Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

02 gru 2011, 19:02

martasz napisał/a:
elibelli pytała co robi w wolnym czasie: siedzi przed kompem,albo tv
a co na tym kompie robi? gra w coś??? to może coś wymyślimy wspólnie:)
Filmiki na youtube ogląda, na gg siedzi, czatuje, wiadomości czyta (ogólnie to ma bzika na punkcie polityki - ciągle tvn 24 włączony :ico_olaboga: )

Ale chyba problem rozwiązany. Byłam z teściową na zakupach, bo chciałam kupić siostrze torebkę na urodziny i potrzebowałam rady. Wpadły mi w ręce bokserki z napisem: "W domu jestem królem,ale rządzi żona". Teściowej się bardzoo podobały, myślę, że teściowi też się spodobają. Fajnie, świątecznie zapakowane, do tego kupimy jakiś zestaw słodyczy..zapomniałam dodać, że oprócz tv i kompa jeszcze słodycze uwielbia :D
Bo wcześniej też tak mieliśmy, chcieliśmy dziecko, potem nie, potem znów tak, a jak stwierdziliśmy, że jeszcze nie, to zaszłam w ciąże. I teraz podobnie, jak zdecydowaliśmy, że nie chcemy od razu to pewnie zaraz zaciąże :ico_oczko:
)

No Antosia to my bardzo chcieliśmy, odstawiliśmy tabsy i się staraliśmy, teraz tragedii by nie było, ale byłby to nieplanowany szok ;)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 gru 2011, 19:09

szkieletorek nie sugeruj sie tym ze masz flaczki :ico_nienie: ja sie sugeruje tym ze szuka cyca, denerwuje sie przy piersi jak mu nie leci, płacze, i zasysa smoka tak jakby chciał go połknąć :ico_olaboga: wtedy butla w mig wciagnięta :ico_noniewiem:
ale dziś tylko ta jedna przed 11.00 :ico_sorki: do tej pory cycuś :ico_brawa_01: choc pewnie na noc zechce jeszcze flache wypić :ico_noniewiem: bo teraz woła co godzine :ico_olaboga:

upiekłam marmurek z przepisu z neta :ico_zly: zakalec :ico_zly: brrrrr
a tak sie starałam :ico_olaboga: ja nie wiem, laski tak chwalą przepisy z netu a mi coś ostatnio kiepsko wychodzą ciasta z takich znalezionych w necie :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 gru 2011, 19:20

laski tak chwalą przepisy z netu a mi coś ostatnio kiepsko wychodzą ciasta z takich znalezionych w necie :ico_olaboga:
Ja zawsze szukam przepisów tam gdzie są komentarze do nich i opinie czy dobre wyszło czy nie .
Jak na razie nie zdarzyło mi się że coś by mi nie wyszło.

My z Lilusią podrzemałyśmy troszku a za chwilkę idę mała wykapać.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

02 gru 2011, 19:31

Witam witam

Ja wymeczona po całym dniu bieganiny nawet jeszcze śniadania nie jadlam bo czasu nie miałam, u nas w bloku znow remonty i wieczny hałas więc uciekam jak szybko i daleko sie da żeby tylko w tym rumorze nie siedzieć.

Studia skończyłam jedne: handel zagraniczny a teraz chce zacząć fotografię artystyczna studiować, zobaczymy czy dam radę.

U nas nawet ok. mała cos teraz rozdrazniona jest. Torta tofi piekę dla mamy bo Barbara więc w niedzilę świętuje, ale imprezka jutro więc będę siedziała od rana u niej i gotowała dla gości pyszności :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 gru 2011, 19:33

Jak na razie nie zdarzyło mi się że coś by mi nie wyszło.
ja też szukam komentarzy, nie jestem jakaś lewa do pieczenia, zawsze coś tam upichce, robiłam zawsze ciasta ludziom na zamówienie na swięta i torty :ico_olaboga:
a teraz :ico_olaboga: masakra

eee lece bo mały sie kręci już :ico_olaboga:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

02 gru 2011, 23:00

Hej Kobietki:)

Ja też zabiegana jakas dziś, mała była w przedszkolu to my na zakupy szybko pojechaliśmy. Później odbiór Elizy, chwila w domu i z kolezanką po jej dziewczyny poszliśmy i u koleżanki do wieczora siedziałam.

Dzieci w łóżkach, Dorian śpi a Eliza z misiem śpiewa, ma takiego śpiewającego co to się rusza i serduszko mu miga i śpiewa z nim, ale jak w rytm jej idzie fajnie:)

szkieletorek ja tez mam piersi takie flaczki, nie sa wiecznie napąpowane mleczkiem no chyba, ze młody śpi baardzo długo, albo butlę podałam w między czasie, a tak to normalne są a mleko w nich jest, możesz mieć tez flaczki bo diętę zmieniłaś (zmieniłaś???) ale mleko będzie i nastaw się, że mała będzie domagać sie częściej bo nie będzie dostawac tego co do tej pory przez zmianę diety i troche to potrwa nim się przyzwyczai do nowej dietki

Mójmały mleka nie chce z butli, inne kupiłam, moim zdaniem smaczniejsze, nie śmierdzi jak tamto a on nie chce:( a musze go nauczyć bo sam z mężem musi zostawac choćby w czwartki jak ja mam angielski

izabellla super kirunek chcesz zacząć:) no i smaka mi tortem robisz, mniami, ja coś mam chęć na słodkości ostatnio, ale staram sie wciaż ich jeść jak najmniej, wole herbatę posłodzić, czy wafla z dżemem zjeść jak napchac się ciachami jak kiedyś.
My z Lilusią podrzemałyśmy troszku
ale ci zazdroszczę, ja nie wiem już co to drzemka po południu, ani nie wiem co to normalne spanie, tak często mnie dzieci budza:(
może 3h na dobę śpię

martasz no to super, ze już prezent wynaleziony:)

ja jednak scrablle nie kupuję, koleżanka mi odradziła, bo mają a jezyk zna dobrze i mówi, ze nie jest tak fajnie, jak polskie, więc musze cos innego poszukac dla meża na urodziny, chyba szczoteczke elektryczną bo jego już ma ze 4 lata i pora ja wymienić:)
musze sie wam pochwalić, wczoraj młodego przystawiałam do cycka jak na Przemka czekałam, a on najedzony był ale sobie ciumkał tego cyca długo i tak ciumkał że wyciumkał mi przypływ mleczka do jednej piersi, w nocy obudziłam sie z twardym cyckiem szkoda ze tylko z jednym no ale to zawsze coś no i tak pił i pił z tego cyca, potem dałam mu drugiego do ciumkania
i nie chciał mleka mod. był najedzony po cycusiach, niestety przed wyjsciem jeszcze szukał i musiał dostać butelkę no ale znów 16 godzin bez butelki wytrzymał czyli nie wszystko stracone
oby tak było, niech wcina cycolki ile wlezie)

a powiedzcie czy wiecie kiedy zaczyna sie dokarmiać stałymi posiłkami dziecko karmione piersia i butelką? bo nie wiem kiedy zacząc u młodego wprowadzać, bo Eliza na cycu i tylko na cycu 6 miesiecy była i wtedy dopiero zaczęłam stałe posiłki dawać. a na mm to chyba w 4 miesiacu sie wprowadza nie? To logicznie do tego jak dziecko na cycu i butli to chyba w 5 powinnam hahaha

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

03 gru 2011, 12:35

Ellibel tak jestem na diecie bez wapniowej hehhe

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

03 gru 2011, 12:57

a powiedzcie czy wiecie kiedy zaczyna sie dokarmiać stałymi posiłkami dziecko karmione piersia i butelką? bo nie wiem kiedy zacząc u młodego wprowadzać, bo Eliza na cycu i tylko na cycu 6 miesiecy była i wtedy dopiero zaczęłam stałe posiłki dawać. a na mm to chyba w 4 miesiacu sie wprowadza nie? To logicznie do tego jak dziecko na cycu i butli to chyba w 5 powinnam hahaha
z tego co ja się orientowałam to dziecko tylko na cycu to 6miesięcy, a na butli od 5, ale widzę, że dziewczyny podają już wcześniej, więc można próbować. Jednak jak nie będziesz chciała podawać wcześniej to spokojnie do 5 będzie miał wszystko co potrzebne z mleczka

Hej wszystkim! Mi też smaka narobiłyście tymi tortami i ciastkami, ja to taki łasuch, że hoho, zaraz ubiorę małego i pójdziemy do piekarni po kilka ptysiów :ico_brawa_01:. A potem zrobię 3bita - mega słodkie :ico_haha_01:.
Od wczoraj mam zjechany humor, no cóż - życie. Lecę do małego. Miłego dnia

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

03 gru 2011, 14:34

ja coś mam chęć na słodkości ostatnio
Ja przed porodem i wcześniej nie przepadałam jakoś bardzo za słodkościami a odkąd urodziłam to jem tego ogromne ilości , tylko słodyczami bym żyła.
ja jednak scrablle nie kupuję
Ja bardzo dużo grałam w scrabble na ,,kurniku,, i rok temu stwierdziłam że kupę sobie i będziemy grać , ale jakoś źle nam to wychodziło , nie wiem czemu ale na necie lepiej mi się grało tam mi samo podliczało punkty, i sprzedałam po jakiś 2 tyg .
a powiedzcie czy wiecie kiedy zaczyna sie dokarmiać stałymi posiłkami dziecko karmione piersia i butelką?
Ja słyszałam tak jak ty piszesz że 4 miesiące jak karmione butlą a 6 jak piersią . Ale Ola którą bawiłam karmiona była jak miała 4 miesiące mimo karmienia piersią.


Na forum cisza straszna.
Ja już domek mam wysprzątany , tylko pranie rozwiesić i jedno załączyć .
Tak że do końca dnia laba .

[ Dodano: 03-12-2011, 13:46 ]
Kobiety poradźcie mi coś co mam robić z ropiejącym oczkiem ?
Czy można wychodzić na pole wtedy ? Czy powinnam iść jak najszybciej do lekarza ?
Co stosować ?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 gru 2011, 15:01

wyjsc mozesz na pewno, a przemywac rumiankiem o ile nie ma uczulenia, ale czytam ze najlepiej isc do lekara bo to moze byc bakteryjne zapalenie. tyle co poczytalam na necie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość