Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

10 kwie 2008, 11:17

iwona83 pisze:pozniej pojde na spacer ale nie chce mi sie

Bo internet dobrze chodzi? :ico_haha_01:

Renia, ja w sumie na razie tylko na mleczku. Postanowiłam jeszcze trochę poczekać jako, że Norbert nie skończył jeszcze 4 miesiąca. Bardziej już zaszaleję z wprowadzaniem w Polsce.. pod okiem mojej mamy :ico_oczko: A wczoraj rozmawiałam z koleżanką o wprowadzaniu i może słoiczek z marchewką mu zaserwuję niebawem (choć 2 łyżeczki już spróbował i nawet mu smakowało a przy jabłuszku bardziej się krzywił). Też czasem myślę o gotowaniu samej ale zobaczymy.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 kwie 2008, 11:31

Hejka!
Kurde co wy z tymi włosami-nie straszcie :ico_szoking: mi się na razie nic nie dzieje :ico_noniewiem:
Marcia ja pierwszy i drugi sezon chirurgów obejrzałam co do odcinka-jeszcze w ciąży się zawsze we wtorki kładłam późno spać, bo czasami nawet o 00.30 potrafili puścić-zależy jaki film leciał wcześniej... chyba w grudniu puścili 3-cią serię no i szpital, a później jak mały zasnął to ja też prędko spać, żeby skorzystać z każdej wolnej chwili na sen i teraz już nawet nie lecą... Ale cały tydzień na polsacie o 16.30 leci pierwszy sezon od początku...
Gabriel nie przepada za leżeniem na brzuszku, ale to jeszcze zależy od jego nastroju... głowę trzyma sztywno-mały twardziel :ico_haha_01: ale zwykle poleży 5 minut i wrzeszczy, ale unosi się na jednej rączce i fik już jest na pleckach
ostatnio jak jest śpiący i marudzi to dostaje smoka i jak automat buch od razu głowa na bok i szuka w co by się wtulić-dlatego zawsze ma koło głowy pieluchy tetrowe pozwijane w kłębki, to wtedy się wtula w pieluchę i jedną rączką sobie ją przyciska do buzi-przynajmniej mu smoczek nie wypada :ico_oczko: a drugą ręką miętosi kołdrę, albo jedną z pieluch, które go otaczają-wygląda wtedy słodziutko :ico_haha_01:

Kurde i jak zwykle przeczytałam kilka stron na raz i już nie pamiętam co jeszcze miałam napisać :ico_zly:

Pinko na NK sobie oglądałam zdjęcia i doszłam do wniosku, że mieszkasz nie daleko liceum do którego się tłukłam przez 3 lata, przez całe miasto...

rozpogadza się w końcu, bo poranek nie był zbyt obiecujący.... nie lubie jak nie ma pogody spacerowej, bo jak mi Gabik marudzi to zawsze można do wóza i na dwór, a jak nie ma pogody to się męczę w domu... a dzisiaj się obudził o 6 i harcował do 11, aż się zrobił nie dobry bardzo i wzięłam Go do cyca, żeby się troszkę wyciszył i zasnął momentalnie, więc mam chwilę luzu...
a w przyszłym tygodniu być może pojedziemy na dzień w góry do domku znajomych-tylko na dzień, bo ja najpierw muszę zobaczyć jak sobie będę radziła z bobasem w plenerze, poza tym nosidło by się zdało, a w końcu jeszcze nie kupiliśmy

[ Dodano: 2008-04-10, 11:33 ]
CleoShe pisze:pod okiem mojej mamy :ico_oczko:
Oj zazdroszczę Wam dziewczyny (Iwona jeszcze) jak wrócicie do domu, to dziadkowie sobie będą wnuczęta wydrapywać, żeby się nimi nacieszyć-ale będziecie miały urlooooppp! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

10 kwie 2008, 12:16

Fintifluszka pisze:Oj zazdroszczę Wam dziewczyny (Iwona jeszcze) jak wrócicie do domu, to dziadkowie sobie będą wnuczęta wydrapywać, żeby się nimi nacieszyć-ale będziecie miały urlooooppp!

No i ja już nie mogę się doczekać.. odpocząć od swojego dziecka, odstresować się.. Babcie będą bawić a my fru na jakieś disco :ico_haha_01: Ale wydaje mi sie, że i tak nie dam za bardzo bawić Norberta.. wszystko pod moim czujnym okiem będzie.. Jeśli chodzi o moje dziecko to ja taka zosia samosia jestem :ico_oczko: Mam pretensje, że Rafał go nie wykąpie, nie przewinie, ale jak już ma to zrobić to stoję przy nim czy przypadkiem źle pampersa nie zapnie :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-04-10, 12:55 ]
Wszystkie pewnie na spacerku.. My zaraz tez wychodzimy - do znajomej pójdziemy. Słońce super świeci.. mam nadzieję, że temperatura też odpowiednia. Do wieczora, bye :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 kwie 2008, 14:01

My juz po spacerku u nas oczywiscie upal nie wiem w co majke ubierac zeby jej za goraco nie bylo

sabi widze ze mieszkasz blisko nas tzn mnie i Marioli bo my z Kobiora obok Pszczyny

oj wybawia babcie chcemy z mezem pojechac na weekend do zakopanego i majke ktorejs babci zostawic

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 kwie 2008, 14:10

Fintifluszka pisze:Pinko na NK sobie oglądałam zdjęcia i doszłam do wniosku, że mieszkasz nie daleko liceum do którego się tłukłam przez 3 lata, przez całe miasto...

Ktore, to blisko placu Hirszfelda, czy w głębi Kruczej?

Ja wysłałam Męża na spacerek z niunią i sama szybciutko porządki robię :-) Muszę się spieszyć, bo niedługo pewnie wrocą... :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

10 kwie 2008, 14:16

czesc
wpadam tylko powiedziec wam,ze z bioderkami Mirka wszystko ok,lekarz powiedzial,ze jak na 3msc ma sliczne stawy....
No babcie sa najlepsze ja wlasnie w ta sobote zostawiam pociechy z moja mama i wybywamy w tango z kumpelkami...

ciekam gotowac buzka

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 kwie 2008, 14:55

CleoShe pisze:Jeśli chodzi o moje dziecko to ja taka zosia samosia jestem Mam pretensje, że Rafał go nie wykąpie, nie przewinie, ale jak już ma to zrobić to stoję przy nim czy przypadkiem źle pampersa nie zapnie

widzę że nie jestem sama, wszystko komentuję że czego tak jak ma być po mojemu :-D ale na szczęście Marcin wszystkie moje uwagi dzielnie przeżywa.

My wkońcu nie byliśmy na spacerku bo jakiś taki wicher jest a i nie chce mi sie za dardzo, robiłam zdjęcia ubranek w których już nie chodzi i muszę się wziąć za ich wystawienie.

A i dziś jadł zupkę (marchew z ryżem) smakowała mu najbardziej jak dotychczas ze wszystkich rzeczy co mu serwowałam :ico_brawa_01: zjadł pół filiżanki i by pewnie zjadł jeszcze ale mam nie dała :ico_nienie: na początek za dużo nie daję.

[ Dodano: 2008-04-10, 14:57 ]
Jola_85, fajnie że z Mirusiem wszystko ok :ico_brawa_01:

Fintifluszka pisze:a w przyszłym tygodniu być może pojedziemy na dzień w góry do domku znajomych-tylko na dzień, bo ja najpierw muszę zobaczyć jak sobie będę radziła z bobasem w plenerze

oj jak ja wam zazdroszczę tych wypadów gdzieś dalej, jak dotyczszas to my tylko po mojej rodzinie jeździmy :ico_noniewiem:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

10 kwie 2008, 15:03

oj jolcia poszlabym z toba;)tez juz mi sie chce wyjsc ale ja jeszcze nie zostawie niuni.mam nadzieje ze juz latem bede mogla isc choc troche odreagowac :-D fajnie ze z bioderkami wszystko gra :ico_brawa_01:
moja Sara ma dzis dzien :ico_szoking: caly czas marudzi ,placze nic jej nie pasuje,bylysmy na dworzu tylko godzinke bo nie spala i marudzila,teraz przysnela mam nadzieje ze odespi i bedzie w lepszym nastroju :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

10 kwie 2008, 15:20

hejka!
Ale dzisiaj pięknie. Od wczoraj spędzamy wręcz pół dnia na dworze. Albo Karolek spi na balkonie, albo spacerujemy. No nieźle natrzaskałyście juz od wczoraj. Fajnie z tym NK :-D Miałam niezły ubaw z tej łapanki, no i poza tym poznałyśmy się jeszcze lepiej :-) Ja też jestem do Was bardzo przywiązana, zresztą mówiłam o tym jeszcze jak byłam w ciąży. Super że przeszłyśmy z brzuszków tutaj :-D
pinko pisze:Nie mam TV, ale filmy i seriale ogladam na kompie :-) Tylko wtedy, gdy mam na to ochotę, takie ktore mi się podobają (nie te ktore narzuca telewizja) i bez żadnych reklam!!! To najważniejsze.

My mieliśmy podobnie :-D W zasadzie to telewizor kupilismy dopiero jakiś miesiąc temu, bo oglądaliśmy tv na kompie przez kartę telewizyjną. A tak w zasadzie przez rok nie mieliśmy tv wcale i też nie czuliśmy się z tym źle. Filmy i seriale ściągamy z netu, bo w tv mało co nam się podoba a co do reklam to jesteśmy wręcz chorzy, jak coś leci a tu nagle 20 min. blok reklamowy i jeszcze na dokładkę tv market do tego. :ico_zly:
Jola super, że u Mirusia wszystko ok z bioderkami :ico_brawa_01:
Renia0601 pisze:CleoShe napisał/a:
Jeśli chodzi o moje dziecko to ja taka zosia samosia jestem Mam pretensje, że Rafał go nie wykąpie, nie przewinie, ale jak już ma to zrobić to stoję przy nim czy przypadkiem źle pampersa nie zapnie
widzę że nie jestem sama, wszystko komentuję że czego tak jak ma być po mojemu ale na szczęście Marcin wszystkie moje uwagi dzielnie przeżywa.
ja mam to samo, ale w zasadzie to i tak wolę żeby mąż się zajmował Małym. Do szewskiej pasji doprowadza mnie z kolei moja teściowa :ico_oczko: Te jej porady i próby rządzenia :ico_nienie: no masakra po prostu.
Kochane kupcie maty edukacyjne swoim Skarbom. Ja dziś przetestowałam po raz pierwszy i Karolek zachwycony, bawił się tak naprawdę długo, wszystko go interesowało. Super sprawa, naprawdę polecam :-D
Uciekam, bo sama tu napisałam z "pół książki". pa!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 kwie 2008, 15:56

Goonia pisze:napisałam z "pół książki". pa!

a tam pół książki odrazu, co najwyżej jakiś malutki tomik :ico_oczko:

A Artur śpi i śpi i śpi, niech już lepiej wstanie bo będzie płacz i zgrzytanie zębów znów w nocy bo za długo w dzień spał, a znowu jak go teraz obudzę to będzie strasznie marudził i i tak uśnie przed samą kąpielą, nie dotrwa. Chyba po tym obiadku go tak ścięło :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość