BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

10 maja 2008, 21:57

, napewno materacy koszt podobno 80 zl...tak????????i jakies kosmetyki, co sie kupuje??
Materac na pewno musi być twardy,piankowe są taniutkie,ale bardzo miękkie i niezdrowe...najlepsze są kokosowe lub kokosowo-piankowe,koszt koło 60 zł :ico_oczko:
Z kosmetyków dla dzidzi Sudocrem,jakiś olejek do kąpieli,mydełko,krem czy balsam po kąpieli :ico_oczko: Dla Ciebie polecam Bepanthen,rewelacyjnie goi podrażnione brodawki :ico_sorki: :ico_sorki:
a tez mam czesto ruchy nisko
Ja tez czuję ruchy bardzo nisko,zreszta już ostatnio pisałam,że mam wrazenie,jakby dziecko "wychodziło" już ze mnie :ico_noniewiem:

Ruchy też czuję słabsze,ale to juz w sumie 33 tc,więc dzidzi ma pewnie coraz mniej miejsca na fikołki

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

11 maja 2008, 09:16

Witam
my wczoraj siedzieliśmy na działce od 11-21,30było super
dziś jedziemy do Leśniowa o 11 jest msza z błogosławieństwem dzieci,a jest ładna pogoda to przy okazji będziemy mieć wycieczkę.
Życzę wszystkim miłego dnia
i znów nie mam czasu siąść i Was doczytać :ico_placzek: ,ale życzę miłego dnia

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

11 maja 2008, 22:16

Witajcie Wszystkie :ico_ciezarowka:

mam za sobą bardzo ciekawy dzień byliśmy na urodzinkach "90" fajny wiek nie ? :ico_brawa_01: :ico_oczko: było fajnie
ale takie posiedzenia to teraz nie dla mnie, bo myślałam ,że wyyjde z siebie tak mnie od tego bolało w krzyżu :ico_placzek:
ale pogoda nam dopisaŁa i wszyscy byli zadowoleni :ico_brawa_01:
życze Wszystkim dobrej nocki :ico_oczko:
i pozdrawiam

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

12 maja 2008, 05:57

Hej
my wczoraj byliśmy na grillu,zeszła sie cała paka znajomych z dawnych lat,ale fajnie było...wprawdzie jedzenie z grilla jakoś w :ico_ciezarowka: mi nie podchodzi,mam potem taki ociężały żołądek,ale i tak warto było jechać :ico_brawa_01:

Czy Wam sie też już "stawia" brzuszek??? ja wczoraj na wieczór miałam taki twardy,jak kamień :ico_szoking: Teraz mam "normalny"

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

12 maja 2008, 08:27

Hej
BeataW, mnie też się często stawia macica,ale mam nadzieję,że nie będzie wcześniejszych niespodzianelk,choć jestem pewna,że będę czerwcówką. Poza tym wczoraj mała wieczorem była strasznie aktywna,a później miała chyba czkawkę ja się wystraszyłam,że to drgawki jakieś,ale się uspokoił i chyba usnęła i śpi do teraz, nie wiem czy się mam martwić, choć przed chwilą chyba się poruszyła,więc mam nadzieję,że jest ok.
Jeśli chodzi o zakup materaca, to też mnie to czeka,ale dopiero jak Mała skończy 3-4 miesiące,bo do tej pory będzie w kołysce,materacyk po Filipku nie nadaje się,bo jest już zniszczony, też kupię kokosowy.

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

12 maja 2008, 09:05

laupina, nie martw sie napewno wszystko jest ok :ico_haha_02:
ja tez tak miałam pare dni temu a potem okazało sie co Mały potrafi :ico_haha_01:
wiec napewno wszystko jest dobrze
BeataW, tak też to czuje własnie teraz jest twardy :ico_szoking: ale to dziwne uczucie :ico_szoking:

Zycze Wszystkim :ico_ciezarowka: miłego dnia i dobrej pogody :ico_oczko:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

12 maja 2008, 10:40

czesc :) :ico_ciezarowka:
moja dzidzia jest chyba mniej aktywna, bo przeziebienie nadal mam..., ale sie kuruje:) Dzis jade po zakupy ciekawe ile wydam, materacyk i kosmetyki jade kupic, moze posciel:), pozdrawiam milego dnia sliczna pogoda:)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

12 maja 2008, 11:35

Witajcie .................

Ja weekend spedzilam u tesciow na wsi...pogoda super.........kurcze nawet sie opalilam:)
Strasznie mi spuchly stopy...ale dzis jest uz ok.
Mala jakby wiecej sie ruszala...
Pozatym,czuje sie dobrze.
Pozdrawiam............

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

12 maja 2008, 12:08

hej :ico_ciezarowka:
weekend minął mi bardzop szybko, nawet za szybko :/ ale chociaż pogoda dopisała-straszny upał byl :) w sobotę byłam po wyprawkę dla Synka i ma już wszyściutko-więc Maluszek może już przychodzić na świat :) jeszcze aby wszystko wypiorę i bedzie ok. muszę jeszcze dokupić przewijak, ale to już po wypłacie i dla siebie koszulę i majteczek troche :)
czekam jeszcze na paczkę z ciuszkami od mamy :)
jutro jadę na wizytę i na usg-już się doczekać nie mogę :)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

12 maja 2008, 13:48

Hej maleńka się rozbrykała więc jest chyba wszystko ok, a tak wogóle to chyba już ostatecznie zdecydowaliśmy się na Anię

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość