Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 paź 2007, 14:42

Dziewczyny juz jestem po usg!!!

Wszystko jest w porzadku z Dzidzia!!! Wazy ok 1 kg (lekarz powiedzial, ze tyle ma wlasnie wazyc), ale co najwazniejsze to juz Wam mowie: "pyta sie co chce miec, na to ja ze chlopaka, a on do mnie to to Pani ma!!!!!!!!!!!!"

Moje przeczucia sie spelnily i bedzie chlopak!!! ALe sie ciesze!!! Szczegoly bede znac w poniedzialek jak dostane zdjecie!!! :509:

Zaraz do Was wroce tylko musze troche ochlonac..... ufffff

Buziaczki!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

19 paź 2007, 15:25

[size=150]Gosia GRATULACJE!!![/size] :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 paź 2007, 15:36

Dzieki Madzia!!!

Bardzo sie cieszymy, ze bedziemy miec synka!!!!!!!!!!!

Teraz to juz chyba wpadne w szal zakupowy..... :ico_oczko: Jednak to juz inaczej, jak sie wie kto tam bryka w Twoim brzuchu.....

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 paź 2007, 19:32

No gratuluję... Mój Jakub chciał mieć synka bardzo, a przez to, że nie wiedzieć czemu mi wszystkie sąsiadki i ciotki mówią, że na chłopaka wyglądam, to On wciąż nie traci nadziei, a ja na tyle straciłam pewność, że biorę dystans na płciową diagnozę lekarza :ico_oczko:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

19 paź 2007, 20:31

Wpadam na chwilke bo troche mi przeszlo .Dziewczyny czy bola was nogi bo mnie tak mocno ze w nocy sie budze

[ Dodano: 2007-10-19, 20:36 ]
MZ gratulacje :ico_haha_02:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

19 paź 2007, 21:39

mariola, mnie czasami bolą nogi ale chyba wtedy jak długo stoję albo chodzę.

mary, ja nie wiem na ile komputer jest szkodliwy, wydaje mi się ze az tak bardzo nie jest zeby mógł zaszkodzić dzidzi ale tak naprawde to nie mam pojęcia.
Co do muzyki to Maciek tez bardzo lubiał słuchac w nocy i to dosyc głośno, mi to nie przeszkadzało dopóki nie urodził się Patryk, w zasadzie duzo słuchaliśmy muzyki przy nim ale tylko w dzien. W nocy juz nie pozwalałam mu puszczac :-)

Gosia to teraz bedziecie mogli wymyślać imię dla synka. Macie juz jakies typy???

Fintifluszka, super psinkę miałas i naprawde bardzo byłas do niego przywiązana. współczuje ze tak wyszło.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 paź 2007, 23:54

Dzięki dziewczyny, zniknięcie mojego psiura to najgorsze co mi się dotychczas przydarzyło...

mary komputer chyba nie jest aż tak szkodliwy, ale w końcu szumi ciągle, mnie chyba też by denerwowało, gdyby moja dzidzia miała spać przy hulającym kompie, aczkolwiek moi znajomi od razu dziecko dali do pokoju innego niż swoja sypialnia-śpi razem z komputerem, który umila im czas gdy z nią siedzą...
Mariola mnie boli głównie kręgosłup jak dużo połażę-na przykład po zakupach, a na prawej nodze pod kolanem miałam zawsze taką "słabą żyłkę" która mnie pobolewała czasami i teraz się uwydatniła-bardzo błękit przebija przez skóre i się boję, że mi się żylak zrobi :ico_olaboga:
A tak w ogóle to ostatnio wstałam rano i nie mogłam przed kąpaniem ściągnąć pierścionków, a zawsze to robię, bo mi mydło włazi w szparki...

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

20 paź 2007, 08:40

Hej Kobietki!!!!
Dzięki za komplementy mojego brzuszka :ico_brawa_01: Rośnie cały czas....dynia jedna :ico_oczko: Dziś postanowiłam sobie juz kupić typową bieliznę ciążową, bo normalna zaczyna mnie uwierać :ico_zly:
Gosia gratulacje!!!!!Fajnie, że chciałaś synka i go masz :-D :ico_tort: Dziewczynki cieszę się, że wyniki macie znośne, tak w ogóle to jak czytam to się wszystkie na razie czujemy nieźle i tak trzymać! Wszystkim 100-dnióweczkom też najlepszego! :ico_tort:
Ja zasuwam do lekarza w poniedziałek i ciekawe, co mi powie. Jeszcze bym chciała trochę popracować, ale nie wiem jak to wyjdzie. Mój Synuś mi coraz bardziej ciąży :-D i szybko się meczę bardzo. Wczoraj to normalnie zaliczyłam odlot...od 17-tej w łóżeczku...taka byłam padnięta :ico_zly:
Co do imion, to się nam zmienia....mamy trzy typy. Ostanio Kuba, potem był Miłosz (to już wiecie) a na początku Radek :-)
Fintifluszka może i głupawy ten Twój piesio, ale naprawdę ładny!!!
Trzymajcie się ciepło!pa!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 paź 2007, 10:07

Goonia Ja też w poniedziałek do lekarza :ico_noniewiem: a piesia liczę, że zmądrzeje, w końcu to rasowa bestia, a jej głupolowatość szczenięca przeszkadza mi obecnie tylko dlatego, że jest już taka duża jak mój Major kiedy był dorosły, a takie z niej ciele... :ico_haha_01:
Ide teraz do sklepu kupić jej mięcho żeby ugotować jej jakąś papkę na cały dzień, a później zabieram się do robótki, bo kaska potrzebna-wyprawka w sklepie czeka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

20 paź 2007, 15:09

Zrobiłam sobie badanie moczu....i nadal mam bakterie :ico_zly: Kupiłam sok żurawinowy :-)
Finlitifluszka czym Ty się tak w ogóle zajmujesz? Podziwam Cię Kobieto, jak Ty możesz siedzieć np do 2 rano....ja bym zaliczyła kompletny odlot. A jeszcze pracować o tej porze? Jesteś niemożliwa! :-D Powodzenia u lekarza :-D Napisz co i jak po powrocie.
Acha i mam dla was śmiesznego newsa na koniec! :-D Obwód mojego brzuszka to 99cm! Czyli mam teraz prawie metr w pasie...hehehehe.... :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość