Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

24 wrz 2008, 21:40

urmajo, dużo zdrówka i trzymam kciuki żeby nie dopadło Twoich dzieciaczków.
nana, ciesze się że u Ciebie wszystko wporządku. I mam nadzieję że u Michasia to nie będzie żadna alergia

A mój mąż już wrócił do domku :ico_haha_01: hihi i na dodatek zachaczył o McDonalda. Kurcze a ja sobie obiecałam że nie będę się objadać na noc :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-09-24, 21:43 ]
No właśnie cały czas się zastanawiam kiedy gozdzik wróci :ico_noniewiem:

Ale faktycznie ruch dzisiaj :ico_brawa_01: oby tak dalej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

25 wrz 2008, 07:34

Witajcie.

Ja już w pracy.
Nocka ok. Przez całe wakacje pracowałyśmy od 9 do 15 i teraz na nowo muszę sie przestawiać na wstawanie przed 6 :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

nana o wypraszam sobie. :-) Dawałam cynk, tylko Ty nie doczytałaś. Cieszę się , że u Was wszystko ok.

Aga ja tez wczoraj wieczorkiem dałam namówic się na McDonalda :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

No dobra dla wszystkich aromatyczna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: i do roboty.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 wrz 2008, 07:48

Cześć marcóweczki

My już też nie śpimy. Obudził nas deszcz. Była taka straszna ulewa :ico_szoking:
A miało się wypogodzić :ico_zly:

Dzisiaj wybieram się do gina na wizytę. A tak mi się nie chce...

urmajo, dziękuje za :ico_kawa: i powodzenia w pracy.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

25 wrz 2008, 08:49

hej kobiety

Jem śniadanie, zupa juz pyrka w garze,a księżniczka jesio śpi :ico_haha_01:
U nas dziś znowu słoneczko i cieplej ojjjjjjjjjj bedzie dziś znowu cudna pogoda , wczoraj było 20 stopni ,chodzilismy na krótki rękaw co niektórzy :-) ,ale dziś bedzie bardziej cieplej bo rano to juz sie czuje w powietrzu ,a wczoraj był wiaterek ,a dzis cuddddd pogoda :-D
aga do ginka po co? ukrywasz cos przed nami? :ico_haha_01: lepiej nie rób tego tylko nawijaj krok po kroku co sie dzieje :-) wolimy byc na bieżąco :ico_brawa_01:


TO CO RACZEJ PRZEGŁOSOWANE?
ZGŁASZAM-MARCOWE TIKTACZKI :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 wrz 2008, 08:57

Becia chyba przyjade do Was po odrobinę słońca bo ja już powoli zapominam jak ono wygląda. 2 tygodnie non stop deszcz :ico_zly: a temperatuta nie przekracza 10 stopni. Poprostu cudnie :ico_zly:
Emilka jak idzie spać dopołudnia (a śpi na polu niezależnie od pogody) to ubieram jej kombinezon, czapkę i rękawiczki i jak zaśnie to okrywam ją grubym kocem.

Hihi Becia nie jestem :ico_ciezarowka: (raczej) :ico_oczko: Schdzi mi piasek z nerek i mnie wszystko swędzi tu i ówdzie :ico_wstydzioch:

ALE MAM LENIA BUUUUUU. JA CHCE SŁOŃCE :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

25 wrz 2008, 09:12

ja też musze sie przejśc na kontrol ,bo juz troche czasu upłyneło ,trza by było znowu zrobic cytologie ,a jeszcze po wczorajszym to sie tak cholernie wystraszyłam :ico_placzek: jakie zło panuje na świecie


Moja kuzynka ma 28-29 lat ,kilka lat starała sie o dziecko ,leczenie farmakologiczne ,jak zaszła od razu roniła tak 3 razy ,az wkoncu sie udało ,ale i tak całą ciąże leżała w szpitalu załozyli jej jakąś klamre żeby donosic .Udało sie urodziła córke :ico_brawa_01: w listopadzie skonczy ta mała roczek .Zle sie czuła ona zaczeła krwawic ,poszła do gina ,a tam diagnoza :ico_szoking: :ico_placzek: NOWOTWÓR- :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: SZYJKA ZAATAKOWANA W LICZNYCH PĘCHERZYKACH RAKOTWÓRCZYCH :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tak od razu nie wiadomo skąd :ico_olaboga: nie było czasu na badania ,próbmi wymazów jesli juz było to widoczne gołym okiem ,tam trzeba było szybko działać , w piatek była ,a lekarz kazła w poniedziałek szybko sie zgłosic do szpitala ,oczywiście dali troche w łape sam ordynator ja operował ,musieli wszystko usunąć ,aby nie było przerzutów:ico_placzek: niestety był grozny -poważna sprawa ,ale najwazniejsze ,żę dziewczyna sie całkiem nie załamała ,cały czas ją boli ma przez pompe podawane znieczulenie ,ale te działa na krótki czas :ico_placzek: dostała goraczki i wysypki jakiejś ,a oni nie wiedzą od czego :ico_olaboga: .Co gorsza w ciotki rodzinie panuje jakies fatum na to 2 jej córki miały to samo ,jedna jako tako narazie jeszcze chodzi ,a ta pierwsza co to miała identycznie to samo -NIESTETY :ico_placzek: :ico_placzek: zmarła w wieku 30 lat zostawiając 2 dzieci w tym jedno 3-4 letnie juz nie pamietam bo to dawno było...........JEZUUUUU JAKI TO LOS............ALE MUSIAŁAM WAM SIE WYZALIC :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-09-25, 10:48 ]
[size=200]UWAGA-UWAGA[/size]

MAMY JUŻ NOWY TOPIK-ZAPRASZAM


http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 72#4612172

lista już zrobiona :-D -jeśli o kimś zapomniałam prosze na prv pisać

[ Dodano: 2008-09-25, 10:49 ]
oczywiście kazde marcowe dziecie bedzie miało suwaczek zrobiony :-)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

25 wrz 2008, 11:30

Hej:-)

U nas nocka taka sobie... Zuzia wstala z płaczem i spała trochę z nami, ale potem udalo mi sie ja odlozyc do lozeczka i do rana juz tam zostala.

Urmajo kuruj się kobietko, herbatkę z malinami i miodek sobie zaaplikuj.

Becia przykro kiedy umiera mloda kobieta zostawia dzieci, zreszyta kazdego szkoda. Kurcze trzeba uwazac, profilaktka to jednak podstawa. Ja jestem wyczulona na punkcie przypadlosci ginekologicznych, latam jak glupia do tego gina na sprawdzenie, ale przynajmniej jak juz cos by bylo to im wczesniej zacznie sie leczyc tym wieksze szanse na zaleczenie.

A u nas wyszlo piekne sloneczko i zapowiada sie super pogoda. Jest slonce jest dobry humor :-) :-)

Odwiedzilam juz nowy wąteczek, Becia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-25, 15:06 ]
Chyba pogoda się poprawiła bo nikogo nie ma... no wiecie, ja to ja ale zeby nikogo :ico_nienie: :-)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

25 wrz 2008, 15:17

ZAPRASZAMY TU :one: http://www.tik-tak.pl/for...4612172#4612172

nowe marcóweczki chcące sie dołączyc prosze kliknąć do mnie na PRV
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2008, 18:07 przez Duszka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

25 wrz 2008, 21:20

Witajcie dziewczyny juz jestem :-D :-D :-D :-D ale sie za Wami steskniłam... bardzo was jeszcze przepraszam ze nie odpisze na posty bo jeszcze totalnie nie jestem zorganizowana :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

25 wrz 2008, 21:50

super ,że jesteś gozdzik ,my juz piszemy tam , agi dzis nie bedzie juz ,pisała do mnie sms ,że sa z małą na pogotowiu bo pokazała sie w kupie krew :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-28, 19:38 ]
WSZYSTKIE JUŻ JESTEŚMY NA NOWYM WĄTECZKU !!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-10-23, 08:38 ]
hej dziewczęta

odswierzam tylko wąteczek coby nie umarł smiercia naturalną :ico_haha_01:

zapraszam wszystkie nowe marcóweczki do pisania równiez na nowym wąteczku zamkniętym, tam gdzie teraz wszytkie właśnie siedzimy a jest to wątek
MARCOWE TIKTACZKI :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość