basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

21 cze 2008, 16:19

asiab, moze jest glodny tak jak pisza dziewczyny, ale wydaje mi sie ze nie, ja moja karmie tylko jedna piersia i sie najada a potrafi zjesc i to sporo wiec moze Franek ma taki okres akurat? a jak bys go nie wziela na rece on moze cie sprawdza do kiedy moze i ile wytrzymasz :-) a z 2 strony wierze ci ile mozna, ja ntak mialam z zuzka na poczatku po porodzie ciagle na ree albo cyc nic nie moglam zrobic bylam nie wyspana ciagle glodna i mialam zarosniete nogi hahahah nawet czasami jesc juz mi sie nie chcialo, na szczescie jej to minelo bardzo dlugo potrafi zajac sie smama soba , nie bawi sie sama oczywiscie tylko sobie oglada, ja jej muzyke wlacze i jest ok moge robic wszystko :ico_oczko: tylko widze ze zuzia bardzo wolno robi rzeczy ktore wasze dzieci ja robily dawno, :ico_oczko: ale moze ona tak ma, :-)

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

21 cze 2008, 16:59

basia24 pisze:tylko widze ze zuzia bardzo wolno robi rzeczy ktore wasze dzieci ja robily dawno, :ico_oczko: ale moze ona tak ma, :-)
tak to jest, kazde dziecko jest inne, mój np sie nie przekreca z brzucha na plecy, ale pewnie niedlugo wpadnie na to :-) trzyma juz sztywno glowe calkowicie i siedzi :-)

[ Dodano: 2008-06-21, 17:06 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

21 cze 2008, 18:28

Anuszka, ale fajny Oluś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
basia24, na razie się nie ma co przejmować, różnice między naszymi dziecmi nie są duże, a wiadomo że każde z nich ma indywidualne tempo rozwoju.

Jeszcze sprostowanie :ico_oczko: usypiałam Zuzię jak widziałam że jej się chce spać, brałam na ręce i lekko kołysałam, zasypiała w ciągu max. 10 minut więc i tak nie było tragedii.

[ Dodano: 2008-06-21, 18:32 ]
asiab synuś mojej koleżanki też tak ma że cały czas płacze, zrobiła mu badanie moczu i miał jakieś bakterie i chyba to mu tak dokuczało. Idz do lekarza, może zleci jakieś badania, lepiej dmuchać na zimne.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

21 cze 2008, 18:40

lepiej dmuchać na zimne.
to prawda, ja sie przekonalam o tym, gdy maly mial niby maly katarek!

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

21 cze 2008, 20:30

Anuszka pisze:Mj zasypia w lozku ze mna przy cycu zazwyczaj albo w lezaczku. NIe zasypiam go na sile, tylko czekamm az sie zmeczy i sam zaczyna padac. MOze daltego spi do rana(?)
To masz fajnie. Moja nie padnie ze zmęczenia tylko robi się coraz bardziej marudna. Jak nie wyczuje momentu kiedy mam ją położyć to potem jest marudna i płaczliwa.

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

21 cze 2008, 22:25

anuszka ale z tego twojego olusa ciacho,sliczny chlopak,beda dziewczyny za nim piszczec :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 cze 2008, 10:17

cześć laseczki. U nas dzis upała i doszlismy z mężem do wniosku, że przesadzamy małego dzisiaj do spacerówki, bo w głebokim jest mu gorąco zaraz ma ca łe plecy mokre i się denerwuje strasznie bo nic nie widzi. A w spacerówce jednak jest ten przewiew powietrza i zawsze co może sobie przyobserwować.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

22 cze 2008, 10:18

anuszka ale z tego twojego olusa ciacho,sliczny chlopak,beda dziewczyny za nim piszczec :ico_haha_01:
_________________
no wlasnie tego się boje, bo to moj synus :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-06-22, 10:19 ]
Dziewczyny, czy juz wszystkie przepinalyscie spacerówke???

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

22 cze 2008, 11:38

Witam
Widze ze spacerowki juz idą w ruch :-)
Ja Edytce musialam wyciągnąc z wozka gondolke bo juz robilo sie ciasno :ico_szoking: ale jeszcze troche pojezdzi w glebokim,ale juz chyba nie dlugo.
Unas dzis strasznie duszno jak ja nie lubie takiej duchoty :-) a do tego malutka jest marudna wszystko pcha do buzki rączki chce zjesc tak ją swedzą zdziąselka :ico_szoking:
Oj zeby juz wyszly te pierwsze zabeczki
Mam pytanie dziewczyny czy Wasze dzieciaczki tez tak buzią mlaskają jak sie co kolwiek je przy nich.Bo Edytka robi to za kazdym razem jak sie cos zjada biedne malenstwo musi jeszcze troche poczekac.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i zyczymy milej niedzieli

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

22 cze 2008, 12:49

Aneta 30 pisze:Mam pytanie dziewczyny czy Wasze dzieciaczki tez tak buzią mlaskają jak sie co kolwiek je przy nich.Bo Edytka robi to za kazdym razem jak sie cos zjada biedne malenstwo musi jeszcze troche poczekac.
nie zauwazylam :-) nigdy sie z tym nie spotkalam :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość