 sie 2011, 12:56

Oj, tak, to bardzo ciężko nie jeść nic co nie ma mleka lub nie jest jego przetworem.
wiem cos o tym :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

10 sie 2011, 19:08

cześć babeczki :-)

Krzysiu dzisiaj straszna maruda, mało śpi, rozdrażniony jakiś :ico_noniewiem:

Zoola dziękuję :ico_wstydzioch: do wagi sprzed ciąży zostały mi 2kg, ale chce zrzucić ok 5kg, żeby zmieścić się w moje ukochane jeansy :-D A Tymonek kawał chłopa :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Koroneczka ta dieta nie jest typowo białkowa, to nie Dukan, bo jem od razu warzywa-duże ilości, owoce do godz. 12, mięso każde, pieczywo ciemne, ciemny ryż no i dużo nabiału, ale słodyczy mi strasznie brakuje :ico_sorki: Dzieciaczki dają wielką radość, a jeszcze taki słodki uśmiech zawsze rozbroi :-D Na wakacje planujemy na Wyspy Kanaryjskie, mamy znajomego w biurze podróżny, to znajdzie nam jakiegoś fajnego lasta :ico_oczko:

Murchinson my też myśleliśmy o Chorwacji, ale to strasznie daleko jednak.

uciekam, bo młody wyje, wykąpię go i zajrzę później

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 sie 2011, 19:16

Murchinson my też myśleliśmy o Chorwacji, ale to strasznie daleko jednak.
My jeśli zdecydujemy się na Chorwację to wyłącznie samolotem bo to 2 godz.. Sądzę, że my to raczej na Dżerbę się skusimy lub w ogóle tamten kierunek. Lecicie z Krzysiem czy sami bo to ok. 5 godz. lotu?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 sie 2011, 21:08

I dopiero mam dłuższą chwilkę, żeby napisać...
Brak mi słów...moja bratowa na dzisiaj była umówiona do tego lekarza prywatnie i wiecie, że nie poszła :ico_szoking: :ico_szoking: Stwierdziła, że będzie chodzić do tego konowała, bo inaczej takiego lekarza nazwać nie idzie, który za każdym razem gada co innego. Ehhhh...

Cały dzień nas w sumie nie było, byliśmy w naszym domku zobaczyc jak robota idzie, potem u kuzyna z którym jedziemy nad morze dogadać szczegóły i tak zleciało...

Markotka, z produktów, które wypisałaś dietka jest ok :-) Życzę szybkich efektów :-) Wyspy Kanaryjskie fajna sprawa. A co do Chorwacji my się nie boimy wyprawy samochodem :ico_haha_01: Nie jest źle, bo poza Polską leci się samymi autostradami!

Zoola, ładnie Tymonek waży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 sie 2011, 21:15

hej dziewczyny

Stawiam :ico_tort: za 3 miesiące Liwii

My sę urlopujujemy :-)
Ośrodek w którym mieszkamy jest naprawdę super, niestety pogoda średnia (przynajmniej na plażowanie), ale nie siedzimy w pokoju, non stop gdzieś jeździmy, chodzimy na spacery. Jest u SPA jutro idę na masaż :-D
Dziewczyny grzeczne, ogólnie jesteśmy zadwoleni, chcieliśmy pobyt przedłużyć, ale na tą chwilę nie ma miejsc.

Co do wakacji (u nas juz przyszłorocznych) to my chyba do Bułgarii polecimy, byliśmy w tamtym roku w super hotelu, lot samolotem tylko ok. 1h więc z dzeciakami spoko.

A z dodatkowymi kg to mnie ich przybędzie po tym pobycie, jedzenie super, nie mogę się oprzeć deserom :-)

Zmykam, bo mąż czeka :-D

Pozdrawiam, buziaki

A.. koroneczka udanych wakacji, oby Wam pogoda sprzyjała

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 sie 2011, 07:29

Witam z :ico_kawa:
Brak mi słów...moja bratowa na dzisiaj była umówiona do tego lekarza prywatnie i wiecie, że nie poszła :ico_szoking: :ico_szoking: Stwierdziła, że będzie chodzić do tego konowała, bo inaczej takiego lekarza nazwać nie idzie, który za każdym razem gada co innego. Ehhhh...
Bez komentarza.
Nowa :ico_brawa_01: dla Liwii. Dobrze, że możecie pojeździć po okolicy. Miłego relaksu w spa.
Jak Mateuszek je kaszkę :-D
Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 12:49 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 sie 2011, 09:03

NOWA, udanych wakacji kochana! I miłego relaksu w SPA :-)

Murchinson, jejciu jak słodko :-) Aż rączki wyciąga tak mu smakuje. Już się nie mogę doczekać kiedy ja podam Małemu takie rarytasy.

W ogóle to cześć :-)
Pogoda podobna jak wczoraj. Mam mnóstwo prasowania, więc za nie się wezmę, potem zaliczymy spacer i się spakuje. Chłopacy postanowili, żeby wyjechać o 3 rano :ico_szoking: Żeby koło 8-9 już być w Gdańsku, zaczynamy od zwiedzania Trójmiasta :-)
A.. koroneczka udanych wakacji, oby Wam pogoda sprzyjała
Dziękuję, mam nadzieję, że pogoda będzie, choć najważniejsze, żeby nie padało.

Wiola pisała do mnie, że też odpoczywa nad jeziorkiem dlatego nie zagląda. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 sie 2011, 10:21

Murchinson, jejciu jak słodko :-) Aż rączki wyciąga tak mu smakuje. Już się nie mogę doczekać kiedy ja podam Małemu takie rarytasy.
Mateuszek lubi kaszkę najbardziej jabłkową. Butelkę też sobie tak przytrzymuje i odciąga lub przyciąga do buzi, mały spryciarz.
Dzięki za pozdrowienia od Wioli. Ciekawe co u Ani? Ja mam jej 2 numery ale nie wiem który jest aktualny :ico_noniewiem:

[ Dodano: 11-08-2011, 10:23 ]
Koroneczka mi pediatra mówiła że kaszki można wcześniej podawać niż jest napisane. Ty teoretycznie będziesz mogła od 7 m-ca ale może pediatra pozwoli Ci podać w 6.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość