Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 lip 2008, 21:58

no czas leci strasznie musimy jeszcze troszke poszalac
Kurcze,a u mnie w weekend otwieraja nowy club na 3000 ludzi z 3 salami,az mi sie chce plakac,ze nie moge tego zobaczyc.Moj pewnie sie tam z kolegami zawlecze w piatek,bo maja pozegnanie jakiegos kumpla z pracy.A ja nawet piwa nie moge.....Znow mam jakies doly,w ogole im blizej tym bardziej sie tego wszystkiego boje.A co bedzie jak bede miala depresje poporodowa i nie bede kochala dzidzi :ico_olaboga: Nie boicie sie,ze Wam odbije po porodzie,bo ja mam takie glupie myslenie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 lip 2008, 22:01

A co bedzie jak bede miala depresje poporodowa i nie bede kochala dzidzi
Miszka ty to masz pomysly :ico_puknij: to bedzie Twoj Kubus kochany jak go masz nie kochac :ico_sorki:
Nie boicie sie,ze Wam odbije po porodzie,bo ja mam takie glupie myslenie
ale w jakim sesie...bo ja sie boje ze maz pojdzie w odstawke :ico_oczko: on chyba tez sie troszke tego boi
PS.Jestem pijana :-D wypilam szklanke piwa :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

17 lip 2008, 01:18

mmarta81, wszystkiego co w życiu najlepsze :ico_prezent: a teraz przede wszystkim-zdrowej, prześlicznej córci i lekkiego porodu :ico_oczko:

do doswiadczonych :ico_ciezarowka: - jak się odczuwa te skurcze przepowiadajace?
ja miałam kilka razy cos takiego-podobne do tego jak np łapie skurcz nogi, tyle że głeębsze plus nieprzyjemne uczucie napinania skóry...trwa może z 1-2 minuty i potem znika bez sladu...czy to jest własnie to?

Mój synek tez szaleje :ico_brawa_01: i jest przy tym taki komiczny, że czasem mi głupio przed Mężem i siostrą, jak sie tak ni z gruchy zaczynam śmiać albo gadać do siebie :-D
czasem naprawde smiesznie to wygląda, bo ja raczej nie należę do otłuszczonych,więc dobrze widać gdzie ten mój ksiaże przebywa :ico_oczko: najzabawniejsze jest jak siedzi po jednej stronie brzucha-więc tam rosnie taka góra, a druga strona taka naciagnięta i płaska :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 lip 2008, 09:14

Witam, czwartkowo :ico_brawa_01: :ico_kawa:
Szykuje sie znowu na ta szkole rodzenia :ico_noniewiem: ale mi sie niechce :ico_olaboga: no trudno jeszcze tylko dzisiaj i za tydzien :ico_sorki: ...ciekawa jestem czy to mi cos da przy tym porodzie :ico_noniewiem:
do doswiadczonych - jak się odczuwa te skurcze przepowiadajace?
Zirca ja z tych doswiadczonych nie jestem :ico_oczko: ale powiem Ci ze to wlasnie to...jak masz 1-2 minuty to super bo ja mam czasem godzine brzuch napiety na maxa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 lip 2008, 11:42

Witam sie i ja :-)

jestem juz po wizycie u gina, wyniki cukru sa dobre wiec jest ok, z malym tez jest wszystko w porzadku, rosnie jak na drozdzach i wazy juz 2 kg :-D tluscioszek maly :-) wiecie ile mam juz na plusie od poczatku ciazy, troche sie przerazilam, bo teraz mam wizyte co miesiac i w ciagu tego miesiaca przybywa mi 3 kg wiec sumujac teraz mam 7,9 kg na plusie :ico_szoking: powiedzialam lekarzowi o tym guzie moim i zrobil USG ale jest ok nic groznego, dostalam jakas masc antybiotyk i mam sie nia smarowac i w poniedzialek na kontrol, jesli nic sie nie zmieni to do chirurga i beda mi to nakuwac pod znieczuleniem :ico_chory: juz mam pietra ale mam nadzieje, ze bedzie ok. Fotki malucha nie mam, ale juz wiem, ze na 100% bedzie synus i nic mu nie odpadnie, dzis lekarz sprawdzil i pokazal dowod meskosci mojego synusia :-D mowila jeszcze o bolach miesiaczkowych ktore miewam, to mowil,ze to normalne, bo macicia sie przygotowuje do porodu, szyjka zamknieta rozwarcia nie ma wiec jest ok,glowka jest niziutko do dolu :-) tylko martwi mnie, ze wykryli bialko w moczu a ostatnim razem bylo wszystko w porzadku, od czego to jest :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-17, 11:52 ]
A to moj dzisiejszy brzusio, skonczone 31 tygodni:)

Obrazek[img]http://[/img]

Obrazek[img]http://[/img]

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

17 lip 2008, 13:03

Pati85, brzuszek przecudny!!! :ico_brawa_01: pięciogwiazdkowy hotelik wybral sobie twój Synek!!! :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

17 lip 2008, 13:28

Pati85, piękny brzuszek , :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 lip 2008, 14:48

Pati brzusio piekny :ico_oczko:
tylko martwi mnie, ze wykryli bialko w moczu a ostatnim razem bylo wszystko w porzadku, od czego to jest
no wiec kochana szykuj sie na wczesniejszy porod :ico_oczko: znaczy nie teraz ale tak 2 tyg przed terminem na 100% -przynajmniej 3 moje kolezanki tak mialy jak im bialko w moczu wykryto -nie wiem jak sie to inaczej nazywa
Ale nie masz sie co martwic jak Twoj maluszek ma juz 2kg :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

17 lip 2008, 15:25

Pati!!!!!CUDO BRZUSIO!!!!!
ostatnim razem bylo wszystko w porzadku, od czego to jest
Pati kochana jezeli masz bialko w moczu,kup sobie koniecznie ciscnieniomierz,bo to moze ,ale nie musi, byc oznaka zatrucia ciazowego. Tylko jezeli idzie w parze z opuchlizna i podwyzszonym cisnieniem.Najlepiej w takiej sytuacji kontroowac cisnienie,ja tak mialam w 1 ciazy.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

17 lip 2008, 16:42

witam sie z wami :ico_brawa_01: , ja juz po pracy i kanapeczkach z bryndza :-D
Pati85, ale masz brzusio fajny i duzy juz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja dzis do ginekolog polskiej ide i pewnie zrobi mi usg :ico_brawa_01: , ale gorsza rzecz ciekawa jestem ile mnie skasuje :ico_olaboga: , ostatnio tyle wydatkow mielismy, a w sobote jeszcze szykuja sie urodziny siostrzenica Piotra wiec trzeba kupiz jakis prezencik jakis, ale co mozna kupic 13 -latkowi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość