myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

06 kwie 2009, 21:25

witam po długiej nieobecności na forum trochę mnie nie było bo w pracy mam zapierdziel.Z dyrektorem robie wystawę naszej lokalnej artystki krystyny Hreherowicz i głupie babsko wybrało obrazy które nie pasują do naszych fotoram :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a nie można tego już zmienić bo jest już w katologu.I już od zeszłej środy walczymy z jej artystycznymi wymysłami.To coś trzeba obciąć coś dołożyć.Mnóstwo przy tym pęka szyb w fotoramach i tak sie stało że zabrakło nam szyb i Dyrektor zamówił mają być w środę.osiem godzin stania na nagach i kombinowania jak by coś zrobić żeby zrobić dobrze.
Dziś pierwszy raz Adaś idzie spać bez smoczka. Już dłuższy czas się nad tym zastanawiałam
u nas Dominika bierze smoczek ale bez smoczkateż się obejdzie.W ciągu dnia nie dostaje smoczka ale do spania tak.ale po kilku minutach go wypluwa :-)
Tymek też robi wszystko obiema rączkami.
Dominika rownież używa 2 rąk ale częściej prawej.
Janiolek, śliczna fotka lenki w piaskownicy

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 kwie 2009, 11:14

DZiewczynki, które mają łóżeczka turystyczne... czy do takiego łóżeczka potrzebny jest materac? Nigdy nie widzialam takiego łóżeczkka na żywo i mam słabe pojęcie. Teraz chcialam kupić na wakacje ale jak sobie pomyślę, że jeszcze materac musimy ze sobą wieść to mi się odechciiewa z domu ruszać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 kwie 2009, 12:09

kilolek, my mamy dodatkowy materac, ale jak wyjezdzamy to klade gruby duzy koc zeby nie bylo czuc desek.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

07 kwie 2009, 13:50

kilolek, ja zawsze kładłam dodatkowo koc. Bo ten materacyk wydaje mi się niewygodny. Ale Jaś kilka razy przespał się w takim łóżeczku bez koca i nie narzekał, tzn przespał całą noc :-D
Ja wczoraj byłam na usg piersi, wygląda na to, że włókniaki się nie powiększają, ale dostałam na wszelki wypadek skierowanie na biopsję. I nieoficjalnie dowiedziałam się, że mój wynik z cytologii jest ok :ico_sorki: Ale i tak jak najszybciej muszę do gina, podejrzewam u siebie mięśniaki albo jakieś inne licho mnie dopadło :ico_olaboga:
Adaś wciąż płacze za swoim smoczusiem :ico_placzek: Na szczęście jest problem tylko z usypianiem, potem śpi całą noc :ico_sorki:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

07 kwie 2009, 20:12

coś dla humoru
JAK UPRAWIAJĄ SEKS...

BANKIER - na raty
ALPINISTA - zawsze na górze
INŻYNIER - zgodnie z planem
LISTONOSZ - dochodzi szybko
POLITYK - kończy na obietnicach
DENTYSTA - wiadomo zawsze oralnie
ŚMIECIARZ - dochodzi raz w tygodniu
POLICJANT - twarda pałka z kajdankami
SZACHISTA - bije konia nawet przy królowej
DETEKTYW - tylko w ciemnościach i incognito
DŻOKEJ - galopuje ostro i zawsze chce być pierwszy
PIŁKARZ - jak nie faul to spalony i nigdy nie może trafić
DOSTAWCA PIZZY - jak nie dojedzie w 5 min to zimny
NUREK - ma wielkie ciśnienie zwłaszcza gdy jest głęboko
GOLFISTA - małe piłeczki, a upiera się żeby zaliczyć 18 dziurek
MUZYK - ma niezwykle sprawne palce, ale potrzebuje dyrygenta
PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - nigdy nie może znaleźć właściwego miejsca
DEALER SAMOCHODOWY - nie ważne gdzie i komu, aby tylko wepchnąć ten swój złom

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

07 kwie 2009, 20:47

:-)Kilolek na temat łóżeczka to wypowiem się jaj przesyłko do mnie trafii. lada moment powino juz być :-) :-) :-)
uf jak tak dalej pojdzie to moze do terminu porodu wysprzatam moja chałupkę. Dziś było wielkie sprzątanie łazienki- z wielkim brzuszyskiem i przy Oleńce jakos udało mi się dobić mety :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

09 kwie 2009, 22:06

:ico_szoking: ale pustki dziewczyny gdzie Wy sie podziewacie??

ja spadam robić obiad na jutro bedzie śledz w śmietanie.Dzis pokroje sobie cebulkę i ogórki i papryczkę oraz śledzie i zostawie w cedzaku a jutro dodam tylko śmietanę i obiad gotowy.

Pozatym muszę iść Dominice obciąć paznokcie bo tylko podczas jej snu jest to możliwe :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 kwie 2009, 22:22

a ja wrzucam zdjęcia z dzisiaj :-D
zaczelo sie od huśtawek
Obrazek
Potem przeszłyśmy do piaskownicy :-)
Obrazek
dołączyła do nas starsza koleżanka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Tak was zasypałam ale i tak sa wybierane z wielu :ico_oczko: A te ze sprężynki są piękne :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

09 kwie 2009, 23:15

faktycznie coś nam wąteczek usycha :ico_olaboga:
Janiolek foteczki śliczne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

10 kwie 2009, 12:04

ja zagladam czesto ale prawie nic nie piszecie :ico_oczko: Ika202, działam na gratach z pełną para :-D juz mam po swietach 3 rzeczy do odebrania :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość