Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 mar 2007, 11:19

Kasiulka- a apetycik ma właśnie się zastanawim czy tej zupy nie dać mu z póltora słoika, bo niezbyt sie najada

[ Dodano: 2007-03-13 ]
a pogoda super

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 mar 2007, 11:24

Przebrnęłam przez 9 stron :ico_olaboga: Mały śpi już 2 godzinę.I już 3 noc przespał całą.Ale i tak go biorę na karmienie 2 razy.A dzis spacer bo pogoda niesamowicie piękna. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wiosna,Wiosna!!!!!!!!! :-D :ico_brawa_01:
Wczoraj ubrałam go tylko w body,bluzeczkę polarową,spodenki i sweterek a na wierzch kamizelkę z podszyciem z polarku i kocykiem przykryłam i karczek miał cieplutki i nic a nic się nie zgrzał ani nie wyziębił.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 mar 2007, 11:47

a mój skarb właśnie się obudził, więc zmykam narazie miłych spacerków :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

13 mar 2007, 11:54

Nadrobiłam parę stron w ratach i nie wiele już pamiętam :ico_wstydzioch:
Współczucia dla Gosi - najgorzej jak coś się stanie i nikt w sumie nie wie co :ico_noniewiem:
Jolu Tobie lekarz pozwolił wychodzic na spacerki? bo mój mówi że lepiej nie wychodzic z dzieckiem :-( a ja nie mogę już wysiedziec w domu taka piękna pogoda :ico_placzek: . Nie wiem czy jednak nie wyjdę z nim na troszkę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 mar 2007, 12:02

akna-----a dlaczego w taką piękną pogodę masz siedzieć w domku?? To nic,że maluszek chory,na podwórku mu będzie lżej oddychać i wogóle.Korzystaj i się nie kłopocz o to,że coś się małemu Szkrabikowi stanie.Zmykamy na spacerek.

jjjjjjjjjjjjjjjikssskkkkkkkknnnnnnnnnnnnnnun------przekaz od Joachimka dla Wszystkich dzieciaczków forumowych. :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-03-13 ]
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Wiosna,Wiosna!!!!!!!!

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

13 mar 2007, 12:12

AAneta25 po zapaleniu płuc i oskrzeli oraz 1.5 miesięcznym leczeniu wolę trzy razy się zastanowic zanim zrobię coś co by mu zaszkodziło. A pytam Joli bo jej maluszek chorował ostatnio na to samo co mój.

Awatar użytkownika
misia23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:04

13 mar 2007, 12:26

Witam mamusie :516:

Mam jeszcze kilkanaście stron do nadrobienia wiec można powiedzieć ze niestety na bieżąco nie jestem to z powodu jakże :ico_haha_01: zacnej pogody i tego ze z Milanem niemal non stop na spacerki chodzimy a do tego mam tyle do załatwiania moja siostra wychodzi za mąż w przyszłym miesiącu a mnie przypadło świadkowanie :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: więc naprawdę mam co robić staram sie codziennie czytać choć kilka stronek dziennie żebym już zupełnie w tyle nie była :ico_szoking:
NAJSERDECZNIEJSZE życzenia DLA WSZYSTKICH dzieciaczków, które obchodziły SWOJE miesięcznice :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:
Witam nową koleżankę Grażynkę z córcią :ico_prezent:
Sosna oczywiście piękna fryzurka wyglądasz boooooooooskooooooo :580:
riterko ja wiedziałam że ty zdolna dziewuszka jesteś ale ze aż tak :ico_buziaczki_big: piękny sweterek zdolniacho nasza
Andzia ty wyglądasz jak -nastka z tymi włoskami :ico_sorki: ślicznie normalnie
a widziałam że Marittka odpoczywać pojechała hihihi :ico_dziecko: dzidzie pewno przywiezie :ico_haha_01:
dzięki za zdjęcia bardzo :ico_buziaczki_big: :ico_respekt:
a i mam mały problemik z wstawieniem avart. nie wiem jak go zmniejszyć wysyłałam zdj do Gosi ale narazie chyba nie ma na to czasu więc jakby któraś z was wiedziała jak się to robi i mogła dla mnie chwilkę czasu poświęcić to proszę o pomoc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Całuski :ico_buziaczki_big: na cały śliczny dzionek szalonek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

13 mar 2007, 12:31

możesz wysłać do mnie, ale na zaraz to nie będzie..... na wieczór ... my znikamy na spacer
Akna, Kocica to szleje z małym po parku, właściwie to mały szaleje na spacerach :-D

Awatar użytkownika
misia23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:04

13 mar 2007, 12:36

Dzięki Sosenko zaraz wysyłam i też na spacer spadam bo już w domu nie usiedzę :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

13 mar 2007, 13:14

Misia nieźle Ci idzie nadrabianie :ico_haha_02:
No i życzę niezłej zabawy na tym ślubie :ico_haha_01: ale z takim świadkiem to musi byc niezła imprezka :ico_urodzinki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości